Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#KASZANIENAMOKA | |||||||||
1 | Polański Paweł | Gdańsk | Ultra Hańcza 67 km | #KASZANIENAMOKA | opłacono | ||||
***** *** | |||||||||
2 | Sieśkiewicz Krzysztof | Białystok | Ultra Hańcza 67 km | ***** *** | |||||
5 Pułk Chemiczny | |||||||||
3 | Wręczycki Łukasz | Lubliniec | Ultra Hańcza 67 km | 5 Pułk Chemiczny | |||||
15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
4 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Ultra Hańcza 67 km | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||
42.295 Wejherowo | |||||||||
5 | Cichoń Maciej | Reda | Ultra Hańcza 67 km | 42.295 Wejherowo | |||||
Altra Team Red | |||||||||
6 | Lasok Sylwia | Lublin | Ultra Hańcza 67 km | Altra Team Red | opłacono | ||||
BBL Ostrołęka | |||||||||
7 | CZEKALSKI MARIUSZ | Bialobiel | Ultra Hańcza 67 km | BBL Ostrołęka | |||||
Bialystok Biega Team | |||||||||
8 | Iwaniuk Jarosław | Grabówka | Ultra Hańcza 67 km | Bialystok Biega Team | |||||
Białostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
9 | Bagińska Olga | Białystok | Ultra Hańcza 67 km | Białostocka Sekta Biegaczy | |||||
Białystok Biega Team | |||||||||
10 | Steuer Sylwester | Białystok | Ultra Hańcza 67 km | Białystok Biega Team | opłacono | ||||
Biegam bo lubię Ostrołęka | |||||||||
11 | Pazio Jakub | Ostrołęka | Ultra Hańcza 67 km | Biegam bo lubię Ostrołęka | opłacono | ||||
Biegamyrazem.pl | |||||||||
12 | Serkowski Marcin | Gdynia | Ultra Hańcza 67 km | Biegamyrazem.pl | |||||
Brańsk Daje Radę | |||||||||
13 | Ożarowski Paweł | Brańsk | Ultra Hańcza 67 km | Brańsk Daje Radę | |||||
Byledobiec Anin | |||||||||
14 | Kotlarz Pawel | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | Byledobiec Anin | opłacono | ||||
Centrum Wspinaczkowe Flash | |||||||||
15 | Zaręba Mateusz | Białystok | Ultra Hańcza 67 km | Centrum Wspinaczkowe Flash | |||||
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
16 | Pietrzak Paweł | Pruszków | Ultra Hańcza 67 km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
17 | Pietrzak Agnieszka | Pruszków | Ultra Hańcza 67 km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
Drużyna ML | |||||||||
18 | Wojciechowska Justyna | Kętrzyn | Ultra Hańcza 67 km | Drużyna ML | |||||
19 | Sławecki Jerzy | Kętrzyn | Ultra Hańcza 67 km | Drużyna ML | opłacono | ||||
Drużyna Wilka | |||||||||
20 | Meller Wojciech | Dywity | Ultra Hańcza 67 km | Drużyna Wilka | opłacono | ||||
21 | Meller Joanna | Dywity | Ultra Hańcza 67 km | Drużyna Wilka | opłacono | ||||
Drużyna Ż | |||||||||
22 | Marucha Tomasz | Krasnystaw | Ultra Hańcza 67 km | Drużyna Ż | opłacono | ||||
Gladiators by RMF4RT | |||||||||
23 | Szmyciński Wojciech | Zasadki | Ultra Hańcza 67 km | Gladiators by RMF4RT | opłacono | ||||
KREJZI TIM BŁONIE | |||||||||
24 | Brzezińska Ilona | Katowice | Ultra Hańcza 67 km | KREJZI TIM BŁONIE | |||||
KS PRZAŚNIK PRZASNYSZ | |||||||||
25 | Michalak Natalia | Przasnysz | Ultra Hańcza 67 km | KS PRZAŚNIK PRZASNYSZ | |||||
KS Tęcza Gdynia | |||||||||
26 | Pawłowski Jacek | Żukowo | Ultra Hańcza 67 km | KS Tęcza Gdynia | |||||
Koliber Team | |||||||||
27 | Praszałowicz Gustaw | Kraków | Ultra Hańcza 67 km | Koliber Team | opłacono | ||||
Kołobrzeg Biega | |||||||||
28 | Szubert Julia | Ustronie Morskie | Ultra Hańcza 67 km | Kołobrzeg Biega | opłacono | ||||
Markowi Biegacze | |||||||||
29 | Stradomski Artur | Marki | Ultra Hańcza 67 km | Markowi Biegacze | opłacono | ||||
30 | Rzepniewska Joanna | Marki | Ultra Hańcza 67 km | Markowi Biegacze | opłacono | ||||
NapierajJakByNieByłoJutra Squad | |||||||||
31 | Baran Grzegorz | Olsztyn | Ultra Hańcza 67 km | NapierajJakByNieByłoJutra Squad | opłacono | ||||
Podlasiaki Team | |||||||||
32 | Zabrocki Andrzej | Białystok | Ultra Hańcza 67 km | Podlasiaki Team | opłacono | ||||
Polish Wings | |||||||||
33 | Zawiślak Kazimierz | Tomaszów Lubelski | Ultra Hańcza 67 km | Polish Wings | |||||
Rembertów Team | |||||||||
34 | Olędzka Emilia | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | Rembertów Team | opłacono | ||||
Runners Team Kętrzyn | |||||||||
35 | Chodara Roman | Kętrzyn | Ultra Hańcza 67 km | Runners Team Kętrzyn | |||||
STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | |||||||||
36 | Modzelewski Wiesław | Ostrołęka | Ultra Hańcza 67 km | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | opłacono | ||||
37 | Modzelewski Krzysztof | Ostrołęka | Ultra Hańcza 67 km | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | opłacono | ||||
Sii Running Team | |||||||||
38 | Terczyński Paweł | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | Sii Running Team | opłacono | ||||
Sokólska Grupa Biegowa | |||||||||
39 | Markowski Krystian | Sokółka | Ultra Hańcza 67 km | Sokólska Grupa Biegowa | |||||
40 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Ultra Hańcza 67 km | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono | ||||
Starglass Team Ostrołęka | |||||||||
41 | Broniek Wojciech | Ostrołęka | Ultra Hańcza 67 km | Starglass Team Ostrołęka | opłacono | ||||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
42 | Piwońska Julita | Ełk | Ultra Hańcza 67 km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
43 | Gabruś Dariusz | EŁK | Ultra Hańcza 67 km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
44 | Parafiniuk Adam | Ełk | Ultra Hańcza 67 km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
45 | Opoński Artur | EŁK - BARANY | Ultra Hańcza 67 km | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
Szwagry Dwa | |||||||||
46 | Prokopiuk Grzegorz | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | Szwagry Dwa | opłacono | ||||
Są Wolniejsi | |||||||||
47 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Ultra Hańcza 67 km | Są Wolniejsi | |||||
Ultra Pazur | |||||||||
48 | PODOLEWSKI Rafał | PŁOCK | Ultra Hańcza 67 km | Ultra Pazur | opłacono | ||||
Ultradziczki i Ultralisiczki | |||||||||
49 | Wierzbińska Edyta | Piaseczno | Ultra Hańcza 67 km | Ultradziczki i Ultralisiczki | opłacono | ||||
50 | Wierzbiński Karol | Piaseczno | Ultra Hańcza 67 km | Ultradziczki i Ultralisiczki | opłacono | ||||
Urząd m.st Warszawy Sportowe Bielany | |||||||||
51 | Michalak Kamila | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | Urząd m.st Warszawy Sportowe Bielany | |||||
WTF?! Solo Team | |||||||||
52 | Sękowski Adam | Białystok | Ultra Hańcza 67 km | WTF?! Solo Team | opłacono | ||||
Wataha - Łączy nas Bieganie | |||||||||
53 | Pączek Weronika | Sułkowice Łęg | Ultra Hańcza 67 km | Wataha - Łączy nas Bieganie | |||||
Wilki Puszczy Rominckiej | |||||||||
54 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Ultra Hańcza 67 km | Wilki Puszczy Rominckiej | opłacono | ||||
Wilki Puszczy Rominckiej | |||||||||
55 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Ultra Hańcza 67 km | Wilki Puszczy Rominckiej | opłacono | ||||
Wściekłe Pięści Węża | |||||||||
56 | Pawluczuk Tomek | Ełk | Ultra Hańcza 67 km | Wściekłe Pięści Węża | opłacono | ||||
ZakręcOna | |||||||||
57 | Włodarczyk Anna | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | ZakręcOna | opłacono | ||||
58 | ADAMOWSKA JUSTYNA | WARSZAWA | Ultra Hańcza 67 km | ZakręcOna | opłacono | ||||
59 | Budek Joanna Budek | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | ZakręcOna | opłacono | ||||
Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | |||||||||
60 | Gumowska Anna | ŁAPY | Ultra Hańcza 67 km | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | |||||
61 | Gumowski Dariusz | Łapy | Ultra Hańcza 67 km | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
62 | Cybulski Kamil | gołdap | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
63 | Mucha Jacek | Pruszków | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
64 | Studencka Karolina | Żywiec | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
65 | Banaś Mateusz | Katowice | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
66 | Podgornõi Dimitri | Tallinn | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
67 | Bobrowski Jan | Ełk | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
68 | Ślimkowski Karol | Bakałarzewo | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
69 | GARBOWSKI MARCIN | BIAŁYSTOK | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
70 | Tworkowski Mariusz | Ostrołęka | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
71 | Bujarski Michał | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
72 | Mikulski Grzegorz | Choroszcz | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
73 | Gontarz Wiktor | Szczytno | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
74 | Karczewska Joanna | Suwałki | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
75 | Masalska Anna | Suwałki | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
76 | Kacymirow Tomasz | Hornówek | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
77 | Borkowski Aleksander Borkowski | Świnoujście | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
78 | królikowski zbigniew królikowski | sierpc | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
79 | Karczewski Sławomir | Suwałki | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
80 | Szymankiewicz Kalina | Gdynia | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
81 | Palowska Joanna | Olsztyn | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
82 | Namiota Maciej | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
83 | Góraj Marta | Iława | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
84 | Jędrzejewski andrzej | Ostrołęka | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
85 | Kosno Dorota | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
86 | Żak Oliwia | Jastrzębie | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
87 | Gaca Dominik | Dopiewiec | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
88 | Gaca Anna | Dopiewiec | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
89 | Sokołowski Artur | Suwałki | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
90 | Wiliński Tomasz | Olsztyn | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
91 | Cygański Tomasz | Olsztyn | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
92 | Olszewski Tomasz | Olecko | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
93 | Pliszko Anna | Augustów | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
94 | Łachacz Robert | Kamionek | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
95 | Jadeszko Michał | Ełk | Ultra Hańcza 67 km | ||||||
96 | Gniadek Mateusz | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | opłacono | |||||
osk SzAŁ | |||||||||
97 | WRZESIŃSKI ZDZISŁAW | Białystok | Ultra Hańcza 67 km | osk SzAŁ | |||||
Żwawe Żubry | |||||||||
98 | Zubowicz Jakub | Warszawa/Sejny | Ultra Hańcza 67 km | Żwawe Żubry | opłacono | ||||
Żórawski Team | |||||||||
99 | Kurowski Maciej | Warszawa | Ultra Hańcza 67 km | Żórawski Team | opłacono |
Wyświetleń: 29738