Ultramaraton Ultra Hańcza - Wiosna 2021- 17 kwiecień 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zubowicz Jakub Warszawa/Sejny Ultra Hańcza 67 km Żwawe Żubry opłacono
2 Kurowski Maciej Warszawa Ultra Hańcza 67 km Żórawski Team opłacono
3 Strychalski Dariusz Łapy Ultra Hańcza 102 km ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO opłacono
4 Gumowski Dariusz Łapy Ultra Hańcza 67 km Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego 60.00 PLN
5 Gumowska Anna ŁAPY Ultra Hańcza 67 km Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego 60.00 PLN
6 Ptak Damian Kuzie Cisowa Trail 25 km Zombiak Team 0.00 PLN
7 Gierszewski Cezary Olecko Cisowa Trail 25 km Załoga G opłacono
8 Jarosław Gierszewski Ciechocinek Cisowa Trail 25 km ZAŁOGA G opłacono
9 Włodarczyk Anna Warszawa Ultra Hańcza 67 km ZakręcOna opłacono
10 Budek Joanna Budek Warszawa Ultra Hańcza 67 km ZakręcOna opłacono
11 ADAMOWSKA JUSTYNA WARSZAWA Ultra Hańcza 67 km ZakręcOna opłacono
12 Marciniuk Agata Siedlce Cisowa Trail 25 km Yulo Run Team 5.00 PLN
13 Wojciechowska JOLANTA Siedlce Cisowa Trail 25 km Yulo Run Team opłacono
14 Sękowski Adam Białystok Ultra Hańcza 67 km WTF?! Solo Team opłacono
15 Pawluczuk Tomek Ełk Ultra Hańcza 67 km Wściekłe Pięści Węża opłacono
16 Niewczas Robert Wiśniowa Góra Ultra Hańcza 102 km Wkurw_Team opłacono
17 Łaskowski Tomasz Olecko Cisowa Trail 25 km Wkurw_Team opłacono
18 Łaskowska Marzena Olecko Cisowa Trail 25 km Wkurw_Team opłacono
19 Szczepaniak Mateusz Twardogóra Cisowa Trail 25 km WKS Oleśniczanka Oleśnica 55.00 PLN
20 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy Ultra Hańcza 67 km Wilki Puszczy Rominckiej opłacono
21 Truchan Wiesław Żytkiejmy Ultra Hańcza 67 km Wilki Puszczy Rominckiej opłacono
22 Truchan Mariusz Żytkiejmy Cisowa Trail 25 km Wilki Puszczy Rominckiej opłacono
23 Pączek Weronika Sułkowice Łęg Ultra Hańcza 67 km Wataha - Łączy nas Bieganie 60.00 PLN
24 Dobrowolska Agnieszka Białystok Cisowa Trail 25 km VetTeam opłacono
25 Borawski Juliusz Wysokie Mazowieckie Cisowa Trail 25 km Vege Runners opłacono
26 Dąbrowski Dariusz Białystok Cisowa Trail 25 km Vege Runners
27 Michalak Kamila Warszawa Ultra Hańcza 67 km Urząd m.st Warszawy Sportowe Bielany
28 Chilewicz Dariusz Lipowo Ultra Hańcza 102 km Uniq Fight Club opłacono
29 Matysiak Marcin Warszawa Ultra Hańcza 102 km ultrawyrypa.pl
30 Wierzbińska Edyta Piaseczno Ultra Hańcza 67 km Ultradziczki i Ultralisiczki opłacono
31 Wierzbiński Karol Piaseczno Ultra Hańcza 67 km Ultradziczki i Ultralisiczki opłacono
32 PODOLEWSKI Rafał PŁOCK Ultra Hańcza 67 km Ultra Pazur opłacono
33 Zawadzka Elżbieta Bielsk Podlaski Cisowa Trail 25 km Tim Małego opłacono
34 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Cisowa Trail 25 km TiM Małego opłacono
35 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski Cisowa Trail 25 km TiM Małego
36 Dorosz Robert Lipowo Cisowa Trail 25 km Team ZabieganeDni opłacono
37 Szydłowska - Dorosz Patrycja Lipowo Cisowa Trail 25 km Team ZabieganeDni opłacono
38 królak przemek Węgorzewo Cisowa Trail 25 km Team Kopeć / 15 Giżycka Brygada Zmechanizowa opłacono
39 Bałulis Rajmund Suwałki Cisowa Trail 25 km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
40 Jagłowski Patryk Suwałki Cisowa Trail 25 km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
41 Nowicki Zbigniew Suwałki Cisowa Trail 25 km TEAM Biegam Bo chcę
42 Guździoł Jarosław Solec kujawski Ultra Hańcza 102 km TBKM WILK Solec Kujawski opłacono
43 Rybałtowski Jakub Warszawa Ultra Hańcza 102 km Tarchośfiry opłacono
44 Prokopiuk Grzegorz Warszawa Ultra Hańcza 67 km Szwagry Dwa opłacono
45 Opoński Artur EŁK - BARANY Ultra Hańcza 67 km Super Drużyna Ełk opłacono
46 Parafiniuk Adam Ełk Ultra Hańcza 67 km Super Drużyna Ełk opłacono
47 Piwońska Julita Ełk Ultra Hańcza 67 km Super Drużyna Ełk opłacono
48 Gabruś Dariusz EŁK Ultra Hańcza 67 km Super Drużyna Ełk opłacono
49 Mąka Sławomir Ostrołęka Ultra Hańcza 102 km Starglass Team Ostrołęka opłacono
50 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka Ultra Hańcza 67 km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
51 Modzelewski Wiesław Ostrołęka Ultra Hańcza 67 km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
52 Broniek Wojciech Ostrołęka Ultra Hańcza 67 km Starglass Team Ostrołęka opłacono
53 Falkowski Marek Białystok Cisowa Trail 25 km st4.pl
54 Grabowicz Mirosław Sokółka Ultra Hańcza 67 km Sokólska Grupa Biegowa opłacono
55 Markowski Krystian Sokółka Ultra Hańcza 67 km Sokólska Grupa Biegowa
56 rusiński radosław Suwałki Ultra Hańcza 102 km SKKK
57 Gros Anna Skawina Ultra Hańcza 102 km Skawina Biega opłacono
58 Terczyński Paweł Warszawa Ultra Hańcza 67 km Sii Running Team opłacono
59 Szczepaniak Piotr Olsztyn Ultra Hańcza 67 km Są Wolniejsi
60 Chodara Roman Kętrzyn Ultra Hańcza 67 km Runners Team Kętrzyn 55.00 PLN
61 Zach Kamil Stare Modzele Cisowa Trail 25 km Run Team Piatnica opłacono
62 Sawulski Bartosz Warszawa Cisowa Trail 25 km Run Follow Me opłacono
63 Wozniak Urszula Warszawa (Rembertów) Cisowa Trail 25 km Rembertów Team opłacono
64 Olędzka Emilia Warszawa Ultra Hańcza 67 km Rembertów Team opłacono
65 Miedziejewski Andrzej Pruszków Ultra Hańcza 102 km Rate My Trail Team
66 Zalewski Paweł Zalewski Warszawa Cisowa Trail 25 km PZU SPORT Team
67 Buchowiecka Anna Warszawa Cisowa Trail 25 km Pstrokaty Pareomaraton opłacono
68 Nehring Karol Sulejówek Ultra Hańcza 102 km Politechnika Warszawska opłacono
69 Zawiślak Kazimierz Tomaszów Lubelski Ultra Hańcza 67 km Polish Wings
70 Zabrocki Andrzej Białystok Ultra Hańcza 67 km Podlasiaki Team opłacono
71 Liman Dorota Białystok Cisowa Trail 25 km Podlasiaki Team opłacono
72 Kruba Beata Dobre Miasto Cisowa Trail 25 km Piasecki Concept opłacono
73 Foryś Adam Sochaczew Ultra Hańcza 102 km Pato biegi opłacono
74 Miniuk Paweł BIAŁYSTOK Cisowa Trail 25 km Palę wrotki opłacono
75 Parchowska Magdalena Białystok Cisowa Trail 25 km Palę wrotki opłacono
76 ostapiński wojtek piaseczno Ultra Hańcza 102 km OSTreSROki
77 Ostapińska Magda Piaseczno Ultra Hańcza 102 km OSTreSROki
78 WRZESIŃSKI ZDZISŁAW Białystok Ultra Hańcza 67 km osk SzAŁ
79 Skomorowski Dominik Goldap Cisowa Trail 25 km Osada Boczki opłacono
80 NOSALIK PAWEŁ Augustów Cisowa Trail 25 km ORTOSTOM AUGUSTÓW opłacono
81 Kolęda Artur Mazurki Cisowa Trail 25 km ORTOSTOM Augustów opłacono
82 Kolęda Małgorzata Mazurki Cisowa Trail 25 km ORTOSTOM AUGUSTÓW opłacono
83 Górska Yvonne Łomianki Cisowa Trail 25 km Orange Polska 5.00 PLN
84 Rożek Gerard Olecko Cisowa Trail 25 km Olecko Biega
85 Ostapowicz Magdalena Augustów Cisowa Trail 25 km Natfit Team
86 Baran Grzegorz Olsztyn Ultra Hańcza 67 km NapierajJakByNieByłoJutra Squad opłacono
87 Sztabinski Wojciech Frącki Cisowa Trail 25 km Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
88 Zawistowska Alicja Białystok Cisowa Trail 25 km Nadaktywni
89 Ficek Roman Skawica Ultra Hańcza 102 km Muay Running Team opłacono
90 Gomółka Agata Kraków Ultra Hańcza 102 km MOK MSZANA DOLNA
91 Barteczka Jacek Kuriany Cisowa Trail 25 km Miejskoaktywni / Szkaradowo opłacono
92 Ogonowski Michał Łomża Cisowa Trail 25 km Medyk Łomża opłacono
93 Wejkuć Dawid Mrągowo Cisowa Trail 25 km Mazury Runners
94 Stradomski Artur Marki Ultra Hańcza 67 km Markowi Biegacze opłacono
95 Rzepniewska Joanna Marki Ultra Hańcza 67 km Markowi Biegacze opłacono
96 Sakowska Aneta Drozdowo Cisowa Trail 25 km Maratonka Grajewo opłacono
97 Grzejdziak Rafał Wola Moszczenicka Ultra Hańcza 102 km Lubrykant Mafia opłacono
98 Dorn Aaron Fågelmara Ultra Hańcza 102 km LG ultralauf 0.00 PLN
99 Stankiewicz Krzysztof Zielonka Ultra Hańcza 102 km Lechici Zielonka opłacono
100 Karniłowicz Dawid Gołdap Cisowa Trail 25 km LA OSiR Gołdap 0.00 PLN


Wyświetleń: 23249

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ