62 ELEKTRONICZNEZAPISY
O,CHOINKA

O, Choinka!

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub dystans / dyscyplina / czas Dyplom
2 BOGALECKI MAREK STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM 5 km / Bieg / 00:29:11 PDF PNG
10 DEC JACEK KRAKÓW 5 km / Spacer / 01:17:29 PDF PNG
12 DOMAŃSKI JAROSŁAW BEŁCHATÓW SPARTAKUS BEŁCHATÓW 2,02 km / Nordic walking / 00:25:17 PDF PNG
13 DUDEK ANNA TARNÓW 7,15 km / Bieg / 00:50:47 PDF PNG
14 FERA KLAUDIA GDAŃSK 5,02 km / Bieg / 00:26:47 PDF PNG
26 KLESZCZEWSKA ZOSIA GDYNIA 5,43 km / Bieg / 01:19:26 PDF PNG
37 KULCZYCKI JAN GDAŃSK 10 km / Bieg / 00:28:15 PDF PNG
54 PODGÓRSKA KATARZYNA EŁK 5,01 km / Bieg / 00:25:12 PDF PNG
56 ROSZAK HENRYK GNIEZNO 13,68 km / Bieg / 01:31:31 PDF PNG
65 SZCZEPAŃSKA OKSANA KRAKÓW 5,01 km / Nordic walking / 00:57:56 PDF PNG
66 SZEWCZYK AGNIESZKA WARSZAWA FACE NORDIC WALKING TEAM 20,81 km / Nordic Walking / 03:39:54 PDF PNG
67 SZOT KRYSTYNA RADAWNICA 5,03 km / Nordic walking 01:03:47 PDF PNG
68 ŚCIECHOWICZ AGNIESZKA GDYNIA 5,05 km / Bieg / 00:35:45 PDF PNG
73 WASILEWSKI ARKADIUSZ SOPOT 5,08 km / Bieg / 00:24:30 PDF PNG
57 RUDZEWICZ MARIUSZ ŚWINOUJŚCIE 5,01 km / Bieg / 00:28:23 PDF PNG
3 BORKOWSKI JACEK WARSZAWA 5 km / Bieg / 00:30:32 PDF PNG
60 SKARŻYŃSKI MATEUSZ SILNA 10 km / Bieg / 00:50:31 PDF PNG
43 MARKUSZEWSKI KRZYSZTOF MIĘDZYBORÓW RUN DE GIRARD 5,02 km / Bieg / 00:28:25 PDF PNG
75 WOJAS-CHROMIK ILONA BĘDZIN 8,42 km / Nordic Walking PDF PNG
30 KRUGIOLKA RENATA PNIEWY AKTYWNIE W PNIEWACH 5,4 km / Bieg / 00:34:08 PDF PNG
9 DE VRIES AGNIESZKA GOŚCICINO 6,07 km / Bieg / 00:56:21 PDF PNG
33 KUBIAK ANDRZEJ RUMIA 10 km / Bieg / 00:54:43 PDF PNG
34 KUBIAK JAGODA WEJHEROWO 20,01 km / Bieg / 01:36:52 PDF PNG
35 KUBIAK MARIA RUMIA k km / Bieg / 00:32:43 PDF PNG
58 SADŁO ALICJA NAWROCKO 5,64 km / Bieg / 00:35:18 PDF PNG
15 GASIŃSKA HALINA OŻARÓW MAZOWIECKI 3,1 km / Marsz PDF PNG
17 GAWRON MONIKA OŻARÓW MAZOWIECKI 3,1 km / Marsz PDF PNG
21 GRAJKOWSKA MAŁGORZATA ŁOCHOWICE 6,65 km / Bieg PDF PNG
16 GASIŃSKI JANUSZ OŻARÓW MAZOWIECKI 3,1 km / Marsz PDF PNG
69 ŚCIECHOWICZ MARIA GDYNIA 1,03 km / Bieg / 00:06:02 PDF PNG
20 GOGOL LUCYNA PSZCZYNA 5,58 km / Bieg / 01:09:52 PDF PNG
25 JUSZKIEWICZ MAŁGORZATA SZCZECIN 11,54 km / Bieg / 01:17:45 PDF PNG
44 MATUSZEWSKA-GRUSZKA PAULINA GDAŃSK 6,78 km / Bieg / 00:53:04 PDF PNG
50 OSUCHOWSKA WIOLETTA WARSZAWA PKO BP 5 km / Bieg / 00:33:06 PDF PNG
79 WOLIŃSKA ANNA GDAŃSK 5,31 km / Chód / 00:58:35 PDF PNG
48 MOLIŃSKA ALEKSANDRA POLKOWICE 5 km / Bieg / 00:30:42 PDF PNG
23 JALOWSKI JAROSŁAW OPOLE WSZW W OPOLU 11,15 km / Bieg / 01:08:58 PDF PNG
24 JASZKIEWICZ JOANNA OSIECZNA 9,09 km / Nordic walking / 01:27:36 PDF PNG
127 PACIEJ ANNA HAUGESUND #BBKTS 10,04 km / Bieg / 01:20:54 PDF PNG
63 SZARZYŃSKA MARTYNA KROTOSZYN KLUB ZDROWIA 24 6,96 km / Nordic Walking / 01:25:12 PDF PNG
28 KOWNACKI ARKADIUSZ WITKOWO WATAHA - ŁĄCZY ŁĄCZY NAS BIEGANIE/DRUŻYNA SZPIKU 5,04 km / Bieg / 00:33:14 PDF PNG
19 GNACIKOWSKA MARTA ŚWIĘTOCHŁOWICE 5,01 km / Bieg / 00:45:37 PDF PNG
6 CIEŚLA SYLWIA CZELADŹ 6,01 km / Bieg / 00:40:16 PDF PNG
71 WALCZYŃSKA KATARZYNA CIĘCINA 6,80 km / Bieg / 00:46:28 PDF PNG
5 CIECIOROWSKA MONIKA ORZK 11,97 km/ Bieg / 02:29:51 PDF PNG
62 SŁAWECKI ARTUR ŁĘKA 5 km / Bieg / 00:30:31 PDF PNG
82 MALINOWSKI MARCIN KOMORNIKI MY LIFE MY WAY 10,01 km / Bieg / 00:54:38 PDF PNG
83 KARCZMARCZUK KATARZYNA MIERZYN 5,01 km / Bieg / 00:29:48 PDF PNG
85 SUDER MACIEJ WROCŁAW 3M RUNNING TEAM 7,04 km/ Bieg / 00:47:20 PDF PNG
90 ŁUCZAK MAGDALENA GDANSK ASPIRE POWER CLUAB 5 km / Bieg / 00:30:03 PDF PNG
93 KOWALCZUK ADAM SIEDLCE MOPR SIEDLCE 5,63 km / Bieg / 00:36:19 PDF PNG
100 IMIELSKA JUSTYNA RUMIA KONTENER FORMY 10,13 km / Bieg / 01:11:41 PDF PNG
95 OLSZEWSKA ELŻBIETA BYDGOSZCZ 2,35 km / Nordic Walking / 00:25:18 PDF PNG
96 KARCZ BARBARA DOBCZYCE DZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIO 10,26 km / Bieg / 01:24:48 PDF PNG
98 KOZANKA-LIPKA AGATA PYRZYCE PYRZYCE BIEGAJĄ 5,01 km / Bieg / 00:30:53 PDF PNG
97 ZAWADZKI KAZIMIERZ BŁOTNIA STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA 22,22 km / Bieg / 01:54:24 PDF PNG
99 SENSKA JOANNA INOWROCŁAW 5 km / Bieg / 00:34:18 PDF PNG
101 SZASTAK OLIWIER PROSZOWICE 5,75 km / Bieg / 00:37:31 PDF PNG
105 MAKOWSKA IZABELA GDYNIA 10,10 km / Bieg / 01:04:48 PDF PNG
106 KARCZMARCZUK PAWEŁ MIERZYN 8,03 km / Bieg / 01:23:57 PDF PNG
108 KOREJWO BEATA KOREJWO CHEŁM ŚLĄSKI 10,02 km / Bieg / 01:10:59 PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ