O,CHOINKA

O, Choinka!

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub dystans / dyscyplina / czas Dyplom
2 BOGALECKI MAREK STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM 5 km / Bieg / 00:29:11 pobierz
10 DEC JACEK KRAKÓW 5 km / Spacer / 01:17:29 pobierz
12 DOMAŃSKI JAROSŁAW BEŁCHATÓW SPARTAKUS BEŁCHATÓW 2,02 km / Nordic walking / 00:25:17 pobierz
13 DUDEK ANNA TARNÓW 7,15 km / Bieg / 00:50:47 pobierz
14 FERA KLAUDIA GDAŃSK 5,02 km / Bieg / 00:26:47 pobierz
26 KLESZCZEWSKA ZOSIA GDYNIA 5,43 km / Bieg / 01:19:26 pobierz
37 KULCZYCKI JAN GDAŃSK 10 km / Bieg / 00:28:15 pobierz
54 PODGÓRSKA KATARZYNA EŁK 5,01 km / Bieg / 00:25:12 pobierz
56 ROSZAK HENRYK GNIEZNO 13,68 km / Bieg / 01:31:31 pobierz
65 SZCZEPAŃSKA OKSANA KRAKÓW 5,01 km / Nordic walking / 00:57:56 pobierz
66 SZEWCZYK AGNIESZKA WARSZAWA FACE NORDIC WALKING TEAM 20,81 km / Nordic Walking / 03:39:54 pobierz
67 SZOT KRYSTYNA RADAWNICA 5,03 km / Nordic walking 01:03:47 pobierz
68 ŚCIECHOWICZ AGNIESZKA GDYNIA 5,05 km / Bieg / 00:35:45 pobierz
73 WASILEWSKI ARKADIUSZ SOPOT 5,08 km / Bieg / 00:24:30 pobierz
57 RUDZEWICZ MARIUSZ ŚWINOUJŚCIE 5,01 km / Bieg / 00:28:23 pobierz
3 BORKOWSKI JACEK WARSZAWA 5 km / Bieg / 00:30:32 pobierz
60 SKARŻYŃSKI MATEUSZ SILNA 10 km / Bieg / 00:50:31 pobierz
43 MARKUSZEWSKI KRZYSZTOF MIĘDZYBORÓW RUN DE GIRARD 5,02 km / Bieg / 00:28:25 pobierz
75 WOJAS-CHROMIK ILONA BĘDZIN 8,42 km / Nordic Walking pobierz
30 KRUGIOLKA RENATA PNIEWY AKTYWNIE W PNIEWACH 5,4 km / Bieg / 00:34:08 pobierz
9 DE VRIES AGNIESZKA GOŚCICINO 6,07 km / Bieg / 00:56:21 pobierz
33 KUBIAK ANDRZEJ RUMIA 10 km / Bieg / 00:54:43 pobierz
34 KUBIAK JAGODA WEJHEROWO 20,01 km / Bieg / 01:36:52 pobierz
35 KUBIAK MARIA RUMIA k km / Bieg / 00:32:43 pobierz
58 SADŁO ALICJA NAWROCKO 5,64 km / Bieg / 00:35:18 pobierz
15 GASIŃSKA HALINA OŻARÓW MAZOWIECKI 3,1 km / Marsz pobierz
17 GAWRON MONIKA OŻARÓW MAZOWIECKI 3,1 km / Marsz pobierz
21 GRAJKOWSKA MAŁGORZATA ŁOCHOWICE 6,65 km / Bieg pobierz
16 GASIŃSKI JANUSZ OŻARÓW MAZOWIECKI 3,1 km / Marsz pobierz
69 ŚCIECHOWICZ MARIA GDYNIA 1,03 km / Bieg / 00:06:02 pobierz
20 GOGOL LUCYNA PSZCZYNA 5,58 km / Bieg / 01:09:52 pobierz
25 JUSZKIEWICZ MAŁGORZATA SZCZECIN 11,54 km / Bieg / 01:17:45 pobierz
44 MATUSZEWSKA-GRUSZKA PAULINA GDAŃSK 6,78 km / Bieg / 00:53:04 pobierz
50 OSUCHOWSKA WIOLETTA WARSZAWA PKO BP 5 km / Bieg / 00:33:06 pobierz
79 WOLIŃSKA ANNA GDAŃSK 5,31 km / Chód / 00:58:35 pobierz
48 MOLIŃSKA ALEKSANDRA POLKOWICE 5 km / Bieg / 00:30:42 pobierz
23 JALOWSKI JAROSŁAW OPOLE WSZW W OPOLU 11,15 km / Bieg / 01:08:58 pobierz
24 JASZKIEWICZ JOANNA OSIECZNA 9,09 km / Nordic walking / 01:27:36 pobierz
127 PACIEJ ANNA HAUGESUND #BBKTS 10,04 km / Bieg / 01:20:54 pobierz
63 SZARZYŃSKA MARTYNA KROTOSZYN KLUB ZDROWIA 24 6,96 km / Nordic Walking / 01:25:12 pobierz
28 KOWNACKI ARKADIUSZ WITKOWO WATAHA - ŁĄCZY ŁĄCZY NAS BIEGANIE/DRUŻYNA SZPIKU 5,04 km / Bieg / 00:33:14 pobierz
19 GNACIKOWSKA MARTA ŚWIĘTOCHŁOWICE 5,01 km / Bieg / 00:45:37 pobierz
6 CIEŚLA SYLWIA CZELADŹ 6,01 km / Bieg / 00:40:16 pobierz
71 WALCZYŃSKA KATARZYNA CIĘCINA 6,80 km / Bieg / 00:46:28 pobierz
5 CIECIOROWSKA MONIKA ORZK 11,97 km/ Bieg / 02:29:51 pobierz
62 SŁAWECKI ARTUR ŁĘKA 5 km / Bieg / 00:30:31 pobierz
82 MALINOWSKI MARCIN KOMORNIKI MY LIFE MY WAY 10,01 km / Bieg / 00:54:38 pobierz
83 KARCZMARCZUK KATARZYNA MIERZYN 5,01 km / Bieg / 00:29:48 pobierz
85 SUDER MACIEJ WROCŁAW 3M RUNNING TEAM 7,04 km/ Bieg / 00:47:20 pobierz
90 ŁUCZAK MAGDALENA GDANSK ASPIRE POWER CLUAB 5 km / Bieg / 00:30:03 pobierz
93 KOWALCZUK ADAM SIEDLCE MOPR SIEDLCE 5,63 km / Bieg / 00:36:19 pobierz
100 IMIELSKA JUSTYNA RUMIA KONTENER FORMY 10,13 km / Bieg / 01:11:41 pobierz
95 OLSZEWSKA ELŻBIETA BYDGOSZCZ 2,35 km / Nordic Walking / 00:25:18 pobierz
96 KARCZ BARBARA DOBCZYCE DZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIO 10,26 km / Bieg / 01:24:48 pobierz
98 KOZANKA-LIPKA AGATA PYRZYCE PYRZYCE BIEGAJĄ 5,01 km / Bieg / 00:30:53 pobierz
97 ZAWADZKI KAZIMIERZ BŁOTNIA STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA 22,22 km / Bieg / 01:54:24 pobierz
99 SENSKA JOANNA INOWROCŁAW 5 km / Bieg / 00:34:18 pobierz
101 SZASTAK OLIWIER PROSZOWICE 5,75 km / Bieg / 00:37:31 pobierz
105 MAKOWSKA IZABELA GDYNIA 10,10 km / Bieg / 01:04:48 pobierz
106 KARCZMARCZUK PAWEŁ MIERZYN 8,03 km / Bieg / 01:23:57 pobierz
108 KOREJWO BEATA KOREJWO CHEŁM ŚLĄSKI 10,02 km / Bieg / 01:10:59 pobierz

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ