Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nowińska Wiesława | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | opłacono | |
2 | Mikołajczuk Julian | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | Klasa IIA | opłacono |
3 | Mikołajczuk Grzegorz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
4 | Mikołajczuk Edyta | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
5 | MIKOŁAJCZUK ALEKSANDER | SIEDLCE | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | Klasa IIA | opłacono |
6 | Pyzińska Nikola | Kałuszyn | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
7 | Czarnocka Ewelina | Hołubla | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
8 | Grodzicki Franciszek | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP2 Siedlce 2a | opłacono |
9 | Todorski Franciszek | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP2 Siedlce | opłacono |
10 | Troć Karol Paweł | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Slow Jogging Siedlce | opłacono |
11 | Pietrzak Kacper | Stare Opole | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | Klasa IIA | opłacono |
12 | Pietrzak Maciej | Stare Opole | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
13 | Zima Zofia | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP2 Siedlce | opłacono |
14 | Hajduk Tomek | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
15 | Urbanska-Krawczyk Iza | Kamieniec Wroclawski | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
16 | Zgorzałek Jagoda | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Szkoła Podstawowa nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach | opłacono |
17 | Kowalczuk Adam | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
18 | Strzyżewski Filip | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP2 Siedlce | opłacono |
19 | Dobrowolska Anna | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP2 Siedlce | opłacono |
20 | Krupa Jarosław | Mokobody | Polska | Bieg główny - 5 km | BSaC Mokobody | opłacono |
21 | Zdanowski Jakub | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | SP2 Siedlce | opłacono |
22 | Kosmalska Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
23 | Kosmalska Dominika | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | opłacono | |
24 | Bareja- Da Costa Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
25 | Hęciak Natalia | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Królówka | opłacono |
26 | Hęciak Krzysztof | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | SP nr 2 w Siedlcach | opłacono |
27 | Wojewódzka Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | SP nr 2 w Siedlcach | opłacono |
28 | Decyk Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
29 | Gajewska Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
30 | BEDNARCZYK MAREK BEDNARCZYK | MOKOBODY | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
31 | Piwowarski Adam | Mokobody | Polska | Bieg główny - 5 km | Bsac Mokobody | opłacono |
32 | Krupa Wojciech | Mokobody | Polska | Bieg główny - 5 km | BSaC Mokobody | opłacono |
33 | Kulik Paweł | Nowe Opole | Polska | Bieg główny - 5 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
34 | Baczynska Aneta | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
35 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec | opłacono |
36 | Nowińska Karolina | Strzała | Polska | Bieg główny - 5 km | Cfs siedlce | opłacono |
37 | Niezgoda Natalia | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | G4 Siedlce | opłacono |
38 | Burgs Jakub | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | Szkola podstawowa nr 2 siedlce | opłacono |
39 | TULEJ Bozena TULEJ | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
40 | Szymański Jakub | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | MP25 | opłacono |
41 | Magdziak Dominik | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | opłacono | |
42 | Sobecki Krystian | Nowe Opole | Polska | Bieg główny - 5 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
43 | Bryłka Milena | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | opłacono | |
44 | Zbieć Janusz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | DARFIK Team | opłacono |
45 | Zbieć Bożena | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | DARFIK Team | opłacono |
46 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | Bieg główny - 5 km | Gwiazdy z Darżyna. | opłacono |
47 | Stefańska Eliza | Darżyno | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | Gwiazdy z Darżyna. | opłacono |
48 | Stefańska Agnieszka | Darżyno | Polska | Bieg główny - 5 km | Gwiazdy z Darżyna. | opłacono |
49 | Skup Bartosz | Golice | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SKUteam | opłacono |
50 | Skup Radosław | Golice | Polska | Bieg główny - 5 km | SKUteam | opłacono |
51 | Stańczuk leszek | Chodów | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
52 | Młynarz Kamil | Łęcznowola | Polska | Bieg główny - 5 km | SKB Kraśnik/ 53blp | opłacono |
53 | Kopańska Kasia | Pruszyn | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
54 | Kosiorek Adam | Mokobody | Polska | Bieg główny - 5 km | BSaC Mokobody | opłacono |
55 | Gołębiewska Kaja | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | Szkola podstawowa nr 2 siedlce | opłacono |
56 | Kosyl Hubert | Stare Opole | Polska | Bieg główny - 5 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
57 | ŚWIDER ALEKSANDRA | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | SP8 Siedlce | opłacono |
58 | ŚWIDER TYMOTEUSZ | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP8 Siedlce | opłacono |
59 | ŚWIDER Przemysław | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
60 | ŚWIDER MAGDALENA | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
61 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn/Żdżar | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
62 | Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna | Węgrów | Polska | Bieg główny - 5 km | KS Aktywni Węgrów | opłacono |
63 | Nitychoruk Maciej | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP8 Siedlce | opłacono |
64 | Nitychoruk Aleksandra | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | SP8 Siedlce | opłacono |
65 | Orzyłowska Katarzyna | Wierzbin | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
66 | Kunka Piotr | Jakubów | Polska | Bieg główny - 5 km | Team ZabieganeDni | opłacono |
67 | Kacprzak Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
68 | Zawadzka Monika Zawadzka | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
69 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec | opłacono |
70 | Okniński Krzysztof | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
71 | Szymczyk Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
72 | Kulik Karol | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
73 | Kulik Nina | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | opłacono | |
74 | Bobryk Eryk | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
75 | Olędzka-Kulik Monika | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
76 | Mitura Jerzy | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | FC Helmuty | opłacono |
77 | Mitura Hanna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
78 | Wiśniewska Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | MELEPETA Team | opłacono |
79 | Czarnocka Aleksandra | Stok Lacki - Folwark | Polska | Bieg główny - 5 km | Melepeta Team | opłacono |
80 | Boruta Jarosław | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Melepeta Team | opłacono |
81 | Niedziałek Tomasz | Żeliszew Duży | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec | opłacono |
82 | Stanczuk Dorota | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
83 | SAWICKI RADEK | WARSZAWA | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
84 | Dąbrowska Eliza | Warszawa | Polska | Bieg główny - 5 km | Wataha - łączy nas bieganie | opłacono |
85 | Miałkowski Antoni | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP3 Siedlce | opłacono |
86 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Bieg główny - 5 km | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono |
87 | Pszkit Piotr | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | PP | opłacono |
88 | Chaciński Adam | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | opłacono | |
89 | Chacińska Zuzanna | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP8 Siedlce | opłacono |
90 | Chaciński Michał | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
91 | Chacińska Anna | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
92 | Popek Małgorzata | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
93 | Radzki Bartosz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Politechnika | opłacono |
94 | Radzka Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Slow jogging Siedlce | opłacono |
95 | Bujalski Konrad | Jakubiki | Polska | Bieg główny - 5 km | Farmacja Tarchomin | opłacono |
96 | Maziejuk Krystian | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | opłacono | |
97 | Wojewódzki Wojciech | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | MP 22 | opłacono |
98 | Wojewódzki Radosław | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
99 | Hejza Jakub | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
100 | radzikowska joanna | siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Slow jogging Siedlce | opłacono |
Wyświetleń: 10996