Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Gajewska Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
102 | Decyk Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
103 | Wojewódzka Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | SP nr 2 w Siedlcach | opłacono |
104 | Hęciak Krzysztof | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | SP nr 2 w Siedlcach | opłacono |
105 | Hęciak Natalia | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Królówka | opłacono |
106 | Bareja- Da Costa Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
107 | Kosmalska Dominika | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | opłacono | |
108 | Kosmalska Magdalena | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
109 | Zdanowski Jakub | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | SP2 Siedlce | opłacono |
110 | Oknińska Anna Oknińska | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
111 | Dobrowolska Anna | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP2 Siedlce | opłacono |
112 | Strzyżewski Filip | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP2 Siedlce | opłacono |
113 | Mrozek ŁUKASZ | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP2 Siedlce | |
114 | Kowalczuk Adam | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
115 | Zgorzałek Jagoda | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Szkoła Podstawowa nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach | opłacono |
116 | Hajduk Tomek | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
117 | Zima Zofia | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP2 Siedlce | opłacono |
118 | Troć Karol Paweł | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Slow Jogging Siedlce | opłacono |
119 | Todorski Franciszek | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP2 Siedlce | opłacono |
120 | Olszewski Wiktor | siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP nr 2 w Siedlcach | |
121 | Grodzicki Franciszek | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP2 Siedlce 2a | opłacono |
122 | Krasuski Aleksander | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | ||
123 | Borychowski Adam | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | Szkoła Podstawowa nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach | |
124 | Borychowski Dawid | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | Szkoła Podstawowa nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach | |
125 | MIKOŁAJCZUK ALEKSANDER | SIEDLCE | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | Klasa IIA | opłacono |
126 | Mikołajczuk Edyta | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
127 | Mikołajczuk Grzegorz | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
128 | Mikołajczuk Julian | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | Klasa IIA | opłacono |
129 | Nowińska Wiesława | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | opłacono | |
130 | Duda Sebastian | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | |
131 | Wąsowska Elena | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | KLASA II a | |
132 | Mieścicki Wojciech | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | G4 Siedlce | |
133 | Malinowska Gabriela | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP nr 2 w Siedlcach | |
134 | Mężyńska Elżbieta | Siedlce | Polska | Bieg główny - 5 km | SP nr 2 w Siedlcach | |
135 | Skóra Tomek | Skórzec | Polska | Bieg główny - 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |
136 | Olszewski Kamil | Skórzec | Polska | Bieg główny - 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |
137 | Strzalińska Emilia | Skórzec | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec | |
138 | Kosyl Hubert | Stare Opole | Polska | Bieg główny - 5 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
139 | Pietrzak Maciej | Stare Opole | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
140 | Pietrzak Kacper | Stare Opole | Polska | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | Klasa IIA | opłacono |
141 | Czarnocka Aleksandra | Stok Lacki - Folwark | Polska | Bieg główny - 5 km | Melepeta Team | opłacono |
142 | Nowińska Karolina | Strzała | Polska | Bieg główny - 5 km | Cfs siedlce | opłacono |
143 | Dąbrowska Eliza | Warszawa | Polska | Bieg główny - 5 km | Wataha - łączy nas bieganie | opłacono |
144 | SAWICKI RADEK | WARSZAWA | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
145 | Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna | Węgrów | Polska | Bieg główny - 5 km | KS Aktywni Węgrów | opłacono |
146 | Orzyłowska Katarzyna | Wierzbin | Polska | Bieg główny - 5 km | opłacono | |
147 | OWCZARCZAK Anna | Wilkowo | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
148 | Bajorek Jacek | Wyszków | Polska | Bieg główny - 5 km | Markowi Biegacze | |
149 | Niedziałek Tomasz | Żeliszew Duży | Polska | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec | opłacono |
150 | marchel justyna | Żelków | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
151 | marchel Szymek | Żelków | Polska | Bieg główny - 5 km | Szkola podstawowa w zelkowie |
Wyświetleń: 10997