II Charytatywny Bieg Mikołajkowy z Dwójką
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 TULEJ Bozena TULEJ Mińsk Mazowiecki Bieg główny - 5 km opłacono
2 Cichowska Joanna Durąg Bieg główny - 5 km
3 Maziejuk Krystian Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m opłacono
4 Gierszewski Mariusz Kałuszyn/Żdżar Bieg główny - 5 km opłacono
5 Kosmalska Dominika Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m opłacono
6 Kosmalska Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
7 ŚWIDER MAGDALENA Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
8 ŚWIDER Przemysław Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
9 Lenk Joanna Górzno Bieg główny - 5 km
10 Baczynska Aneta Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
11 Balas Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km
12 Kowalczuk Adam Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
13 SAWICKI RADEK WARSZAWA Bieg główny - 5 km opłacono
14 Aleksiuk Marcin Siedlce Bieg główny - 5 km
15 Sowa Andrzej Garwolin Bieg główny - 5 km
16 Urbanska-Krawczyk Iza Kamieniec Wroclawski Bieg główny - 5 km opłacono
17 Jastrzębski Paweł Siedlce Bieg główny - 5 km
18 Pietrzak Maciej Stare Opole Bieg główny - 5 km opłacono
19 Popek Małgorzata Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
20 BEDNARCZYK MAREK BEDNARCZYK MOKOBODY Bieg główny - 5 km opłacono
21 Wareluk Anna Siedlce Bieg główny - 5 km
22 marchel justyna Żelków Bieg główny - 5 km
23 Stanczuk Dorota Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
24 Gajewska Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
25 Decyk Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
26 Hejza Jakub Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
27 Chacińska Anna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
28 Chaciński Michał Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
29 Chaciński Adam Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m opłacono
30 Mitura Hanna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
31 Szczepaniak Piotrek Siedlce Bieg główny - 5 km
32 Bryłka Milena Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m opłacono
33 Szczepaniak Tomek Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m
34 Krasuski Aleksander Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m
35 Syrek Ewa OSTRÓW MAZOWIECKA Bieg główny - 5 km
36 Czarnocka Ewelina Hołubla Bieg główny - 5 km opłacono
37 Olędzka-Kulik Monika Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
38 Oknińska Anna Oknińska Siedlce Bieg główny - 5 km
39 Bobryk Eryk Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
40 Kulik Nina Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m opłacono
41 Kulik Karol Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
42 Szymczyk Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
43 Okniński Krzysztof Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
44 Pyzińska Nikola Kałuszyn Bieg główny - 5 km opłacono
45 Mikołajczuk Edyta Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
46 Mikołajczuk Grzegorz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
47 Kopańska Kasia Pruszyn Bieg główny - 5 km opłacono
48 Nowińska Wiesława Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m opłacono
49 OWCZARCZAK Anna Wilkowo Bieg główny - 5 km
50 Zawadzka Monika Zawadzka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
51 Wojewódzki Radosław Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
52 Kacprzak Sylwia Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
53 Filipowicz Mateusz Nowe Opole Bieg główny - 5 km
54 Orzyłowska Katarzyna Wierzbin Bieg główny - 5 km opłacono
55 Magdziak Dominik Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m opłacono
56 Nadrowski Kamil Bełchatów Bieg główny - 5 km
57 Bareja- Da Costa Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
58 Wojciuk Kacper Grodzisk Bieg główny - 5 km Akerman Klub Sztuk Walki
59 Krupa Wojciech Mokobody Bieg główny - 5 km BSaC Mokobody opłacono
60 Piwowarski Adam Mokobody Bieg główny - 5 km Bsac Mokobody opłacono
61 Krupa Jarosław Mokobody Bieg główny - 5 km BSaC Mokobody opłacono
62 Kosiorek Adam Mokobody Bieg główny - 5 km BSaC Mokobody opłacono
63 Nowińska Karolina Strzała Bieg główny - 5 km Cfs siedlce opłacono
64 Wróbel Kamil Siedlce Bieg główny - 5 km Cfs siedlce
65 Wróbel Izabela Siedlce Bieg główny - 5 km Cfs siedlce
66 Zbieć Bożena Siedlce Bieg główny - 5 km DARFIK Team opłacono
67 Zbieć Janusz Siedlce Bieg główny - 5 km DARFIK Team opłacono
68 Bujalski Konrad Jakubiki Bieg główny - 5 km Farmacja Tarchomin opłacono
69 Mitura Jerzy Siedlce Bieg główny - 5 km FC Helmuty opłacono
70 Wojewódzki Jakub Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Feniks Siedlce opłacono
71 Niezgoda Natalia Siedlce Bieg główny - 5 km G4 Siedlce opłacono
72 Mieścicki Wojciech Siedlce Bieg główny - 5 km G4 Siedlce
73 Skóra Tomek Skórzec Bieg główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega
74 Olszewski Kamil Skórzec Bieg główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega
75 Stefańska Agnieszka Darżyno Bieg główny - 5 km Gwiazdy z Darżyna. opłacono
76 Stefańska Eliza Darżyno Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Gwiazdy z Darżyna. opłacono
77 Stefański Ksawery Darżyno Bieg główny - 5 km Gwiazdy z Darżyna. opłacono
78 Wąsowska Elena Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m KLASA II a
79 Pietrzak Kacper Stare Opole Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Klasa IIA opłacono
80 MIKOŁAJCZUK ALEKSANDER SIEDLCE Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Klasa IIA opłacono
81 Mikołajczuk Julian Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Klasa IIA opłacono
82 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec opłacono
83 Niedziałek Tomasz Żeliszew Duży Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec opłacono
84 MARCINIUK AGATA SIEDLCE Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec
85 Strzalińska Emilia Skórzec Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec
86 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec opłacono
87 Hęciak Natalia Siedlce Bieg główny - 5 km Królówka opłacono
88 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów Bieg główny - 5 km KS Aktywni Węgrów opłacono
89 Bajorek Jacek Wyszków Bieg główny - 5 km Markowi Biegacze
90 Boruta Jarosław Siedlce Bieg główny - 5 km Melepeta Team opłacono
91 Czarnocka Aleksandra Stok Lacki - Folwark Bieg główny - 5 km Melepeta Team opłacono
92 Wiśniewska Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km MELEPETA Team opłacono
93 Świętochowski Patryk Mińsk Mazowiecki Bieg główny - 5 km MKB Dreptak
94 Marciniak Szymon Siedlce Bieg główny - 5 km MKS Pogoń Siedlce/ Sp 3 Siedlce
95 Wróbel Amelia Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m MP 22
96 Wojewódzki Wojciech Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m MP 22 opłacono
97 Szymański Jakub Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m MP25 opłacono
98 Borkowski Leszek Grabianów Bieg główny - 5 km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
99 Kosyl Hubert Stare Opole Bieg główny - 5 km OSP NOWE OPOLE opłacono
100 Kulik Paweł Nowe Opole Bieg główny - 5 km OSP NOWE OPOLE opłacono


Wyświetleń: 5624

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ