II Charytatywny Bieg Mikołajkowy z Dwójką
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Akerman Klub Sztuk Walki
1 Wojciuk Kacper Grodzisk Bieg główny - 5 km Akerman Klub Sztuk Walki
BSaC Mokobody
2 Krupa Jarosław Mokobody Bieg główny - 5 km BSaC Mokobody opłacono
3 Krupa Wojciech Mokobody Bieg główny - 5 km BSaC Mokobody opłacono
4 Kosiorek Adam Mokobody Bieg główny - 5 km BSaC Mokobody opłacono
Bsac Mokobody
5 Piwowarski Adam Mokobody Bieg główny - 5 km Bsac Mokobody opłacono
Cfs siedlce
6 Nowińska Karolina Strzała Bieg główny - 5 km Cfs siedlce opłacono
7 Wróbel Izabela Siedlce Bieg główny - 5 km Cfs siedlce
8 Wróbel Kamil Siedlce Bieg główny - 5 km Cfs siedlce
DARFIK Team
9 Zbieć Janusz Siedlce Bieg główny - 5 km DARFIK Team opłacono
10 Zbieć Bożena Siedlce Bieg główny - 5 km DARFIK Team opłacono
FC Helmuty
11 Mitura Jerzy Siedlce Bieg główny - 5 km FC Helmuty opłacono
Farmacja Tarchomin
12 Bujalski Konrad Jakubiki Bieg główny - 5 km Farmacja Tarchomin opłacono
Feniks Siedlce
13 Wojewódzki Jakub Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Feniks Siedlce opłacono
G4 Siedlce
14 Mieścicki Wojciech Siedlce Bieg główny - 5 km G4 Siedlce
15 Niezgoda Natalia Siedlce Bieg główny - 5 km G4 Siedlce opłacono
Grupa Biegaczy Skórzec Biega
16 Olszewski Kamil Skórzec Bieg główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega
17 Skóra Tomek Skórzec Bieg główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega
Gwiazdy z Darżyna.
18 Stefański Ksawery Darżyno Bieg główny - 5 km Gwiazdy z Darżyna. opłacono
19 Stefańska Eliza Darżyno Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Gwiazdy z Darżyna. opłacono
20 Stefańska Agnieszka Darżyno Bieg główny - 5 km Gwiazdy z Darżyna. opłacono
KLASA II a
21 Wąsowska Elena Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m KLASA II a
KS Aktywni Węgrów
22 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów Bieg główny - 5 km KS Aktywni Węgrów opłacono
Klasa IIA
23 Mikołajczuk Julian Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Klasa IIA opłacono
24 MIKOŁAJCZUK ALEKSANDER SIEDLCE Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Klasa IIA opłacono
25 Pietrzak Kacper Stare Opole Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Klasa IIA opłacono
Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec
26 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec opłacono
27 MARCINIUK AGATA SIEDLCE Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec
28 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec opłacono
29 Strzalińska Emilia Skórzec Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec
30 Niedziałek Tomasz Żeliszew Duży Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec opłacono
Królówka
31 Hęciak Natalia Siedlce Bieg główny - 5 km Królówka opłacono
MELEPETA Team
32 Wiśniewska Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km MELEPETA Team opłacono
MKB Dreptak
33 Świętochowski Patryk Mińsk Mazowiecki Bieg główny - 5 km MKB Dreptak
MKS Pogoń Siedlce/ Sp 3 Siedlce
34 Marciniak Szymon Siedlce Bieg główny - 5 km MKS Pogoń Siedlce/ Sp 3 Siedlce
MP 22
35 Wróbel Amelia Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m MP 22
36 Wojewódzki Wojciech Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m MP 22 opłacono
MP25
37 Szymański Jakub Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m MP25 opłacono
Markowi Biegacze
38 Bajorek Jacek Wyszków Bieg główny - 5 km Markowi Biegacze
Melepeta Team
39 Czarnocka Aleksandra Stok Lacki - Folwark Bieg główny - 5 km Melepeta Team opłacono
40 Boruta Jarosław Siedlce Bieg główny - 5 km Melepeta Team opłacono
NoWi Siedlce - NW Wschód
41 Borkowski Leszek Grabianów Bieg główny - 5 km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
OSP NOWE OPOLE
42 Kulik Paweł Nowe Opole Bieg główny - 5 km OSP NOWE OPOLE opłacono
OSP NOWE OPOLE
43 Marciniak Malwina Nowe Opole Bieg główny - 5 km OSP NOWE OPOLE
44 Sobecki Krystian Nowe Opole Bieg główny - 5 km OSP NOWE OPOLE opłacono
45 Kosyl Hubert Stare Opole Bieg główny - 5 km OSP NOWE OPOLE opłacono
OSP POGRODZIE
46 Ślęzak Adam Elbląg Bieg główny - 5 km OSP POGRODZIE
PP
47 Pszkit Piotr Siedlce Bieg główny - 5 km PP opłacono
Politechnika
48 Radzki Bartosz Siedlce Bieg główny - 5 km Politechnika opłacono
Przedszkole Kubusia Puchatka Siedlce
49 Biernacka Ala Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Przedszkole Kubusia Puchatka Siedlce
Przedszkole Kubuś Puchatek Siedlce
50 Miałkowski Tymon Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Przedszkole Kubuś Puchatek Siedlce
RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
51 Jarek Anna Mińsk Mazowiecki Bieg główny - 5 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
SKB Kraśnik/ 53blp
52 Młynarz Kamil Łęcznowola Bieg główny - 5 km SKB Kraśnik/ 53blp opłacono
SKUteam
53 Skup Bartosz Golice Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SKUteam opłacono
54 Skup Radosław Golice Bieg główny - 5 km SKUteam opłacono
SP2 Siedlce
55 Todorski Franciszek Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce opłacono
56 Zima Zofia Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce opłacono
57 Mrozek ŁUKASZ Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce
58 Dobrowolska Anna Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce opłacono
59 Zdanowski Jakub Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m SP2 Siedlce opłacono
60 Stefańczyk Elżbieta Siedlce Bieg główny - 5 km SP2 Siedlce
SP2 Siedlce
61 Strzyżewski Filip Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce opłacono
SP2 Siedlce 2a
62 Grodzicki Franciszek Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce 2a opłacono
SP3 Siedlce
63 Miałkowski Antoni Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP3 Siedlce opłacono
SP4 Siedlce
64 Wróbel Wiktor Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP4 Siedlce
SP8 Siedlce
65 ŚWIDER ALEKSANDRA Siedlce Bieg główny - 5 km SP8 Siedlce opłacono
66 ŚWIDER TYMOTEUSZ Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP8 Siedlce opłacono
67 Nitychoruk Maciej Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP8 Siedlce opłacono
68 Nitychoruk Aleksandra Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m SP8 Siedlce opłacono
69 Chacińska Zuzanna Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP8 Siedlce opłacono
SP nr 2 w Siedlcach
70 Mężyńska Elżbieta Siedlce Bieg główny - 5 km SP nr 2 w Siedlcach
71 Malinowska Gabriela Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP nr 2 w Siedlcach
72 Olszewski Wiktor siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP nr 2 w Siedlcach
73 Hęciak Krzysztof Siedlce Bieg główny - 5 km SP nr 2 w Siedlcach opłacono
74 Wojewódzka Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km SP nr 2 w Siedlcach opłacono
Slow Jogging Siedlce
75 Troć Karol Paweł Siedlce Bieg główny - 5 km Slow Jogging Siedlce opłacono
Slow jogging Siedlce
76 Radzka Sylwia Siedlce Bieg główny - 5 km Slow jogging Siedlce opłacono
77 radzikowska joanna siedlce Bieg główny - 5 km Slow jogging Siedlce opłacono
Szkola podstawowa nr 2 siedlce
78 Burgs Jakub Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Szkola podstawowa nr 2 siedlce opłacono
79 Gołębiewska Kaja Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Szkola podstawowa nr 2 siedlce opłacono
Szkola podstawowa w zelkowie
80 marchel Szymek Żelków Bieg główny - 5 km Szkola podstawowa w zelkowie
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach
81 Biernacka Hania Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach
Szkoła Podstawowa nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach
82 Borychowski Dawid Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Szkoła Podstawowa nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach
83 Borychowski Adam Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Szkoła Podstawowa nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach
84 Zgorzałek Jagoda Siedlce Bieg główny - 5 km Szkoła Podstawowa nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach opłacono
Team ZabieganeDni
85 Kunka Piotr Jakubów Bieg główny - 5 km Team ZabieganeDni opłacono
Triathlon Siedlce Club
86 Borkowski Antoni Siedlce Bieg główny - 5 km Triathlon Siedlce Club
Wataha - łączy nas bieganie
87 Dąbrowska Eliza Warszawa Bieg główny - 5 km Wataha - łączy nas bieganie opłacono
Yulo Run Team
88 Wojciechowska JOLANTA Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team
Yulo Run Team Siedlce
89 Duda Sebastian Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce
90 Hajduk Tomek Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
91 Stańczuk leszek Chodów Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
92 Złoch Izabela Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce
93 Biernacka Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce
Yulo Run Team Siedlce
94 Jóźwiak Barbara Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce
_BRAK NAZWY_
95 Nadrowski Kamil Bełchatów Bieg główny - 5 km
96 Filipowicz Mateusz Nowe Opole Bieg główny - 5 km
97 Nowińska Wiesława Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m opłacono
98 Mikołajczuk Grzegorz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
99 Mikołajczuk Edyta Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
100 Pyzińska Nikola Kałuszyn Bieg główny - 5 km opłacono
101 Czarnocka Ewelina Hołubla Bieg główny - 5 km opłacono
102 Krasuski Aleksander Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m
103 Pietrzak Maciej Stare Opole Bieg główny - 5 km opłacono
104 Urbanska-Krawczyk Iza Kamieniec Wroclawski Bieg główny - 5 km opłacono
105 Kowalczuk Adam Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
106 Oknińska Anna Oknińska Siedlce Bieg główny - 5 km
107 Kosmalska Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
108 Kosmalska Dominika Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m opłacono
109 Bareja- Da Costa Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
110 Syrek Ewa OSTRÓW MAZOWIECKA Bieg główny - 5 km
111 Decyk Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
112 Gajewska Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
113 BEDNARCZYK MAREK BEDNARCZYK MOKOBODY Bieg główny - 5 km opłacono
114 Baczynska Aneta Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
115 TULEJ Bozena TULEJ Mińsk Mazowiecki Bieg główny - 5 km opłacono
116 Magdziak Dominik Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m opłacono
117 OWCZARCZAK Anna Wilkowo Bieg główny - 5 km
118 Bryłka Milena Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m opłacono
119 Aleksiuk Marcin Siedlce Bieg główny - 5 km
120 Kopańska Kasia Pruszyn Bieg główny - 5 km opłacono
121 ŚWIDER Przemysław Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
122 ŚWIDER MAGDALENA Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
123 Gierszewski Mariusz Kałuszyn/Żdżar Bieg główny - 5 km opłacono
124 Cichowska Joanna Durąg Bieg główny - 5 km
125 Orzyłowska Katarzyna Wierzbin Bieg główny - 5 km opłacono
126 Kacprzak Sylwia Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
127 Zawadzka Monika Zawadzka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
128 Okniński Krzysztof Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
129 Szymczyk Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
130 Kulik Karol Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
131 Kulik Nina Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m opłacono
132 Bobryk Eryk Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
133 Olędzka-Kulik Monika Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
134 Szczepaniak Tomek Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m
135 Szczepaniak Piotrek Siedlce Bieg główny - 5 km
136 Mitura Hanna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
137 Stanczuk Dorota Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
138 marchel justyna Żelków Bieg główny - 5 km
139 Wareluk Anna Siedlce Bieg główny - 5 km
140 Jastrzębski Paweł Siedlce Bieg główny - 5 km
141 Sowa Andrzej Garwolin Bieg główny - 5 km
142 SAWICKI RADEK WARSZAWA Bieg główny - 5 km opłacono
143 Chaciński Adam Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m opłacono
144 Chaciński Michał Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
145 Chacińska Anna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
146 Popek Małgorzata Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
147 Balas Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km
148 Lenk Joanna Górzno Bieg główny - 5 km
149 Maziejuk Krystian Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m opłacono
150 Wojewódzki Radosław Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
151 Hejza Jakub Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono


Wyświetleń: 5616

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ