Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Akerman Klub Sztuk Walki | |||||||||
1 | Wojciuk Kacper | Grodzisk | Bieg główny - 5 km | Akerman Klub Sztuk Walki | |||||
BSaC Mokobody | |||||||||
2 | Krupa Jarosław | Mokobody | Bieg główny - 5 km | BSaC Mokobody | opłacono | ||||
3 | Krupa Wojciech | Mokobody | Bieg główny - 5 km | BSaC Mokobody | opłacono | ||||
4 | Kosiorek Adam | Mokobody | Bieg główny - 5 km | BSaC Mokobody | opłacono | ||||
Bsac Mokobody | |||||||||
5 | Piwowarski Adam | Mokobody | Bieg główny - 5 km | Bsac Mokobody | opłacono | ||||
Cfs siedlce | |||||||||
6 | Nowińska Karolina | Strzała | Bieg główny - 5 km | Cfs siedlce | opłacono | ||||
7 | Wróbel Izabela | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Cfs siedlce | |||||
8 | Wróbel Kamil | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Cfs siedlce | |||||
DARFIK Team | |||||||||
9 | Zbieć Janusz | Siedlce | Bieg główny - 5 km | DARFIK Team | opłacono | ||||
10 | Zbieć Bożena | Siedlce | Bieg główny - 5 km | DARFIK Team | opłacono | ||||
FC Helmuty | |||||||||
11 | Mitura Jerzy | Siedlce | Bieg główny - 5 km | FC Helmuty | opłacono | ||||
Farmacja Tarchomin | |||||||||
12 | Bujalski Konrad | Jakubiki | Bieg główny - 5 km | Farmacja Tarchomin | opłacono | ||||
Feniks Siedlce | |||||||||
13 | Wojewódzki Jakub | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | Feniks Siedlce | opłacono | ||||
G4 Siedlce | |||||||||
14 | Mieścicki Wojciech | Siedlce | Bieg główny - 5 km | G4 Siedlce | |||||
15 | Niezgoda Natalia | Siedlce | Bieg główny - 5 km | G4 Siedlce | opłacono | ||||
Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |||||||||
16 | Olszewski Kamil | Skórzec | Bieg główny - 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |||||
17 | Skóra Tomek | Skórzec | Bieg główny - 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |||||
Gwiazdy z Darżyna. | |||||||||
18 | Stefański Ksawery | Darżyno | Bieg główny - 5 km | Gwiazdy z Darżyna. | opłacono | ||||
19 | Stefańska Eliza | Darżyno | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | Gwiazdy z Darżyna. | opłacono | ||||
20 | Stefańska Agnieszka | Darżyno | Bieg główny - 5 km | Gwiazdy z Darżyna. | opłacono | ||||
KLASA II a | |||||||||
21 | Wąsowska Elena | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | KLASA II a | |||||
KS Aktywni Węgrów | |||||||||
22 | Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna | Węgrów | Bieg główny - 5 km | KS Aktywni Węgrów | opłacono | ||||
Klasa IIA | |||||||||
23 | Mikołajczuk Julian | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | Klasa IIA | opłacono | ||||
24 | MIKOŁAJCZUK ALEKSANDER | SIEDLCE | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | Klasa IIA | opłacono | ||||
25 | Pietrzak Kacper | Stare Opole | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | Klasa IIA | opłacono | ||||
Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec | |||||||||
26 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec | opłacono | ||||
27 | MARCINIUK AGATA | SIEDLCE | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec | |||||
28 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec | opłacono | ||||
29 | Strzalińska Emilia | Skórzec | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec | |||||
30 | Niedziałek Tomasz | Żeliszew Duży | Bieg główny - 5 km | Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec | opłacono | ||||
Królówka | |||||||||
31 | Hęciak Natalia | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Królówka | opłacono | ||||
MELEPETA Team | |||||||||
32 | Wiśniewska Agnieszka | Siedlce | Bieg główny - 5 km | MELEPETA Team | opłacono | ||||
MKB Dreptak | |||||||||
33 | Świętochowski Patryk | Mińsk Mazowiecki | Bieg główny - 5 km | MKB Dreptak | |||||
MKS Pogoń Siedlce/ Sp 3 Siedlce | |||||||||
34 | Marciniak Szymon | Siedlce | Bieg główny - 5 km | MKS Pogoń Siedlce/ Sp 3 Siedlce | |||||
MP 22 | |||||||||
35 | Wróbel Amelia | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | MP 22 | |||||
36 | Wojewódzki Wojciech | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | MP 22 | opłacono | ||||
MP25 | |||||||||
37 | Szymański Jakub | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | MP25 | opłacono | ||||
Markowi Biegacze | |||||||||
38 | Bajorek Jacek | Wyszków | Bieg główny - 5 km | Markowi Biegacze | |||||
Melepeta Team | |||||||||
39 | Czarnocka Aleksandra | Stok Lacki - Folwark | Bieg główny - 5 km | Melepeta Team | opłacono | ||||
40 | Boruta Jarosław | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Melepeta Team | opłacono | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
41 | Borkowski Leszek | Grabianów | Bieg główny - 5 km | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono | ||||
OSP NOWE OPOLE | |||||||||
42 | Kulik Paweł | Nowe Opole | Bieg główny - 5 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono | ||||
OSP NOWE OPOLE | |||||||||
43 | Marciniak Malwina | Nowe Opole | Bieg główny - 5 km | OSP NOWE OPOLE | |||||
44 | Sobecki Krystian | Nowe Opole | Bieg główny - 5 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono | ||||
45 | Kosyl Hubert | Stare Opole | Bieg główny - 5 km | OSP NOWE OPOLE | opłacono | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
46 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bieg główny - 5 km | OSP POGRODZIE | |||||
PP | |||||||||
47 | Pszkit Piotr | Siedlce | Bieg główny - 5 km | PP | opłacono | ||||
Politechnika | |||||||||
48 | Radzki Bartosz | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Politechnika | opłacono | ||||
Przedszkole Kubusia Puchatka Siedlce | |||||||||
49 | Biernacka Ala | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | Przedszkole Kubusia Puchatka Siedlce | |||||
Przedszkole Kubuś Puchatek Siedlce | |||||||||
50 | Miałkowski Tymon | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | Przedszkole Kubuś Puchatek Siedlce | |||||
RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | |||||||||
51 | Jarek Anna | Mińsk Mazowiecki | Bieg główny - 5 km | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | |||||
SKB Kraśnik/ 53blp | |||||||||
52 | Młynarz Kamil | Łęcznowola | Bieg główny - 5 km | SKB Kraśnik/ 53blp | opłacono | ||||
SKUteam | |||||||||
53 | Skup Bartosz | Golice | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SKUteam | opłacono | ||||
54 | Skup Radosław | Golice | Bieg główny - 5 km | SKUteam | opłacono | ||||
SP2 Siedlce | |||||||||
55 | Todorski Franciszek | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP2 Siedlce | opłacono | ||||
56 | Zima Zofia | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP2 Siedlce | opłacono | ||||
57 | Mrozek ŁUKASZ | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP2 Siedlce | |||||
58 | Dobrowolska Anna | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP2 Siedlce | opłacono | ||||
59 | Zdanowski Jakub | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | SP2 Siedlce | opłacono | ||||
60 | Stefańczyk Elżbieta | Siedlce | Bieg główny - 5 km | SP2 Siedlce | |||||
SP2 Siedlce | |||||||||
61 | Strzyżewski Filip | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP2 Siedlce | opłacono | ||||
SP2 Siedlce 2a | |||||||||
62 | Grodzicki Franciszek | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP2 Siedlce 2a | opłacono | ||||
SP3 Siedlce | |||||||||
63 | Miałkowski Antoni | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP3 Siedlce | opłacono | ||||
SP4 Siedlce | |||||||||
64 | Wróbel Wiktor | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP4 Siedlce | |||||
SP8 Siedlce | |||||||||
65 | ŚWIDER ALEKSANDRA | Siedlce | Bieg główny - 5 km | SP8 Siedlce | opłacono | ||||
66 | ŚWIDER TYMOTEUSZ | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP8 Siedlce | opłacono | ||||
67 | Nitychoruk Maciej | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP8 Siedlce | opłacono | ||||
68 | Nitychoruk Aleksandra | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | SP8 Siedlce | opłacono | ||||
69 | Chacińska Zuzanna | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP8 Siedlce | opłacono | ||||
SP nr 2 w Siedlcach | |||||||||
70 | Mężyńska Elżbieta | Siedlce | Bieg główny - 5 km | SP nr 2 w Siedlcach | |||||
71 | Malinowska Gabriela | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP nr 2 w Siedlcach | |||||
72 | Olszewski Wiktor | siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | SP nr 2 w Siedlcach | |||||
73 | Hęciak Krzysztof | Siedlce | Bieg główny - 5 km | SP nr 2 w Siedlcach | opłacono | ||||
74 | Wojewódzka Magdalena | Siedlce | Bieg główny - 5 km | SP nr 2 w Siedlcach | opłacono | ||||
Slow Jogging Siedlce | |||||||||
75 | Troć Karol Paweł | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Slow Jogging Siedlce | opłacono | ||||
Slow jogging Siedlce | |||||||||
76 | Radzka Sylwia | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Slow jogging Siedlce | opłacono | ||||
77 | radzikowska joanna | siedlce | Bieg główny - 5 km | Slow jogging Siedlce | opłacono | ||||
Szkola podstawowa nr 2 siedlce | |||||||||
78 | Burgs Jakub | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | Szkola podstawowa nr 2 siedlce | opłacono | ||||
79 | Gołębiewska Kaja | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | Szkola podstawowa nr 2 siedlce | opłacono | ||||
Szkola podstawowa w zelkowie | |||||||||
80 | marchel Szymek | Żelków | Bieg główny - 5 km | Szkola podstawowa w zelkowie | |||||
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach | |||||||||
81 | Biernacka Hania | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach | |||||
Szkoła Podstawowa nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach | |||||||||
82 | Borychowski Dawid | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | Szkoła Podstawowa nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach | |||||
83 | Borychowski Adam | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | Szkoła Podstawowa nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach | |||||
84 | Zgorzałek Jagoda | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Szkoła Podstawowa nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach | opłacono | ||||
Team ZabieganeDni | |||||||||
85 | Kunka Piotr | Jakubów | Bieg główny - 5 km | Team ZabieganeDni | opłacono | ||||
Triathlon Siedlce Club | |||||||||
86 | Borkowski Antoni | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Triathlon Siedlce Club | |||||
Wataha - łączy nas bieganie | |||||||||
87 | Dąbrowska Eliza | Warszawa | Bieg główny - 5 km | Wataha - łączy nas bieganie | opłacono | ||||
Yulo Run Team | |||||||||
88 | Wojciechowska JOLANTA | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team | |||||
Yulo Run Team Siedlce | |||||||||
89 | Duda Sebastian | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | |||||
90 | Hajduk Tomek | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
91 | Stańczuk leszek | Chodów | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
92 | Złoch Izabela | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | |||||
93 | Biernacka Agnieszka | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | |||||
Yulo Run Team Siedlce | |||||||||
94 | Jóźwiak Barbara | Siedlce | Bieg główny - 5 km | Yulo Run Team Siedlce | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
95 | Nadrowski Kamil | Bełchatów | Bieg główny - 5 km | ||||||
96 | Filipowicz Mateusz | Nowe Opole | Bieg główny - 5 km | ||||||
97 | Nowińska Wiesława | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | opłacono | |||||
98 | Mikołajczuk Grzegorz | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
99 | Mikołajczuk Edyta | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
100 | Pyzińska Nikola | Kałuszyn | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
101 | Czarnocka Ewelina | Hołubla | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
102 | Krasuski Aleksander | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | ||||||
103 | Pietrzak Maciej | Stare Opole | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
104 | Urbanska-Krawczyk Iza | Kamieniec Wroclawski | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
105 | Kowalczuk Adam | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
106 | Oknińska Anna Oknińska | Siedlce | Bieg główny - 5 km | ||||||
107 | Kosmalska Magdalena | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
108 | Kosmalska Dominika | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | opłacono | |||||
109 | Bareja- Da Costa Agnieszka | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
110 | Syrek Ewa | OSTRÓW MAZOWIECKA | Bieg główny - 5 km | ||||||
111 | Decyk Agnieszka | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
112 | Gajewska Agnieszka | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
113 | BEDNARCZYK MAREK BEDNARCZYK | MOKOBODY | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
114 | Baczynska Aneta | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
115 | TULEJ Bozena TULEJ | Mińsk Mazowiecki | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
116 | Magdziak Dominik | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | opłacono | |||||
117 | OWCZARCZAK Anna | Wilkowo | Bieg główny - 5 km | ||||||
118 | Bryłka Milena | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | opłacono | |||||
119 | Aleksiuk Marcin | Siedlce | Bieg główny - 5 km | ||||||
120 | Kopańska Kasia | Pruszyn | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
121 | ŚWIDER Przemysław | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
122 | ŚWIDER MAGDALENA | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
123 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn/Żdżar | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
124 | Cichowska Joanna | Durąg | Bieg główny - 5 km | ||||||
125 | Orzyłowska Katarzyna | Wierzbin | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
126 | Kacprzak Sylwia | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
127 | Zawadzka Monika Zawadzka | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
128 | Okniński Krzysztof | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
129 | Szymczyk Magdalena | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
130 | Kulik Karol | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
131 | Kulik Nina | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | opłacono | |||||
132 | Bobryk Eryk | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
133 | Olędzka-Kulik Monika | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
134 | Szczepaniak Tomek | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | ||||||
135 | Szczepaniak Piotrek | Siedlce | Bieg główny - 5 km | ||||||
136 | Mitura Hanna | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
137 | Stanczuk Dorota | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
138 | marchel justyna | Żelków | Bieg główny - 5 km | ||||||
139 | Wareluk Anna | Siedlce | Bieg główny - 5 km | ||||||
140 | Jastrzębski Paweł | Siedlce | Bieg główny - 5 km | ||||||
141 | Sowa Andrzej | Garwolin | Bieg główny - 5 km | ||||||
142 | SAWICKI RADEK | WARSZAWA | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
143 | Chaciński Adam | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m | opłacono | |||||
144 | Chaciński Michał | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
145 | Chacińska Anna | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
146 | Popek Małgorzata | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
147 | Balas Agnieszka | Siedlce | Bieg główny - 5 km | ||||||
148 | Lenk Joanna | Górzno | Bieg główny - 5 km | ||||||
149 | Maziejuk Krystian | Siedlce | Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m | opłacono | |||||
150 | Wojewódzki Radosław | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono | |||||
151 | Hejza Jakub | Siedlce | Bieg główny - 5 km | opłacono |
Wyświetleń: 10991