Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bańkowska Anna | Białystok | Polska | Nocny Patrol 12 km | ||
2 | Bałulis Daiwa | Suwałki | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono |
3 | Bałulis Rajmund | Suwałki | Polska | Śnieżna Odyseja 27 km | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono |
4 | Biel Lukasz | Warszawa | Polska | Śnieżna Odyseja 27 km | opłacono | |
5 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Nocny Patrol 12 km | opłacono | |
6 | Borowska Justyna | Białystok | Polska | Nocny Patrol 12 km | Gladiators by RMF4RT | opłacono |
7 | Chmielewska Dorota | Olecko | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | Olecko Biega | opłacono |
8 | Chrulska Joanna | Augustów | Polska | Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy | opłacono | |
9 | Ciepłowski Ryszard | Suwałki | Polska | Nocny Patrol 12 km | opłacono | |
10 | Ciunczyk Dorota | Białystok | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | 3T | opłacono |
11 | CZEKALSKI MARIUSZ | Bialobiel | Polska | Śnieżna Odyseja 27 km | BBL Ostrołęka | opłacono |
12 | Dąbrowska Sylwia | Białystok | Polska | Nocny Patrol 12 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono |
13 | Dawidejt Paweł | Augustów | Polska | Nocny Patrol 12 km | AGR Podlasie | opłacono |
14 | DUDEK Krzysztof | OLECKO | Polska | Nocny Patrol 12 km | HirołSromy | opłacono |
15 | Dziedzia Arkadiusz | Siemiatycze | Polska | Pakiet full - NP + ŚO + Spotkania i filmy | AGR Podlasie | opłacono |
16 | Falkowski Marek | Białystok | Polska | Nocny Patrol 12 km | st4.pl | opłacono |
17 | Famulski Mariusz | Grabowo | Polska | Nocny Patrol 12 km | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | |
18 | Ferenc Adrian | Pisz | Polska | Śnieżna Odyseja 27 km | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
19 | Garczarczyk Tomasz | Suwałki | Polska | Nocny Patrol 12 km | opłacono | |
20 | Gasiewska Magda | Augustow | Polska | Nocny Patrol 12 km | ||
21 | granacka aleksandra granacka | Augustów | Polska | Pakiet full - NP + ŚO + Spotkania i filmy | ||
22 | Gromotowicz Łukasz | Białystok | Polska | Nocny Patrol 12 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono |
23 | Hangiel Urszula | Warszawa | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | Żwawe żółwie | opłacono |
24 | Hołdyński Henryk | Sejny | Polska | Pakiet biegowy - NP + ŚO | opłacono | |
25 | Jagłowski Patryk | Suwałki | Polska | Nocny Patrol 12 km | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono |
26 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Polska | Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy | ATP Augustów | |
27 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | Polska | Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy | ATP Augustów | |
28 | Janczulewicz Tomasz | Sejny | Polska | Nocny Patrol 12 km | opłacono | |
29 | Jaworowski Krzysztof | Olecko | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | ||
30 | Jeżowski Jacek | Lublin | Polska | Pakiet full - NP + ŚO + Spotkania i filmy | Lubelski Klub Morsów | |
31 | Kalinowski Krystian | Białystok | Polska | Śnieżna Odyseja 27 km | AGR Podlasie | opłacono |
32 | Kamiński Lech | Suwałki | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | ||
33 | Karpowicz Arkadiusz | Suwałki | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | opłacono | |
34 | Karpowicz Marta | Suwałki | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | opłacono | |
35 | Kierzkowska Aniela | Białystok | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
36 | Kierzkowski Marcin | Białystok | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
37 | Kitlas Dariusz | Sochonie | Polska | Pakiet full - NP + ŚO + Spotkania i filmy | ||
38 | Kolęda Artur | Mazurki | Polska | Nocny Patrol 12 km | OrtoStom Augustów | opłacono |
39 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | Nocny Patrol 12 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono |
40 | Krzywicki Leszek | Suwałki | Polska | Nocny Patrol 12 km | opłacono | |
41 | Kulczyniec Grzegorz Kulczyniec | Olecko | Polska | Nocny Patrol 12 km | Olecko biega | |
42 | Kulik Dariusz | Białystok | Polska | Nocny Patrol 12 km | OUTDOOR TRAINING | opłacono |
43 | Kwiatkowski Michał | Augustów | Polska | Nocny Patrol 12 km | Bracia jaćwieży | opłacono |
44 | Leszczyński Marcin | Białystok | Polska | Śnieżna Odyseja 27 km | TiM Małego | |
45 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | Śnieżna Odyseja 27 km | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |
46 | Mieczkowska Paulina | Suwałki | Polska | Spotkania i Filmy | limit osiągnięty | |
47 | Monach Katarzyna | Białystok | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | 3T Białystok | opłacono |
48 | Muczyński Mateusz | Augustów | Polska | Nocny Patrol 12 km | Bracia jaćwieży | opłacono |
49 | Niewczas Robert | Warszawa | Polska | Pakiet full - NP + ŚO + Spotkania i filmy | Wkurw_Team | opłacono |
50 | NOSALIK PAWEŁ NOSALIK | Augustów | Polska | Nocny Patrol 12 km | ORTOSTOM AUGUSTÓW | opłacono |
51 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | Nocny Patrol 12 km | Biegostok | opłacono |
52 | Nowicki Krzysztof | Jeleniewo | Polska | Pakiet biegowy - NP + ŚO | ||
53 | Ogórkis Dariusz | Sejny | Polska | Nocny Patrol 12 km | www.fizjoterpia-suwalki.pl | |
54 | Olszewska Sylwia | Suwałki | Polska | Spotkania i Filmy | opłacono | |
55 | Olszewski Tomasz | Olecko | Polska | Pakiet biegowy - NP + ŚO | opłacono | |
56 | Ostapowicz Magdalena | Augustów | Polska | Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy | NatFit Team | opłacono |
57 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Pakiet full - NP + ŚO + Spotkania i filmy | DKS Powiśle Dzierzgoń/Dzierzgoń Team | |
58 | Paszkowska Barbara | Suwałki | Polska | Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy | opłacono | |
59 | Pawłowska Julia | Białystok | Polska | Nocny Patrol 12 km | 3T Białystok | opłacono |
60 | Pazio Jakub | Ostrołęka | Polska | Śnieżna Odyseja 27 km | Biegam bo lubię Ostrołęka | opłacono |
61 | Piekarska Julita | Augustów | Polska | Nocny Patrol 12 km | Bracia jaćwieży | opłacono |
62 | Popowska Monika | Suwałki | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | opłacono | |
63 | Popławski Artur | Kolonia Rybacka | Polska | Nocny Patrol 12 km | 24 WOG Giżycko | |
64 | Przekop Mateusz | Suwałki | Polska | Spotkania i Filmy | opłacono | |
65 | Putra - Kaminska Anna | Suwalki | Polska | Spotkania i Filmy | limit osiągnięty | |
66 | Putra - Kamińska 1 Anna | Suwalki | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | ||
67 | Radziszewska Joanna | Fasty | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | 3T Białystok | |
68 | Ruszewska Anita | Suwałki | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | opłacono | |
69 | Ruszewski Tomasz | Suwałki | Polska | Nocny Patrol 12 km | opłacono | |
70 | Staniszewska Teresa | Szczuczyn | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | Szczuczyn Awissa | |
71 | Staniszewski Zygmunt | Szczuczyn | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | Szczuczyn Awissa | |
72 | Święczkowska Marzanna | Olecko | Polska | Nocny Patrol 12 km | HirołSromy | opłacono |
73 | Sznejder Anita | Suwałki | Polska | Pakiet full - NP + ŚO + Spotkania i filmy | ||
74 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | Polska | Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy | opłacono | |
75 | Sznurkowski Dawid | Suwałki | Polska | Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy | opłacono | |
76 | Słotwiński Adam | Ełk | Polska | Pakiet full - NP + ŚO + Spotkania i filmy | opłacono | |
77 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | Bieg Walentynkowy 8 km | Olecko Biega | opłacono |
78 | Wasilewski Andrzej | Augustów | Polska | Nocny Patrol 12 km | Bracia jaćwieży | opłacono |
79 | Wielgat Artur | Netta Folwark | Polska | Pakiet biegowy - NP + ŚO | Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne | opłacono |
80 | Wołyniec Mirosław | Ełk | Polska | Nocny Patrol 12 km | opłacono | |
81 | Wołyniec Paweł | Ełk | Polska | Nocny Patrol 12 km | 41blp 414klp | opłacono |
82 | Żukowska Aniela | Majówka | Polska | Nocny Patrol 12 km | opłacono | |
83 | Łaskowska Marzena | Olecko | Polska | Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy | Wkurw_Team | |
84 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Polska | Pakiet biegowy - NP + BW + Spotkania i filmy | Wkurw_Team |
Wyświetleń: 15074