Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BIEGAMY Z OSZCZEPEM | |||||||||
1 | Pinocy Jan | Mysłowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | BIEGAMY Z OSZCZEPEM | opłacono on-line | ||||
BananTeam | |||||||||
2 | Banasiewicz Kuba | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | BananTeam | opłacono on-line | ||||
JagodowyTeam | |||||||||
3 | Tejs Jagoda | Siemianowice Slaskie | Biegi dla dzieci (50-800m) | JagodowyTeam | opłacono on-line | ||||
JakubsTeam | |||||||||
4 | Jakubowska Klaudia | TYCHY | Biegi dla dzieci (50-800m) | JakubsTeam | |||||
5 | Jakubowska Weronika | TYCHY | Biegi dla dzieci (50-800m) | JakubsTeam | |||||
6 | Jakubowska Paulina | TYCHY | Biegi dla dzieci (50-800m) | JakubsTeam | |||||
Madzik Place | |||||||||
7 | Cessak Jakub | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | Madzik Place | opłacono | ||||
8 | Maksymenko Sviatoslav | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | Madzik Place | opłacono on-line | ||||
Madzik Place Kindergarten | |||||||||
9 | Zając Marta | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | Madzik Place Kindergarten | opłacono on-line | ||||
10 | Wolak Tymoteusz | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | Madzik Place Kindergarten | opłacono on-line | ||||
11 | Zielińska Oriana | Chorzów | Biegi dla dzieci (50-800m) | Madzik Place Kindergarten | opłacono | ||||
Pogoria Biega | |||||||||
12 | Skuta Jakub | Dąbrowa Górnicza | Biegi dla dzieci (50-800m) | Pogoria Biega | opłacono | ||||
Przedszkole nr,16 | |||||||||
13 | Duda Julia | Siemianowice Śląskie | Biegi dla dzieci (50-800m) | Przedszkole nr,16 | opłacono on-line | ||||
SMS Katowice | |||||||||
14 | Thamm Michalina | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | SMS Katowice | opłacono on-line | ||||
15 | Thamm Malwina | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | SMS Katowice | opłacono on-line | ||||
SP 13 | |||||||||
16 | Duda Kamil | Siemianowice Śląskie | Biegi dla dzieci (50-800m) | SP 13 | opłacono on-line | ||||
SP 27 Ruda Śląska | |||||||||
17 | Puławska Natalia | Ruda Śląska | Biegi dla dzieci (50-800m) | SP 27 Ruda Śląska | opłacono on-line | ||||
Sp 6 Siemianowice Śląskie | |||||||||
18 | Fundament Stanisław | Siemianowice Śląskie | Biegi dla dzieci (50-800m) | Sp 6 Siemianowice Śląskie | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | |||||||||
19 | Wójcik Hania | Mysłowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono on-line | ||||
Szkoła podstawowa nr 15 | |||||||||
20 | Chrapek Anna | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | Szkoła podstawowa nr 15 | opłacono on-line | ||||
TL Pogoń Ruda Śląska | |||||||||
21 | Puławska Marysia | Ruda Śląska | Biegi dla dzieci (50-800m) | TL Pogoń Ruda Śląska | opłacono on-line | ||||
ZSO 1 Katowice | |||||||||
22 | Thamm Milena | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | ZSO 1 Katowice | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
23 | Ogłaza Mateusz | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
24 | Ogłaza Karolina | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
25 | Ogłaza Anna | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
26 | Bernacka-Miozga Lena | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono | |||||
27 | Mizerski Piotr | Chorzów | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
28 | Pawelec Franciszek | Szczekociny | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono | |||||
29 | Kubik Tomek | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
30 | Jaśko Pola | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
31 | Duczek Mateusz | Ruda Śląska | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
32 | Jaśko Tymoteusz | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono | |||||
33 | Cyrus Ula | Rybnik | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono | |||||
34 | Cyrus Zosia | Rybnik | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono | |||||
35 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
36 | Tomczok Jagoda | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
37 | Tomczok Marcin | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
38 | Nabrdalik Mateusz | Sosnowiec | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
39 | Zduniak Szymon | Dobieszowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
40 | Korgul Jakub | Konstancin | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono | |||||
41 | Piotrowski Kasjan | Jastrzębie Zdrój | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
42 | Piotrowski Iwo | Jastrzębie Zdrój | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
43 | Gnacikowska Maja | Świętochłowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
44 | Gnacikowski Mikołaj | Świętochłowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
45 | Rost Magdalena | Świętochłowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
46 | Dziwiński Piotrek | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
47 | Dziwińska Zosia | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
48 | Majewska Kamila | Dąbrowa Górnicza | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
49 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
50 | Łukaszewska Maja | Dąbrowa Górnicza | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
51 | Łukaszewski Dominik | Dąbrowa Górnicza | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
52 | Pawlik Kacper | Zabrze | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono | |||||
53 | Pawlik Natalia | Zabrze | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono | |||||
54 | Musioł Amelia | Katowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono | |||||
55 | Tabor Hania | Tychy | Biegi dla dzieci (50-800m) | ||||||
56 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |||||
57 | Sobieski Igor | Knurów | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15123