Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hadzik Tomasz | Kochanowice | Polska | Bieg 5km | ChSBD w Ruchu | opłacono on-line |
2 | Thamm Milena | Katowice | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | ZSO 1 Katowice | opłacono on-line |
3 | Kicia Arkadiusz | Katowice | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
4 | Ogłaza Marek | Katowice | Polska | NW 5km | opłacono on-line | |
5 | Włodarczyk Magdalena | Katowice | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
6 | Ogłaza Joanna | Katowice | Polska | NW 5km | opłacono on-line | |
7 | Ogłaza Mateusz | Katowice | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |
8 | Ogłaza Karolina | Katowice | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |
9 | Ogłaza Anna | Katowice | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |
10 | Cieśla Arkadiusz | Katowice | Polska | Bieg 10km | Biegamy z Sercem | opłacono on-line |
11 | Jakubowska Klaudia | TYCHY | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | JakubsTeam | |
12 | Jakubowska Weronika | TYCHY | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | JakubsTeam | |
13 | Jakubowska Paulina | TYCHY | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | JakubsTeam | |
14 | Ćwiękowska Aneta | Będzin | Polska | Bieg 10km | Gabos Elite Group | opłacono on-line |
15 | Dzido Edyta | Nidzica | Polska | Bieg 5km | Nidzica Biega | opłacono on-line |
16 | Bernacka-Miozga Lena | Katowice | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono | |
17 | Zając Marta | Katowice | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | Madzik Place Kindergarten | opłacono on-line |
18 | Saletnik Anna | Rybnik | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
19 | Saletnik Adam | Katowice | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
20 | Alves Carolina | Katowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
21 | Wolak Tymoteusz | Katowice | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | Madzik Place Kindergarten | opłacono on-line |
22 | Gawlikowska Renata | Mikołów | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
23 | Gawlikowska Kinga | Mikołów | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
24 | Cessak Jakub | Katowice | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | Madzik Place | opłacono |
25 | Staniek Anna | Katowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
26 | Godzwon Mirosław | Sosnowiec | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
27 | Godzwon Aneta | Sosnowiec | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
28 | Starosta Anna | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | Silesia Marathon Team | opłacono on-line |
29 | Grodoń Piotruś | Mysłowice | Polska | Bieg 5km | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line |
30 | Maksymenko Sviatoslav | Katowice | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | Madzik Place | opłacono on-line |
31 | Pinocy Jan | Mysłowice | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | BIEGAMY Z OSZCZEPEM | opłacono on-line |
32 | Kurek Mateusz | Mysłowice | Polska | Bieg 5km | BIEGAMY Z OSZCZEPEM | opłacono on-line |
33 | Mizerski Piotr | Chorzów | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |
34 | Duda Jan | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5km | Press-Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
35 | Spyra Kamil | Szymocice | Polska | Bieg 10km | Spyrowka | opłacono on-line |
36 | Zielińska Oriana | Chorzów | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | Madzik Place Kindergarten | opłacono |
37 | Żelazko Paulina | Chrzanów | Polska | Bieg 5km | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line |
38 | Rodek Dagmara | Będzin | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
39 | Puławska Marysia | Ruda Śląska | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | TL Pogoń Ruda Śląska | opłacono on-line |
40 | Puławska Natalia | Ruda Śląska | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | SP 27 Ruda Śląska | opłacono on-line |
41 | Górski Mariusz | Tychy | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
42 | Górska Dominika | Tychy | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
43 | Uhorczak Jakub | Będzin | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
44 | Juzyk Adam | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10km | Biegamy z Sercem | opłacono on-line |
45 | Alibożek Aleksandra | Wojkowice Kościelne | Polska | NW 5km | opłacono on-line | |
46 | Maszczyńska-Skalik Ania | Tychy | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
47 | Tomczyk Tomasz | Wojkowice | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
48 | Gwioździk Sławek | Katowice | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
49 | Thamm Michalina | Katowice | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | SMS Katowice | opłacono on-line |
50 | Wieczorek Agnieszka | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
51 | Jankowska Barbara | Bytom | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
52 | Bożek Sebastian | Katowice | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
53 | Ledwoch Wioleta | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |
54 | Głowacki Paweł | Łódź | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
55 | Saft Sebastian | Chorzów | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
56 | Pawelec Franciszek | Szczekociny | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono | |
57 | Gońka Monika | Gliwice | Polska | Bieg 10km | Banda z Południa | opłacono on-line |
58 | Kubik Tomek | Katowice | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |
59 | Józef Edward | Katowice | Polska | NW 5km | opłacono | |
60 | Ślaz Patrycja | Bukowno | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
61 | Żydek Justyna | Polanka Wielka | Polska | Bieg 5km | BB RUNNERS | opłacono on-line |
62 | Jakubiec Mateusz | Buczkowice | Polska | Bieg 10km | BB RUNNERS | opłacono on-line |
63 | Małodobry Maciej | Baczków | Polska | Bieg 5km | KIESOW Polska | opłacono on-line |
64 | Jaśko Pola | Katowice | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |
65 | Duczek Mateusz | Ruda Śląska | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |
66 | Jaśko Tymoteusz | Katowice | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono | |
67 | Szmydki Dariusz | Mikołów | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
68 | Łukawska Iwona | Katowice | Polska | NW 5km | opłacono | |
69 | Malczewska Anna | Gliwice | Polska | Bieg 5km | Malczusia Team | opłacono on-line |
70 | Karwot Marietta | Rybnik | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
71 | Siemek Paweł | Gliwice | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
72 | Szefer Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
73 | Kocoń Anna | Żory | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
74 | Kaczmarek Jarosław | Myszków | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
75 | Marek Franciszek | Katowice | Polska | Bieg 5km | Energoprojekt-Katowice | opłacono |
76 | Zduniak Anna | Zbójna | Polska | Bieg 10km | Kurpie na Luzie | opłacono on-line |
77 | Korzeniecka beata | Zbójna | Polska | Bieg 10km | Kurpie na Luzie | opłacono on-line |
78 | Depta Michał | Kraków | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
79 | Smyrek Agnieszka | Chorzów | Polska | Bieg 5km | Amateur Runner | opłacono on-line |
80 | Pietrysiak Stefan | Zabrze | Polska | Bieg 10km | S.A.S Zabrze | |
81 | Juszczak Krzysztof | Rzeszotary | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
82 | Jaworek Rafał | Mysłowice | Polska | Bieg 5km | WSPÓLNA TEAM | opłacono on-line |
83 | Pajączkowski Michał | Mysłowice | Polska | Bieg 5km | WSPÓLNA TEAM | opłacono on-line |
84 | Kolarczyk Kamila | Sosnowiec | Polska | NW 5km | Wirusy | opłacono on-line |
85 | Cyrus Ula | Rybnik | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono | |
86 | Cyrus Zosia | Rybnik | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono | |
87 | Jureczko Rafal | Olkusz | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
88 | Stępień Grzegorz | Będzin | Polska | Bieg 5km | #GrodziecRun | opłacono on-line |
89 | Wójcik Hania | Mysłowice | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono on-line |
90 | Działowski Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
91 | Grzeszczyk Karolina | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
92 | Okońska Wiktoria | Katowice | Polska | Bieg 5km | Diebold Nixdorf | opłacono on-line |
93 | Mazur Katarzyna | Zabłocie | Polska | Bieg 10km | opłacono on-line | |
94 | Maliszewski Michał | Katowice | Polska | Bieg 5km | Diebold Nixdorf | opłacono on-line |
95 | Kozioł-Żurawska Dorota | Katowice | Polska | NW 5km | KLACHULE | opłacono on-line |
96 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Polska | Biegi dla dzieci (50-800m) | opłacono on-line | |
97 | Betka Bartłomiej | Będzin | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
98 | Sala Katarzyna | Gliwice | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
99 | Jarosz Michał | Sosnowiec | Polska | Bieg 5km | Niedzielny Biegacz | opłacono on-line |
100 | Cholewa Grzegorz | Pyskowice | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15395