Wirtualno-Hybrydowa Impreza pn. III. Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca w sezonie 2020/2021 - 2 ETAP
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Woron Aleksandra Malbork Bieg 5km opłacono
2 Cicherski Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
3 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik Bieg 5km Team Salceson opłacono
4 Babalski Wojciech Kurzętnik Bieg 5km Team Salceson opłacono
5 Babalski Krystian Kurzętnik Bieg 5km Kurzętnik Biega opłacono
6 Beczek Magdalena Gdańsk Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
7 Rakowiecki Zbigniew Gdańsk Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
8 Majer Justyna Malbork Bieg 5km MAMA BIEGA opłacono
9 wiśniewski maciej malbork Nordic Walking 5km WiśniaTeam opłacono
10 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg 5km Salon Optyczny Prestiż opłacono
11 Jakubowski Leszek Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
12 Jakubowska Izabela Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
13 Gachewicz Milena Szembruk Bieg 5km opłacono
14 Benderski Grzegorz Kwidzyn Bieg 5km opłacono
15 JAREMA Krzysztof MALBORK Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
16 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
17 Ziniewicz Emil Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
18 Ziniewicz Leon Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
19 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km opłacono
20 Przybyła Marta Janówka Bieg 5km opłacono
21 Mazuchowska Katarzyna Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
22 Łapinski Leszek Elbląg Nordic Walking 5km Elbląskie Włóczykije opłacono
23 Szyszka Radosław Bydgoszcz Bieg 5km opłacono
24 Szewczyk Agnieszka Warszawa Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
25 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 5km opłacono
26 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono
27 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg 5km Florian Chojnice opłacono
28 Reseman Sylwia Żukowo Nordic Walking 5km opłacono
29 Olejko Radosław Gdańsk Nordic Walking 5km opłacono
30 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic Walking 5km Nordic Walking Pasłęk opłacono
31 Waniewski Łukasz Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
32 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork Bieg 5km KIJOWY FOLK opłacono
33 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic Walking 5km Step by Step Trójmiasto opłacono
34 Puchalski Marcin Malbork Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
35 Kopycińska Katarzyna Malbork Nordic Walking 5km opłacono
36 Kwiatek Mariusz Kwiatek Laskowice Nordic Walking 5km opłacono
37 Kossakowska Magdalena Izabella Elbląg Bieg 5km opłacono
38 Krupieńska Ewa Elbląg Bieg 5km opłacono
39 Pawłowska Beata Elbląg Bieg 5km opłacono
40 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Nordic Walking 5km opłacono
41 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg 5km opłacono
42 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km opłacono
43 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
44 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
45 Urban Henryk Kwidzyn Bieg 5km ROCK70RUNNER opłacono
46 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
47 Dziedzic Marcin Malbork Bieg 5km opłacono
48 Dziedzic Aneta Malbork Nordic Walking 5km opłacono
49 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5km opłacono
50 Dęga Lidia Tralewo Nordic Walking 5km opłacono
51 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg 5km Malbork Biega opłacono
52 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 5km Safe Sport Team opłacono
53 Zielińska Jolanta OSIELSKO Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO opłacono
54 Klonowska Katarzyna Stare Pole Nordic Walking 5km opłacono
55 Chachulska Teresa Malbork Nordic Walking 5km opłacono
56 Malinowska Monika Sztum Bieg 5km LKS ZANTYR SZTUM
57 Budzisz Joanna KUŹNICA Nordic Walking 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
58 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
59 Plewiński Rafał Banino Nordic Walking 5km Chabrowe Wilki opłacono
60 Hinc Stanisław Kowale Bieg 5km Żarta Wataha opłacono
61 GUZ Robert Tczew Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
62 Wiśniewski Krzysztof Borzechowo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
63 Mieszkuniec Wojciech Malbork Nordic Walking 5km opłacono
64 Matukin-Pakuszynska Anna Opole Nordic Walking 5km opłacono
65 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
66 appel jurek Bydgoszcz Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO opłacono
67 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg 5km drużyna szpiku opłacono
68 Kowalczuk Agnieszka Gronajny Bieg 5km opłacono
69 Kowalczuk Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
70 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg 5km DJ GUCIO SHOW MUST GO ON opłacono
71 Borkowski Leszek Grabianów Nordic Walking 5km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
72 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
73 Głąb Marta Malbork Bieg 5km opłacono
74 Babciak Roman Nowy Staw Bieg 5km Lotos Running Team opłacono
75 GŁĄB ANDRZEJ Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
76 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono
77 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg 5km Rozbiegane Braniewo
78 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km opłacono
79 Wojtanis Magdalena Toruń Bieg 5km opłacono
80 Zych Dawid Elbląg Bieg 5km Spartanie Dzieciom opłacono
81 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg 5km Gmina Gardeja Biega opłacono
82 Kowalski Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
83 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 5km opłacono
84 Szychowski Michał Elbląg Bieg 5km opłacono
85 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km opłacono
86 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
87 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg 5km Kujawscy Runners opłacono
88 Walendziak Ryszard "Valdano" Gościszewo Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
89 BERNACKI Jacek Połchowo Bieg 5km KRS Formoza opłacono
90 Rychcik Iza Frombork Bieg 5km Osp Frombork opłacono
91 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
92 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz opłacono
93 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 5km First Malbork Team opłacono
94 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking 5km ELITE TEAM opłacono
95 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Bieg 5km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
96 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg 5km opłacono
97 Pękała Piotr Koszalin Bieg 5km SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
98 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo Bieg 5km ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
99 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono
100 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono


Wyświetleń: 4744

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ