Wirtualno-Hybrydowa Impreza pn. III. Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca w sezonie 2020/2021 - 2 ETAP
Bieg 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Woron Aleksandra Malbork Bieg 5km opłacono
2 Cicherski Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
3 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik Bieg 5km Team Salceson opłacono
4 Babalski Wojciech Kurzętnik Bieg 5km Team Salceson opłacono
5 Babalski Krystian Kurzętnik Bieg 5km Kurzętnik Biega opłacono
6 Majer Justyna Malbork Bieg 5km MAMA BIEGA opłacono
7 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg 5km Salon Optyczny Prestiż opłacono
8 Jakubowski Leszek Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
9 Jakubowska Izabela Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
10 Gachewicz Milena Szembruk Bieg 5km opłacono
11 Benderski Grzegorz Kwidzyn Bieg 5km opłacono
12 JAREMA Krzysztof MALBORK Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
13 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
14 Ziniewicz Emil Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
15 Ziniewicz Leon Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
16 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km opłacono
17 Przybyła Marta Janówka Bieg 5km opłacono
18 Mazuchowska Katarzyna Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
19 Szyszka Radosław Bydgoszcz Bieg 5km opłacono
20 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono
21 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg 5km Florian Chojnice opłacono
22 Waniewski Łukasz Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
23 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork Bieg 5km KIJOWY FOLK opłacono
24 Puchalski Marcin Malbork Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
25 Kossakowska Magdalena Izabella Elbląg Bieg 5km opłacono
26 Krupieńska Ewa Elbląg Bieg 5km opłacono
27 Pawłowska Beata Elbląg Bieg 5km opłacono
28 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg 5km opłacono
29 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km opłacono
30 Urban Henryk Kwidzyn Bieg 5km ROCK70RUNNER opłacono
31 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
32 Dziedzic Marcin Malbork Bieg 5km opłacono
33 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5km opłacono
34 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg 5km Malbork Biega opłacono
35 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 5km Safe Sport Team opłacono
36 Malinowska Monika Sztum Bieg 5km LKS ZANTYR SZTUM
37 Hinc Stanisław Kowale Bieg 5km Żarta Wataha opłacono
38 GUZ Robert Tczew Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
39 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
40 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg 5km drużyna szpiku opłacono
41 Kowalczuk Agnieszka Gronajny Bieg 5km opłacono
42 Kowalczuk Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
43 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg 5km DJ GUCIO SHOW MUST GO ON opłacono
44 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
45 Głąb Marta Malbork Bieg 5km opłacono
46 Babciak Roman Nowy Staw Bieg 5km Lotos Running Team opłacono
47 GŁĄB ANDRZEJ Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
48 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono
49 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg 5km Rozbiegane Braniewo
50 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km opłacono
51 Wojtanis Magdalena Toruń Bieg 5km opłacono
52 Zych Dawid Elbląg Bieg 5km Spartanie Dzieciom opłacono
53 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg 5km Gmina Gardeja Biega opłacono
54 Kowalski Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
55 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 5km opłacono
56 Szychowski Michał Elbląg Bieg 5km opłacono
57 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
58 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg 5km Kujawscy Runners opłacono
59 Walendziak Ryszard "Valdano" Gościszewo Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
60 BERNACKI Jacek Połchowo Bieg 5km KRS Formoza opłacono
61 Rychcik Iza Frombork Bieg 5km Osp Frombork opłacono
62 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
63 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz opłacono
64 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 5km First Malbork Team opłacono
65 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Bieg 5km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
66 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg 5km opłacono
67 Pękała Piotr Koszalin Bieg 5km SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
68 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo Bieg 5km ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
69 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono
70 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono
71 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg 5km Rozbiegane Braniewo opłacono
72 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km Kujawcy Runners/Alior Bank/Good-Tme opłacono


Wyświetleń: 3021

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ