Wirtualno-Hybrydowa Impreza pn. III. Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca w sezonie 2020/2021 - 2 ETAP
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Reseman Sylwia Żukowo Nordic Walking 5km opłacono
2 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
3 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz opłacono
4 Szewczyk Agnieszka Warszawa Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
5 Dęga Lidia Tralewo Nordic Walking 5km opłacono
6 Wojtanis Magdalena Toruń Bieg 5km opłacono
7 GUZ Robert Tczew Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
8 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km opłacono
9 Malinowska Monika Sztum Bieg 5km LKS ZANTYR SZTUM
10 Gachewicz Milena Szembruk Bieg 5km opłacono
11 Jakubowska Izabela Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
12 Jakubowski Leszek Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
13 Mazuchowska Katarzyna Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
14 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km opłacono
15 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 5km Safe Sport Team opłacono
16 Klonowska Katarzyna Stare Pole Nordic Walking 5km opłacono
17 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono
18 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
19 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg 5km DJ GUCIO SHOW MUST GO ON opłacono
20 BERNACKI Jacek Połchowo Bieg 5km KRS Formoza opłacono
21 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
22 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic Walking 5km Nordic Walking Pasłęk opłacono
23 Zielińska Jolanta OSIELSKO Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO opłacono
24 Matukin-Pakuszynska Anna Opole Nordic Walking 5km opłacono
25 Babciak Roman Nowy Staw Bieg 5km Lotos Running Team opłacono
26 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono
27 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono
28 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
29 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
30 Woron Aleksandra Malbork Bieg 5km opłacono
31 Waniewski Łukasz Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
32 Mieszkuniec Wojciech Malbork Nordic Walking 5km opłacono
33 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km opłacono
34 GŁĄB ANDRZEJ Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
35 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg 5km Salon Optyczny Prestiż opłacono
36 Głąb Marta Malbork Bieg 5km opłacono
37 Ziniewicz Leon Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
38 Ziniewicz Emil Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
39 Kowalczuk Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
40 Kopycińska Katarzyna Malbork Nordic Walking 5km opłacono
41 Puchalski Marcin Malbork Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
42 Dziedzic Aneta Malbork Nordic Walking 5km opłacono
43 Dziedzic Marcin Malbork Bieg 5km opłacono
44 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Nordic Walking 5km opłacono
45 wiśniewski maciej malbork Nordic Walking 5km WiśniaTeam opłacono
46 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg 5km Malbork Biega opłacono
47 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 5km First Malbork Team opłacono
48 Majer Justyna Malbork Bieg 5km MAMA BIEGA opłacono
49 JAREMA Krzysztof MALBORK Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
50 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
51 Kowalski Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
52 Cicherski Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
53 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork Bieg 5km KIJOWY FOLK opłacono
54 Chachulska Teresa Malbork Nordic Walking 5km opłacono
55 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg 5km Rozbiegane Braniewo
56 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km opłacono
57 Kwiatek Mariusz Kwiatek Laskowice Nordic Walking 5km opłacono
58 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg 5km opłacono
59 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg 5km drużyna szpiku opłacono
60 Benderski Grzegorz Kwidzyn Bieg 5km opłacono
61 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 5km opłacono
62 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg 5km Gmina Gardeja Biega opłacono
63 Urban Henryk Kwidzyn Bieg 5km ROCK70RUNNER opłacono
64 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono
65 Budzisz Joanna KUŹNICA Nordic Walking 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
66 Babalski Krystian Kurzętnik Bieg 5km Kurzętnik Biega opłacono
67 Babalski Wojciech Kurzętnik Bieg 5km Team Salceson opłacono
68 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik Bieg 5km Team Salceson opłacono
69 Hinc Stanisław Kowale Bieg 5km Żarta Wataha opłacono
70 Pękała Piotr Koszalin Bieg 5km SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
71 Przybyła Marta Janówka Bieg 5km opłacono
72 Kowalczuk Agnieszka Gronajny Bieg 5km opłacono
73 Borkowski Leszek Grabianów Nordic Walking 5km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
74 Walendziak Ryszard "Valdano" Gościszewo Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
75 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg 5km Kujawscy Runners opłacono
76 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 5km opłacono
77 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km Kujawcy Runners/Alior Bank/Good-Tme opłacono
78 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking 5km ELITE TEAM opłacono
79 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic Walking 5km Step by Step Trójmiasto opłacono
80 Olejko Radosław Gdańsk Nordic Walking 5km opłacono
81 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Bieg 5km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
82 Rakowiecki Zbigniew Gdańsk Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
83 Beczek Magdalena Gdańsk Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
84 Rychcik Iza Frombork Bieg 5km Osp Frombork opłacono
85 Łapinski Leszek Elbląg Nordic Walking 5km Elbląskie Włóczykije opłacono
86 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg 5km opłacono
87 Pawłowska Beata Elbląg Bieg 5km opłacono
88 Krupieńska Ewa Elbląg Bieg 5km opłacono
89 Kossakowska Magdalena Izabella Elbląg Bieg 5km opłacono
90 Szychowski Michał Elbląg Bieg 5km opłacono
91 Zych Dawid Elbląg Bieg 5km Spartanie Dzieciom opłacono
92 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg 5km Florian Chojnice opłacono
93 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
94 Szyszka Radosław Bydgoszcz Bieg 5km opłacono
95 appel jurek Bydgoszcz Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO opłacono
96 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
97 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg 5km Rozbiegane Braniewo opłacono
98 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo Bieg 5km ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
99 Wiśniewski Krzysztof Borzechowo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
100 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono


Wyświetleń: 3339

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ