Wirtualno-Hybrydowa Impreza pn. III. Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca w sezonie 2020/2021 - 2 ETAP

Wyniki oficjalne - 2 etap NW

MIEJSCE NUMER IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ PLEC DYSTANS KAT WIEKOWA MIEJSCE KAT. WIEKOWA. CZAS 5km STATUS
1 102 MACIEJ WIŚNIEWSKI WiśniaTeam Malbork M 1 Nordic Walking 5km M 45-49 1 00:31:14 OPŁACONE
2 73 BOGDAN ŚWISŁOCKI Face Nordic Walking Team Mikoszewo M 2 Nordic Walking 5km M 55-59 1 00:31:42 OPŁACONE
3 86 LESZEK BORKOWSKI NoWi Siedlce - NW Wschód Grabianów M 3 Nordic Walking 5km M 55-59 2 00:32:44 OPŁACONE
4 58 ZBIGNIEW RAKOWIECKI Face Nordic Walking Team Gdańsk M 4 Nordic Walking 5km M 55-59 3 00:33:26 OPŁACONE
5 50 RADOSŁAW OLEJKO Gdańsk M 5 Nordic Walking 5km M 50-54 1 00:34:40 OPŁACONE
6 35 BARTŁOMIEJ KOWNACKI Lasowice Wielkie M 6 Nordic Walking 5km M 40-44 1 00:35:46 OPŁACONE
7 44 ANNA MATUKIN-PAKUSZYNSKA Opole K 1 Nordic Walking 5km K 45-49 1 00:37:09 OPŁACONE
8 41 JAN ŁĘCKI ELITE TEAM GDYNIA M 7 Nordic Walking 5km M 30-34 1 00:37:11 OPŁACONE
9 55 RAFAŁ PLEWIŃSKI Chabrowe Wilki Banino M 8 Nordic Walking 5km M 35-39 1 00:37:25 OPŁACONE
10 80 KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI Morsy Zblewo Run Team Borzechowo M 9 Nordic Walking 5km M 60-64 1 00:37:51 OPŁACONE
11 118 JOLANTA ZIELIŃSKA GOSIR OSIELSKO OSIELSKO K 2 Nordic Walking 5km K 60-64 1 00:38:14 OPŁACONE
12 103 MAGDALENA BECZEK Face Nordic Walking Team Gdańsk K 3 Nordic Walking 5km K 35-39 1 00:39:14 OPŁACONE
13 59 SYLWIA RESEMAN Żukowo K 4 Nordic Walking 5km K 50-54 1 00:40:03 OPŁACONE
14 11 LIDIA DĘGA Tralewo K 5 Nordic Walking 5km K 30-34 1 00:40:07 OPŁACONE
15 42 MAŁGORZATA MACIUSZONEK Nordic Walking Pasłęk Pasłęk K 6 Nordic Walking 5km K 55-59 1 00:40:30 OPŁACONE
16 12 ANETA DZIEDZIC Malbork K 7 Nordic Walking 5km K 35-39 2 00:40:40 OPŁACONE
17 46 WOJCIECH MIESZKUNIEC Malbork M 10 Nordic Walking 5km M 35-39 2 00:41:11 OPŁACONE
18 18 MONIKA GOMÓŁKA-BIGUS Step by Step Trójmiasto Gdynia K 8 Nordic Walking 5km K 50-54 2 00:41:14 OPŁACONE
19 26 KATARZYNA KLONOWSKA Stare Pole K 9 Nordic Walking 5km K 45-49 2 00:41:30 OPŁACONE
20 72 EWA ŚWISŁOCKA Face Nordic Walking Team Mikoszewo K 10 Nordic Walking 5km K 55-59 2 00:41:44 OPŁACONE
21 9 TERESA CHACHULSKA Malbork K 11 Nordic Walking 5km K 55-59 3 00:42:31 OPŁACONE
22 8 JOLANTA BORZYSZKOWSKA BEZ KIJA NIE PODCHODŹ Puck K 12 Nordic Walking 5km K 60-64 2 00:43:09 OPŁACONE
23 87 JOANNA BUDZISZ BEZ KIJA NIE PODCHODŹ KUŹNICA K 13 Nordic Walking 5km K 45-49 3 00:43:52 OPŁACONE
24 68 AGNIESZKA SZEWCZYK Face Nordic Walking Team Warszawa K 14 Nordic Walking 5km K 45-49 4 00:45:55 OPŁACONE
25 24 KATARZYNA KARPIŃSKA Gdynia K 15 Nordic Walking 5km K 30-34 2 00:46:01 OPŁACONE
26 64 SYLWIA STAROSTA-ROMAŃCZUK MALBORK K 16 Nordic Walking 5km K 40-44 1 00:48:32 OPŁACONE
27 40 LESZEK ŁAPINSKI Elbląskie Włóczykije Elbląg M 11 Nordic Walking 5km M 70+ 1 00:49:26 OPŁACONE
28 98 MARIUSZ KWIATEK Laskowice M 12 Nordic Walking 5km M 60-64 2 00:51:19 OPŁACONE
29 1 JUREK APPEL GOSIR OSIELSKO Bydgoszcz M 13 Nordic Walking 5km M 70+ 2 00:54:19 OPŁACONE
27 KATARZYNA KOPYCIŃSKA Malbork K Nordic Walking 5km K 45-49 Brak wyniku OPŁACONE

Wyniki nieoficjalne - 2 etap BIEG

MIEJSCE NUMER IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ PLEC DYSTANS KAT WIEKOWA MIEJSCE KAT. WIEKOWA. CZAS 5km STATUS
1 110 PIOTR PĘKAŁA SP Manowo /SOSW Koszalin Koszalin M 1 Bieg 5km M 50-54 OPEN 00:18:42 OPŁACONE
2 96 EMIL ZINIEWICZ Waniewski Coaching Malbork M 2 Bieg 5km M 0-19 OPEN 00:19:09 OPŁACONE
3 97 LEON ZINIEWICZ Waniewski Coaching Malbork M 3 Bieg 5km M 0-19 OPEN 00:19:19 OPŁACONE
4 62 JAN SALEWSKI Kujawcy Runners/Alior Bank/Good-Tme GDYNIA M 4 Bieg 5km M 40-44 1 00:19:26 OPŁACONE
5 29 ROBERT KORDECKI Maratończyk Wielki Klincz Wielki Klincz M 5 Bieg 5km M 25-29 1 00:19:33 OPŁACONE
6 4 DAWID BIEŃKOWSKI First Malbork Team Malbork M 6 Bieg 5km M 25-29 2 00:19:41 OPŁACONE
7 25 ZENON KASZUBOWSKI VALDANO TEAM Malbork M 7 Bieg 5km M 55-59 1 00:19:48 OPŁACONE
8 111 ROMAN BABCIAK Lotos Running Team Nowy Staw M 8 Bieg 5km M 40-44 2 00:20:42 OPŁACONE
9 19 KAMILA GRZONKA KS Sokół Zblewo Bytonia K 1 Bieg 5km K 35-39 OPEN 00:21:11 OPŁACONE
10 51 ŁUKASZ OLSZEWSKI Kwidzyn Biega Kwidzyn M 9 Bieg 5km M 35-39 1 00:21:28 OPŁACONE
11 3 JACEK BERNACKI KRS Formoza Połchowo M 10 Bieg 5km M 50-54 1 00:21:48 OPŁACONE
12 10 TOMASZ DĘBSKI Kwidzyn M 11 Bieg 5km M 50-54 2 00:21:48 OPŁACONE
13 70 RADOSŁAW SZYSZKA Bydgoszcz M 12 Bieg 5km M 35-39 2 00:21:49 OPŁACONE
14 20 ROBERT GUZ 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO Tczew M 13 Bieg 5km M 45-49 1 00:22:01 OPŁACONE
15 75 PAULINA TRYGALSKA KS Sokół Zblewo Pinczyn K 2 Bieg 5km K 25-29 OPEN 00:22:02 OPŁACONE
16 101 ŁUKASZ WANIEWSKI Waniewski Coaching Malbork M 14 Bieg 5km M 0-19 1 00:22:02 OPŁACONE
17 81 MAGDALENA WOJTANIS Toruń K 3 Bieg 5km K 35-39 OPEN 00:22:30 OPŁACONE
18 21 DANIEL HOFFMANN KS Sokół Zblewo Zblewo M 15 Bieg 5km M 40-44 3 00:22:31 OPŁACONE
19 34 SZYMON KOWALSKI Malbork M 16 Bieg 5km M 40-44 4 00:22:37 OPŁACONE
20 16 ANDRZEJ GŁĄB Waniewski Coaching Malbork M 17 Bieg 5km M 50-54 3 00:22:47 OPŁACONE
21 112 KRZYSZTOF JAREMA 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORK M 18 Bieg 5km M 40-44 5 00:23:07 OPŁACONE
22 79 SŁAWOMIR WĄDOŁOWSKI Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" Braniewo M 19 Bieg 5km M 45-49 2 00:23:10 OPŁACONE
23 23 LESZEK JAKUBOWSKI RUN SZEMBRUK Szembruk M 20 Bieg 5km M 35-39 3 00:23:11 OPŁACONE
24 66 MARCIN SUCHOMSKI Nowy Staw Biega Nowy Staw M 21 Bieg 5km M 35-39 4 00:23:13 OPŁACONE
25 84 DAWID ZYCH Spartanie Dzieciom Elbląg M 22 Bieg 5km M 45-49 3 00:23:36 OPŁACONE
26 47 ANETTA MIZURA-STENCEL Starogard Gdański K 4 Bieg 5km K 45-49 1 00:23:39 OPŁACONE
27 56 MARTA PRZYBYŁA Janówka K 5 Bieg 5km K 30-34 1 00:23:39 OPŁACONE
28 95 PAULINA WIERNICKA Gmina Gardeja Biega KWIDZYN K 6 Bieg 5km K 30-34 OPEN 00:23:47 OPŁACONE
29 78 RYSZARD "VALDANO" WALENDZIAK VALDANO TEAM Gościszewo M 23 Bieg 5km M 45-49 4 00:24:08 OPŁACONE
30 104 WOJCIECH TOŁKACZ Malbork Biega Malbork M 24 Bieg 5km M 55-59 2 00:24:21 OPŁACONE
31 60 JERZY RUDNIK Florian Chojnice Chojnice M 25 Bieg 5km K 65-69 1 00:24:22 OPŁACONE
32 69 MICHAŁ SZYCHOWSKI Elbląg M 26 Bieg 5km M 30-34 1 00:24:37 OPŁACONE
33 2 GRZEGORZ BENDERSKI Kwidzyn M 27 Bieg 5km M 50-54 4 00:25:04 OPŁACONE
34 74 MAŁGORZATA TAMKUN-PAWŁOWSKA ETT Elbląg Triathlon Team Braniewo K 7 Bieg 5km K 45-49 2 00:25:08 OPŁACONE
35 39 MIROSŁAW LEYMANN Malbork M 45 Bieg 5km M 35-39 5 00:26:33 OPŁACONE
36 5 MARCIN BINISZKIEWICZ Tczew M 29 Bieg 5km M 40-44 6 00:26:33 OPŁACONE
37 49 KATARZYNA NAUMCZYK Salon Optyczny Prestiż Malbork K 8 Bieg 5km K 35-39 1 00:26:55 OPŁACONE
38 13 MARCIN DZIEDZIC Malbork M 30 Bieg 5km M 35-39 6 00:27:37 OPŁACONE
39 77 ALICJA WALENDZIAK Kujawscy Runners Gościszewo K 9 Bieg 5km K 40-44 1 00:28:10 OPŁACONE
40 100 SZYMON CICHERSKI Malbork M 31 Bieg 5km M 0-19 2 00:28:23 OPŁACONE
41 105 ADRIAN KIRZENIEWSKI Team Salceson Kurzętnik M 32 Bieg 5km M 25-29 3 00:28:42 OPŁACONE
42 7 MAREK BOGALECKI Safe Sport Team Starogard Gdański M 33 Bieg 5km M 60-64 1 00:28:47 OPŁACONE
43 99 JUSTYNA MAJER MAMA BIEGA Malbork M 34 Bieg 5km K 35-39 2 00:28:48 OPŁACONE
44 82 ALEKSANDRA WORON Malbork K 10 Bieg 5km K 60-64 1 00:28:50 OPŁACONE
45 106 KRYSTIAN BABALSKI Kurzętnik Biega Kurzętnik M 35 Bieg 5km M 40-44 7 00:28:53 OPŁACONE
46 38 ANDRZEJ LENKIEWICZ Bądki M 36 Bieg 5km M 65-69 1 00:29:35 OPŁACONE
47 67 DANUTA SZCZYPKOWSKA Morsy Zblewo Run Team BORZECHOWO K 11 Bieg 5km K 60-64 2 00:29:37 OPŁACONE
48 17 MARTA GŁĄB Malbork K 12 Bieg 5km K 35-39 3 00:30:22 OPŁACONE
49 22 IZABELA JAKUBOWSKA RUN SZEMBRUK Szembruk K 13 Bieg 5km K 40-44 2 00:31:19 OPŁACONE
50 65 ANDRZEJ STULCZEWSKI Rozbiegane Braniewo Braniewo M 37 Bieg 5km M 50-54 5 00:31:24 OPŁACONE
51 107 WOJCIECH BABALSKI Team Salceson Kurzętnik M 38 Bieg 5km M 35-39 7 00:31:51 OPŁACONE
52 88 STANISŁAW HINC Żarta Wataha Kowale M 39 Bieg 5km M 40-44 8 00:33:18 OPŁACONE
53 57 MARCIN PUCHALSKI 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO Malbork M 40 Bieg 5km M 40-44 9 00:33:26 OPŁACONE
54 45 KATARZYNA MAZUCHOWSKA RUN SZEMBRUK Szembruk K 14 Bieg 5km K 40-44 3 00:34:43 OPŁACONE
55 15 MILENA GACHEWICZ Szembruk K 15 Bieg 5km K 30-34 2 00:34:57 OPŁACONE
56 37 WŁODZIMIERZ KUSIAK STEP BY STEP TRÓJMIASTO GDAŃSK M 41 Bieg 5km M 70+ 1 00:36:46 OPŁACONE
57 43 MARZENA MAŁKOWSKA Biegający Tczew Tczew K 16 Bieg 5km K 55-59 1 00:37:00 OPŁACONE
58 32 AGNIESZKA KOWALCZUK Gronajny K 17 Bieg 5km K 35-39 4 00:38:59 OPŁACONE
59 31 SZYMON KOWALCZUK Malbork M 42 Bieg 5km M 40-44 10 00:39:13 OPŁACONE
60 33 BOŻENA KOWALSKA-PASIEKA drużyna szpiku Kwidzyn K 18 Bieg 5km K 60-64 3 00:40:21 OPŁACONE
61 48 JOANNA MROCZKOWSKA Kwidzyn K 19 Bieg 5km K 50-54 1 00:40:21 OPŁACONE
62 113 BEATA PAWŁOWSKA Elbląg K 20 Bieg 5km K 40-44 4 00:40:43 OPŁACONE
63 53 KRZYSZTOF PAWŁOWSKI Elbląg M 43 Bieg 5km M 40-44 11 00:40:43 OPŁACONE
64 114 MAGDALENA IZABELLA KOSSAKOWSKA Elbląg K 21 Bieg 5km K 45-49 3 00:40:44 OPŁACONE
65 115 EWA KRUPIEŃSKA Elbląg K 22 Bieg 5km K 30-34 3 00:40:44 OPŁACONE
66 28 IRENA KORALEWSKA Sadlinki K 23 Bieg 5km K 50-54 2 00:41:29 OPŁACONE
67 83 AGNIESZKA ZAKRZEWSKA KIJOWY FOLK malbork K 24 Bieg 5km K 70+ 1 00:41:35 OPŁACONE
68 76 HENRYK URBAN ROCK70RUNNER Kwidzyn M 44 Bieg 5km M 60-64 2 00:42:45 OPŁACONE
116 TOMASZ JUROŁAJĆ Rozbiegane Braniewo Lipowina M Bieg 5km M 50-54 Brak opłaty
117 MONIKA MALINOWSKA LKS ZANTYR SZTUM Sztum K Bieg 5km K 40-44 Brak opłaty
71 ANDRZEJ ŚLUSARCZYK DJ GUCIO SHOW MUST GO ON Pruszcz Gdański M Bieg 5km M 50-54 Wynik do 17.01.2020 OPŁACONE
61 IZA RYCHCIK Osp Frombork Frombork K Bieg 5km K 30-34 Wynik do 17.01.2020 OPŁACONE
63 DAWID STANKIEWICZ Nowy Staw Biega Nowy Staw M Bieg 5km M 30-34 Wynik do 17.01.2020 OPŁACONE

KLASYFIKACJA po 2 - BIEG

MIEJSCE NUMER IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ PLEC DYSTANS KAT WIEKOWA MIEJSCE KAT. WIEKOWA. 1 ETAP 2 ETAP 3 ETAP 4 EATP STARTY RAZEM STARTA
1 97 LEON ZINIEWICZ Waniewski Coaching Malbork M 1 Bieg 5km M 0-19 OPEN 1 00:18:29 00:19:19 2 0:37:48
2 96 EMIL ZINIEWICZ Waniewski Coaching Malbork M 2 Bieg 5km M 0-19 OPEN 2 00:19:11 00:19:09 2 0:38:20 0:00:32
3 29 ROBERT KORDECKI Maratończyk Wielki Klincz Wielki Klincz M 3 Bieg 5km M 25-29 OPEN 3 00:19:26 00:19:33 2 0:38:59 0:01:11
4 62 JAN SALEWSKI Kujawscy Runners / Alior Bank / Good-Time Gdynia M 4 Bieg 5km M 40-44 1 00:19:42 00:19:26 2 0:39:08 0:01:20
5 4 DAWID BIEŃKOWSKI First Malbork Team Malbork M 5 Bieg 5km M 25-29 1 00:19:52 00:19:41 2 0:39:33 0:01:45
6 54 PIOTR PEKAŁA SOSW Koszalin Koszalin M 7 Bieg 5km M 50-54 1 00:21:06 00:18:42 2 0:39:48 0:02:00
7 25 ZENON KASZUBOWSKI VALDANO TEAM Malbork M 6 Bieg 5km M 55-59 1 00:20:21 00:19:48 2 0:40:09 0:02:21
8 19 KAMILA GRZONKA KS Sokół Zblewo Bytonia K 1 Bieg 5km K 35-39 OPEN 1 00:20:31 00:21:11 2 0:41:42 0:03:54
9 51 ŁUKASZ OLSZEWSKI Kwidzyn Biega Kwidzyn M 9 Bieg 5km M 35-39 1 00:21:48 00:21:28 2 0:43:16 0:05:28
10 10 TOMASZ DĘBSKI Kwidzyn M 8 Bieg 5km M 50-54 2 00:21:37 00:21:48 2 0:43:25 0:05:37
11 70 RADOSŁAW SZYSZKA Bydgoszcz M 11 Bieg 5km M 35-39 2 00:21:51 00:21:49 2 0:43:40 0:05:52
12 21 DANIEL HOFFMANN KS Sokół Zblewo Zblewo M 12 Bieg 5km M 40-44 2 00:22:04 00:22:31 2 0:44:35 0:06:47
13 16 ANDRZEJ GŁĄB Waniewski Coaching Malbork M 10 Bieg 5km M 50-54 3 00:21:50 00:22:47 2 0:44:37 0:06:49
14 75 PAULINA TRYGALSKA KS Sokół Zblewo Pinczyn K 2 Bieg 5km K 25-29 OPEN 2 00:22:35 00:22:02 2 0:44:37 0:06:49
15 3 JACEK BERNACKI KRS Formoza Połchowo M 16 Bieg 5km M 50-54 4 00:22:50 00:21:48 2 0:44:38 0:06:50
16 20 ROBERT GUZ 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO Tczew M 14 Bieg 5km M 45-49 1 00:22:46 00:22:01 2 0:44:47 0:06:59
17 66 MARCIN SUCHOMSKI Nowy Staw Biega Nowy Staw M 13 Bieg 5km M 35-39 3 00:22:37 00:23:13 2 0:45:50 0:08:02
18 81 MAGDALENA WOJTANIS Torun K 4 Bieg 5km K 35-39 OPEN 3 00:23:30 00:22:30 2 0:46:00 0:08:12
19 23 LESZEK JAKUBOWSKI RUN SZEMBRUK Rogóźno M 17 Bieg 5km M 35-39 4 00:22:58 00:23:11 2 0:46:09 0:08:21
20 34 SZYMON KOWALSKI Malbork M 20 Bieg 5km M 40-44 3 00:23:34 00:22:37 2 0:46:11 0:08:23
21 101 ŁUKASZ WANIEWSKI Waniewski Coaching Malbork M 22 Bieg 5km M 0-19 1 00:24:17 00:22:02 2 0:46:19 0:08:31
22 79 SŁAWOMIR WĄDOŁOWSKI Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" Braniewo M 18 Bieg 5km M 45-49 2 00:23:23 00:23:10 2 0:46:33 0:08:45
23 84 DAWID ZYCH Spartanie Dzieciom Elbląg M 19 Bieg 5km M 45-49 3 00:23:23 00:23:36 2 0:46:59 0:09:11
24 95 PAULINA WIERNICKA Gmina Gardeja Biega KWIDZYN K 3 Bieg 5km K 30-34 1 00:23:29 00:23:47 2 0:47:16 0:09:28
25 47 ANETTA MIZURA-STENCEL Starogard Gdański K 6 Bieg 5km K 45-49 1 00:24:08 00:23:39 2 0:47:47 0:09:59
26 78 RYSZARD "VALDANO" WALENDZIAK VALDANO TEAM Gościszewo M 21 Bieg 5km M 45-49 4 00:23:45 00:24:08 2 0:47:53 0:10:05
27 60 JERZY RUDNIK Florian Chojnice Chojnice K 5 Bieg 5km K 65-69 1 00:23:47 00:24:22 2 0:48:09 0:10:21
28 56 MARTA PRZYBYŁA Janówka K 7 Bieg 5km K 30-34 2 00:24:35 00:23:39 2 0:48:14 0:10:26
29 69 MICHAŁ SZYCHOWSKI 2 DPLOT Elbląg/ PS nr 8 Elbląg M 25 Bieg 5km M 30-34 1 00:25:47 00:24:37 2 0:50:24 0:12:36
30 2 GRZEGORZ BENDERSKI Kwidzyn M 27 Bieg 5km M 50-54 5 00:26:39 00:25:04 2 0:51:43 0:13:55
31 74 MAŁGORZATA TAMKUN-PAWŁOWSKA ETT Elbląg Triathlon Team Braniewo K 9 Bieg 5km K 45-49 2 00:27:05 00:25:08 2 0:52:13 0:14:25
32 104 WOJCIECH TOŁKACZ Malbork Biega Malbork M 31 Bieg 5km M 55-59 2 00:28:05 00:24:21 2 0:52:26 0:14:38
33 7 MAREK BOGALECKI Safe Sport Team Starogard Gdański M 23 Bieg 5km M 60-64 1 00:24:30 00:28:47 2 0:53:17 0:15:29
34 39 MIROSŁAW LEYMANN Malbork M 28 Bieg 5km M 35-39 5 00:27:11 00:26:33 2 0:53:44 0:15:56
35 5 MARCIN BINISZKIEWICZ Tczew M 29 Bieg 5km M 40-44 4 00:27:44 00:26:33 2 0:54:17 0:16:29
36 77 ALICJA WALENDZIAK Kujawscy Runners GOŚCISZEWO K 8 Bieg 5km K 40-44 1 00:26:15 00:28:10 2 0:54:25 0:16:37
37 49 KATARZYNA NAUMCZYK Salon Optyczny Prestiż Malbork K 10 Bieg 5km K 35-39 1 00:27:56 00:26:55 2 0:54:51 0:17:03
38 13 MARCIN DZIEDZIC Malbork M 30 Bieg 5km M 35-39 6 00:28:02 00:27:37 2 0:55:39 0:17:51
39 100 SZYMON CICHERSKI Malbork M 34 Bieg 5km M 0-19 2 00:28:22 00:28:23 2 0:56:45 0:18:57
40 99 JUSTYNA MAJER MAMA BIEGA Malbork K 11 Bieg 5km K 35-39 2 00:28:04 00:28:48 2 0:56:52 0:19:04
41 67 DANUTA SZCZYPKOWSKA Morsy Zblewo Run Team BORZECHOWO K 12 Bieg 5km K 60-64 1 00:29:48 00:29:37 2 0:59:25 0:21:37
42 65 ANDRZEJ STULCZEWSKI Rozbiegane Braniewo Braniewo M 32 Bieg 5km M 50-54 6 00:28:06 00:31:24 2 0:59:30 0:21:42
43 38 ANDRZEJ LENKIEWICZ Piękny Bądki M 35 Bieg 5km M 65-69 1 00:30:04 00:29:35 2 0:59:39 0:21:51
44 106 KRYSTIAN BABALSKI Kurzętnik Biega Kurzętnik M 37 Bieg 5km M 40-44 5 00:32:05 00:28:53 2 1:00:58 0:23:10
45 105 ADRIAN KIRZENIEWSKI Team Salceson Kurzętnik M 39 Bieg 5km M 25-29 2 00:32:37 00:28:42 2 1:01:19 0:23:31
46 88 STANISŁAW HINC Żarta Wataha Kowale M 33 Bieg 5km M 40-44 6 00:28:15 00:33:18 2 1:01:33 0:23:45
47 17 MARTA GŁĄB Malbork K 16 Bieg 5km K 35-39 3 00:31:46 00:30:22 2 1:02:08 0:24:20
48 22 IZABELA JAKUBOWSKA Szembruk K 20 Bieg 5km K 40-44 2 00:32:20 00:31:19 2 1:03:39 0:25:51
49 107 WOJCIECH BABALSKI Team Salceson Kurzętnik M 38 Bieg 5km M 35-39 7 00:32:35 00:31:51 2 1:04:26 0:26:38
50 15 MILENA GACHEWICZ Szembruk K 14 Bieg 5km K 30-34 3 00:31:19 00:34:57 2 1:06:16 0:28:28
51 45 KATARZYNA MAZUCHOWSKA RUN SZEMBRUK Szembruk K 19 Bieg 5km K 40-44 3 00:32:15 00:34:43 2 1:06:58 0:29:10
52 57 MARCIN PUCHALSKI 22.BLT Malbork M 40 Bieg 5km M 40-44 7 00:34:12 00:33:26 2 1:07:38 0:29:50
53 82 ALEKSANDRA WORON Leier Polska sa Malbork K 25 Bieg 5km K 60-64 2 00:39:16 00:28:50 2 1:08:06 0:30:18
54 52 BEATA PAWŁOWSKA Elbląg K 13 Bieg 5km K 40-44 4 00:31:00 00:40:43 2 1:11:43 0:33:55
55 53 KRZYSZTOF PAWŁOWSKI Elbląg M 36 Bieg 5km M 40-44 8 00:31:42 00:40:43 2 1:12:25 0:34:37
56 43 MARZENA MAŁKOWSKA Biegający Tczew Tczew K 22 Bieg 5km K 55-59 1 00:36:25 00:37:00 2 1:13:25 0:35:37
57 83 AGNIESZKA ZAKRZEWSKA KIJOWY FOLK Malbork K 18 Bieg 5km K 70+ 1 00:32:14 00:41:35 2 1:13:49 0:36:01
58 32 AGNIESZKA KOWALCZUK Gronajny K 21 Bieg 5km K 35-39 4 00:36:01 00:38:59 2 1:15:00 0:37:12
59 31 SZYMON KOWALCZUK Malbork M 41 Bieg 5km M 40-44 9 00:36:22 00:39:13 2 1:15:35 0:37:47
60 37 WŁODZIMIERZ KUSIAK STEP BY STEP TRÓJMIASTO GDAŃSK M 42 Bieg 5km M 70+ 1 00:39:46 00:36:46 2 1:16:32 0:38:44
61 30 MAGDALENA IZABELLA KOSSAKOWSKA Elbląg K 23 Bieg 5km K 45-49 3 00:39:04 00:40:44 2 1:19:48 0:42:00
62 36 EWA KRUPIEŃSKA Elbląg K 24 Bieg 5km K 30-34 4 00:39:04 00:40:44 2 1:19:48 0:42:00
63 33 BOŻENA KOWALSKA-PASIEKA drużyna szpiku Kwidzyn K 26 Bieg 5km K 60-64 3 00:42:09 00:40:21 2 1:22:30 0:44:42
64 48 JOANNA MROCZKOWSKA Kwidzyn K 27 Bieg 5km K 50-54 1 00:42:09 00:40:21 2 1:22:30 0:44:42
65 28 IRENA KORALEWSKA Sadlinki K 28 Bieg 5km K 50-54 2 00:42:31 00:41:29 2 1:24:00 0:46:12
66 76 HENRYK URBAN ROCK70RUNNER Kwidzyn M 43 Bieg 5km M 60-64 2 00:42:08 00:42:45 2 1:24:53 0:47:05
67 111 ROMAN BABCIAK Lotos Running Team Nowy Staw M 8 Bieg 5km M 40-44 10 00:20:42 1 0:20:42
68 71 ANDRZEJ ŚLUSARCZYK SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA Pruszcz Gdański M 15 Bieg 5km M 50-54 7 00:22:49 1 0:22:49
69 112 KRZYSZTOF JAREMA 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORK M 18 Bieg 5km M 40-44 11 00:23:07 1 0:23:07
70 63 DAWID STANKIEWICZ Nowy Staw Biega Nowy Staw M 24 Bieg 5km M 30-34 2 00:25:02 1 0:25:02
71 14 DAMIAN DZIWISZ Nyborg - Mawent :-) Iława M 26 Bieg 5km M 30-34 3 00:26:35 1 0:26:35
61 IZA RYCHCIK Osp Frombork Frombork K 15 Bieg 5km K 30-34 5 00:31:39 1 0:31:39
6 DOROTA BŁASZCZYK Malbork K 17 Bieg 5km K 50-54 3 00:31:59 1 0:31:59
85 JACEK BAJOREK Wyszków M Bieg 5km M 45-49 Brak opłaty
89 MARIA JANCZYNSKA Team JK84 Dąbrówka Tczewska K Bieg 5km K 60-64 Brak opłaty
8 90 KAROL JANCZYNSKI Team JK84 Dąbrówka Tczewska M Bieg 5km M 35-39 Brak opłaty
21 94 URSZULA RUCHLEWICZ Sztum K Bieg 5km K 50-54 Brak opłaty

KLASYFIKACJA po 2 - NW

MIEJSCE NUMER IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ MIEJSCE PŁEĆ DYSTANS KAT WIEKOWA MIEJSCE KAT. WIEKOWA. 1 ETAP 2 ETAP 3 ETAP 4 ETAP ILOSĆ STARTÓW CZAS RAZEM STRATA
1 73 BOGDAN ŚWISŁOCKI Face Nordic Walking Team Mikoszewo M 1 Nordic Walking 5km M 55-59 1 00:32:15 00:31:42 2 1:03:57
2 102 MACIEJ WIŚNIEWSKI WiśniaTeam Malbork M 2 Nordic Walking 5km M 45-49 1 00:33:57 00:31:14 2 1:05:11 00:01:14
3 58 ZBIGNIEW RAKOWIECKI Face Nordic Walking Team Gdańsk M 3 Nordic Walking 5km M 55-59 2 00:33:39 00:33:26 2 1:07:05 00:03:08
4 50 RADOSŁAW OLEJKO STEP BY STEP TRÓJMIASTO Gdańsk M 4 Nordic Walking 5km M 50-54 1 00:35:08 00:34:40 2 1:09:48 00:05:51
5 86 LESZEK BORKOWSKI NoWi Siedlce - NW Wschód Grabianów M 5 Nordic Walking 5km M 55-59 3 00:40:23 00:32:44 2 1:13:07 00:09:10
6 44 ANNA MATUKIN-PAKUSZYNSKA Opole K 1 Nordic Walking 5km K 45-49 1 00:36:54 00:37:09 2 1:14:03 00:10:06
7 55 RAFAŁ PLEWIŃSKI Chabrowe Wilki Banino M 6 Nordic Walking 5km M 35-39 1 00:36:49 00:37:25 2 1:14:14 00:10:17
8 41 JAN ŁĘCKI ELITE TEAM GDYNIA M 7 Nordic Walking 5km M 30-34 1 00:38:11 00:37:11 2 1:15:22 00:11:25
9 35 BARTŁOMIEJ KOWNACKI Lasowice Wielkie M 8 Nordic Walking 5km M 40-44 1 00:39:47 00:35:46 2 1:15:33 00:11:36
10 80 KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI Morsy Zblewo Run Team Borzechowo M 9 Nordic Walking 5km M 60-64 1 00:38:06 00:37:51 2 1:15:57 00:12:00
11 103 MAGDALENA BECZEK Face Nordic Walking Team Gdańsk K 2 Nordic Walking 5km K 35-39 1 00:38:19 00:39:14 2 1:17:33 00:13:36
12 59 SYLWIA RESEMAN Żukowo K 3 Nordic Walking 5km K 50-54 1 00:38:47 00:40:03 2 1:18:50 00:14:53
13 42 MAŁGORZATA MACIUSZONEK Nordic Walking Pasłęk Pasłęk K 4 Nordic Walking 5km K 55-59 1 00:40:15 00:40:30 2 1:20:45 00:16:48
14 46 WOJCIECH MIESZKUNIEC Malbork M 10 Nordic Walking 5km M 35-39 2 00:40:38 00:41:11 2 1:21:49 00:17:52
15 12 ANETA DZIEDZIC Malbork K 5 Nordic Walking 5km K 35-39 2 00:41:29 00:40:40 2 1:22:09 00:18:12
16 72 EWA ŚWISŁOCKA Face Nordic Walking Team Mikoszewo K 6 Nordic Walking 5km K 55-59 2 00:41:26 00:41:44 2 1:23:10 00:19:13
17 26 KATARZYNA KLONOWSKA Stare Pole K 7 Nordic Walking 5km K 45-49 2 00:43:48 00:41:30 2 1:25:18 00:21:21
18 9 TERESA CHACHULSKA Malbork K 8 Nordic Walking 5km K 55-59 3 00:43:12 00:42:31 2 1:25:43 00:21:46
19 8 JOLANTA BORZYSZKOWSKA BEZ KIJA NIE PODCHODŹ Puck K 9 Nordic Walking 5km K 60-64 1 00:43:41 00:43:09 2 #VALUE! 00:22:53
20 11 LIDIA DĘGA Tralewo K 10 Nordic Walking 5km K 30-34 1 00:47:03 00:40:07 2 #VALUE! 00:23:13
21 18 MONIKA GOMÓŁKA-BIGUS Step by Step Trójmiasto Gdynia K 11 Nordic Walking 5km K 50-54 2 00:48:22 00:41:14 2 1:29:36 00:25:39
22 87 JOANNA BUDZISZ KUŹNICA K 12 Nordic Walking 5km K 45-49 3 00:47:04 00:43:52 2 1:30:56 00:26:59
23 24 KATARZYNA KARPIŃSKA Gdynia K 13 Nordic Walking 5km K 30-34 2 00:48:31 00:46:01 2 1:34:32 00:30:35
24 40 LESZEK ŁAPINSKI Kluba Elbląskie Włóczykije elbląg M 11 Nordic Walking 5km M 70+ 1 00:45:46 00:49:26 2 1:35:12 00:31:15
25 64 SYLWIA STAROSTA-ROMAŃCZUK MALBORK K 14 Nordic Walking 5km K 40-44 1 00:47:13 00:48:32 2 1:35:45 00:31:48
26 98 MARIUSZ KWIATEK Laskowice M 12 Nordic Walking 5km M 60-64 2 00:45:06 00:51:19 2 1:36:25 00:32:28
27 68 AGNIESZKA SZEWCZYK Face Nordic Walking Team Warszawa K 15 Nordic Walking 5km K 45-49 4 00:52:05 00:45:55 2 1:38:00 00:34:03
28 1 JUREK APPEL GOSIR OSIELSKO Bydgoszcz M 13 Nordic Walking 5km M 70+ 2 00:54:19 00:54:19 2 #VALUE! 00:44:41
29 118 JOLANTA ZIELIŃSKA GOSIR OSIELSKO OSIELSKO K 16 Nordic Walking 5km K 60-64 2 00:38:14 1 0:38:14
30 27 KATARZYNA KOPYCIŃSKA Malbork K 17 Nordic Walking 5km K 45-49 5 00:44:17 1 0:44:17
31 91 ZYGMUNT JONATOWSKI GK MALBORK MALBORK M 14 Nordic Walking 5km M 70+ 3 Brak opłaty 1
32 93 ROBERT ROKOSZ Głowno M 15 Nordic Walking 5km M 40-44 2 Brak opłaty 1

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ