IV Trening MIKOŁAJKOWY 2020 - Puchar Grand Prix Zwierzyńca
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub WYPOSAŻENIE Do zapłaty
1 Bogusz Michał Białystok 400 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
2 Gajdowski Mateusz Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
3 Gajdowska Justyna Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
4 Czajkowska Julia Bialystok 200 M 3T Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
5 Więcko szymon Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
6 Lebowska Luiza Wasilków 100 M Przedszkole Tekakwita BUFF z grafiką opłacono on-line
7 Chojnowski Zbigniew Białystok 5 KM AikiRunners BUFF z grafiką opłacono on-line
8 Podbielski Krzysztof Białystok 5 KM AikiRunners BUFF z grafiką opłacono on-line
9 Kaźmierski Dariusz Białystok 5 KM AikiRunners BUFF z grafiką opłacono on-line
10 Łapiński Adam Białystok 5 KM AikiRunners BUFF z grafiką opłacono on-line
11 Wiszenko Michał Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
12 Wiszenko Lena Białystok 200 M SSP3 MASECZKA z grafiką opłacono on-line
13 Kocół - Korzeniewski Paweł Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
14 Kocół - Korzeniewska Amelia Białystok 400 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
15 Ostrowski Leon Białystok 100 M PS 26 MASECZKA z grafiką opłacono on-line
16 Ostrowska Liliana Białystok 100 M SSP 1 MASECZKA z grafiką opłacono on-line
17 Koziejko Stanisław Kleosin 5 KM BUFF z grafiką opłacono
18 Smorczewski Szymon Białystok 400 M SP 5. AP Talent MASECZKA z grafiką opłacono on-line
19 Poskrobko Wiktoria Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
20 Melezini Patryk Białystok 100 M SSP3 BUFF z grafiką opłacono on-line
21 Łapuć Szymon Białystok 400 M SSP3 BUFF z grafiką opłacono on-line
22 Łapuć Michał Białystok 200 M SSP3 BUFF z grafiką opłacono on-line
23 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki 5 KM MKS Juvenia Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
24 Karczewska Kornelia Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
25 Januszkiewicz Marek Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
26 Bogdanowicz Anna TYKOCIN 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
27 Kmiecik Bartosz Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
28 Kulinkin Jegor Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
29 Bielska Lidzia Michałowo 100 M SCK BIAŁYSTOK MASECZKA z grafiką opłacono on-line
30 Wroński Adam Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
31 Twarowska Wiktoria Białystok 400 M 3T UKS Sp9 Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
32 Struk Piotr Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
33 Falkowska Martyna Białystok 5 KM 3T Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
34 Kuś Helena Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
35 Kuś Gabrysia Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
36 Wójcik Jan Białystok 100 M Spartanie dzieciom / Nadaktywni / BSB / BBT ;) MASECZKA z grafiką opłacono on-line
37 Wójcik Marysia Białystok 200 M Spartanie dzieciom / Nadaktywni / BSB / BBT ;) MASECZKA z grafiką opłacono on-line
38 Wójcik Kuba Białystok 400 M Spartanie dzieciom / Nadaktywni / BSB / BBT ;) MASECZKA z grafiką opłacono on-line
39 Wójcik Rafał Białystok 5 KM Spartanie dzieciom / Nadaktywni / BSB / BBT ;) MASECZKA z grafiką opłacono on-line
40 Gasztold Wiktoria Białystok 400 M Szkoła Podstawowa nr 28 BUFF z grafiką opłacono on-line
41 Gasztold Marcel Białystok 400 M Szkoła Podstawowa nr 28 BUFF z grafiką opłacono on-line
42 Siemieniuk Aleksander Białystok 200 M PSP Informatyczno-Językowa z Oddziałami Dwujęzycznymi BUFF z grafiką opłacono on-line
43 Siemieniuk Maksymilian Białystok 100 M PS nr 26 BUFF z grafiką opłacono on-line
44 Krahel Dominik BIAŁYSTOK 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
45 MASŁOWSKI Ludwik Jan BIAŁYSTOK 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
46 Borowski Konstanty Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
47 Borowski Maciej Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
48 Domaszuk Marcin Bogdanki 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
49 Bukrym Aleksandra Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
50 Bukrym Jakub Białystok 400 M APN Hattrick MASECZKA z grafiką opłacono on-line
51 Karcz Wojciech Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
52 Karcz Marcin Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
53 Anaekwe Aleksandra Białystok 100 M PS 58 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
54 GICZAN Oskar BIAŁYSTOK 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
55 Hryniewicka Gabriela Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
56 Hryniewicka Kornelia Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
57 Tołwiński Ignacy Wasilków 100 M Przedszkole Wyspa BUFF z grafiką opłacono on-line
58 Łuksza Helena Białystok 100 M Looxes BUFF z grafiką opłacono on-line
59 Łuksza Hanna Białystok 200 M Looxes BUFF z grafiką opłacono on-line
60 Minkiewicz Przemysław Białystok 5 KM KWP w Białymstoku BUFF z grafiką opłacono on-line
61 Bułach Marek Białystok 5 KM KMP Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
62 Hakało-Klepacka Jolanta Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
63 Nowicki Adam Białystok 5 KM Biegostok BUFF z grafiką opłacono on-line
64 Juszkiewicz Karolina Białystok 400 M 3T UKS Sp9 Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
65 Sypytkowska Natalia Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
66 Kondraciuk Zuzanna Białystok 200 M Kondraciuk team BUFF z grafiką opłacono on-line
67 Aszurkiewicz Weronika Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
68 Sieśkiewicz Krzysztof Białystok 5 KM ***** *** BUFF z grafiką opłacono on-line
69 Boreczko Kornelia Białystok 5 KM MASECZKA z grafiką opłacono on-line
70 Zieniewicz Andrzej Kleosin 5 KM Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
71 Juszkiewicz Kaja Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
72 Sadowska Agnieszka Białystok 5 KM PZU Sport Team MASECZKA z grafiką opłacono on-line
73 Sawicki Krystian Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
74 Sawicki Tomasz Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
75 SAWICKI Mateusz Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
76 Konecko Ewa Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
77 Kołosowski Patryk Białystok 200 M APN Hattrick BUFF z grafiką opłacono on-line
78 Kołosowska Julia Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
79 Połóg Daniel Białystok 200 M APN Hattrick BUFF z grafiką opłacono on-line
80 Kołosowski Mikołaj Białystok 200 M APN Hattrick BUFF z grafiką opłacono on-line
81 Orłowska Maja Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
82 brańska maja Bialystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
83 Sawicki Szymon Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
84 Błażewicz Dariusz Białystok 5 KM WINLAND BUFF z grafiką opłacono on-line
85 Dawidziuk Tymon Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
86 Dawidziuk Michał Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
87 Dziedzik Patrycja Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
88 Kawecki Serafim Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
89 Kawecki Jarosław Białystok 400 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
90 WISZOWATA ZUZANNA Białystok 200 M SP 43 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
91 Świderski Adam Wasilków 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
92 Lenkiewicz Magdalena Białystok 5 KM Białostocka Sekta Biegaczy BUFF z grafiką opłacono on-line
93 Frankowska Nikola Bialystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
94 Gryc Marcin Białystok 5 KM Łamignaty BUFF z grafiką opłacono on-line
95 Średzinska Aleksandra Turośń Kościelna 400 M Biegacze Turośń Kościelna BUFF z grafiką opłacono on-line
96 Średzinska Oliwia Turośń Kościelna 100 M Biegacze Turośń Kościelna BUFF z grafiką opłacono on-line
97 Krupa Tomasz Białystok 400 M SP 50 BUFF z grafiką opłacono on-line
98 Lenkiewicz Paweł Białystok 5 KM Białostocka Sekta Biegaczy BUFF z grafiką opłacono on-line
99 Lenkiewicz Robert Białystok 100 M Białystok Biega Team BUFF z grafiką opłacono on-line
100 Kulesza Jakub Białystok 400 M United Krav Maga Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line


Wyświetleń: 5504

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ