IV Trening MIKOŁAJKOWY 2020 - Puchar Grand Prix Zwierzyńca
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub WYPOSAŻENIE Do zapłaty
1 Bogusz Michał Białystok 400 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
2 Gajdowski Mateusz Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
3 Gajdowska Justyna Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
4 Czajkowska Julia Bialystok 200 M 3T Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
5 Więcko szymon Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
6 Ślęzak Adam Elbląg 5 KM OSP POGRODZIE BUFF z grafiką
7 Cichowska Joanna Ostróda 5 KM BUFF z grafiką
8 Lebowska Luiza Wasilków 100 M Przedszkole Tekakwita BUFF z grafiką opłacono on-line
9 Chojnowski Zbigniew Białystok 5 KM AikiRunners BUFF z grafiką opłacono on-line
10 Podbielski Krzysztof Białystok 5 KM AikiRunners BUFF z grafiką opłacono on-line
11 Kaźmierski Dariusz Białystok 5 KM AikiRunners BUFF z grafiką opłacono on-line
12 Łapiński Adam Białystok 5 KM AikiRunners BUFF z grafiką opłacono on-line
13 Wiszenko Michał Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
14 Wiszenko Lena Białystok 200 M SSP3 MASECZKA z grafiką opłacono on-line
15 Kocół - Korzeniewski Paweł Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
16 Kocół - Korzeniewska Amelia Białystok 400 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
17 Ostrowski Leon Białystok 100 M PS 26 MASECZKA z grafiką opłacono on-line
18 Ostrowska Liliana Białystok 100 M SSP 1 MASECZKA z grafiką opłacono on-line
19 Koziejko Stanisław Kleosin 5 KM BUFF z grafiką opłacono
20 Smorczewski Szymon Białystok 400 M SP 5. AP Talent MASECZKA z grafiką opłacono on-line
21 Poskrobko Wiktoria Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
22 Melezini Patryk Białystok 100 M SSP3 BUFF z grafiką opłacono on-line
23 Łapuć Szymon Białystok 400 M SSP3 BUFF z grafiką opłacono on-line
24 Łapuć Michał Białystok 200 M SSP3 BUFF z grafiką opłacono on-line
25 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki 5 KM MKS Juvenia Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
26 Karczewska Kornelia Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
27 Januszkiewicz Marek Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
28 Bogdanowicz Anna TYKOCIN 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
29 Kmiecik Bartosz Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
30 Kulinkin Jegor Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
31 Bielska Lidzia Michałowo 100 M SCK BIAŁYSTOK MASECZKA z grafiką opłacono on-line
32 Wroński Adam Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
33 Twarowska Wiktoria Białystok 400 M 3T UKS Sp9 Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
34 Struk Piotr Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
35 Falkowska Martyna Białystok 5 KM 3T Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
36 Kuś Helena Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
37 Kuś Gabrysia Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
38 Wójcik Jan Białystok 100 M Spartanie dzieciom / Nadaktywni / BSB / BBT ;) MASECZKA z grafiką opłacono on-line
39 Wójcik Marysia Białystok 200 M Spartanie dzieciom / Nadaktywni / BSB / BBT ;) MASECZKA z grafiką opłacono on-line
40 Wójcik Kuba Białystok 400 M Spartanie dzieciom / Nadaktywni / BSB / BBT ;) MASECZKA z grafiką opłacono on-line
41 Wójcik Rafał Białystok 5 KM Spartanie dzieciom / Nadaktywni / BSB / BBT ;) MASECZKA z grafiką opłacono on-line
42 Gasztold Wiktoria Białystok 400 M Szkoła Podstawowa nr 28 BUFF z grafiką opłacono on-line
43 Gasztold Marcel Białystok 400 M Szkoła Podstawowa nr 28 BUFF z grafiką opłacono on-line
44 Siemieniuk Aleksander Białystok 200 M PSP Informatyczno-Językowa z Oddziałami Dwujęzycznymi BUFF z grafiką opłacono on-line
45 Siemieniuk Maksymilian Białystok 100 M PS nr 26 BUFF z grafiką opłacono on-line
46 Krahel Dominik BIAŁYSTOK 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
47 MASŁOWSKI Ludwik Jan BIAŁYSTOK 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
48 Borowski Konstanty Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
49 Borowski Maciej Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
50 Domaszuk Marcin Bogdanki 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
51 Bukrym Aleksandra Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
52 Bukrym Jakub Białystok 400 M APN Hattrick MASECZKA z grafiką opłacono on-line
53 Karcz Wojciech Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
54 Karcz Marcin Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
55 Anaekwe Aleksandra Białystok 100 M PS 58 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
56 GICZAN Oskar BIAŁYSTOK 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
57 Hryniewicka Gabriela Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
58 Hryniewicka Kornelia Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
59 Tołwiński Ignacy Wasilków 100 M Przedszkole Wyspa BUFF z grafiką opłacono on-line
60 Łuksza Helena Białystok 100 M Looxes BUFF z grafiką opłacono on-line
61 Łuksza Hanna Białystok 200 M Looxes BUFF z grafiką opłacono on-line
62 Minkiewicz Przemysław Białystok 5 KM KWP w Białymstoku BUFF z grafiką opłacono on-line
63 Bułach Marek Białystok 5 KM KMP Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
64 Hakało-Klepacka Jolanta Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
65 Nowicki Adam Białystok 5 KM Biegostok BUFF z grafiką opłacono on-line
66 Juszkiewicz Karolina Białystok 400 M 3T UKS Sp9 Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
67 Sypytkowska Natalia Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
68 Kondraciuk Zuzanna Białystok 200 M Kondraciuk team BUFF z grafiką opłacono on-line
69 Aszurkiewicz Weronika Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
70 Sieśkiewicz Krzysztof Białystok 5 KM ***** *** BUFF z grafiką opłacono on-line
71 Boreczko Kornelia Białystok 5 KM MASECZKA z grafiką opłacono on-line
72 Zieniewicz Andrzej Kleosin 5 KM Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
73 Juszkiewicz Kaja Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
74 Sadowska Agnieszka Białystok 5 KM PZU Sport Team MASECZKA z grafiką opłacono on-line
75 Sawicki Krystian Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
76 Sawicki Tomasz Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
77 SAWICKI Mateusz Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
78 Konecko Ewa Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
79 Kołosowski Patryk Białystok 200 M APN Hattrick BUFF z grafiką opłacono on-line
80 Kołosowska Julia Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
81 Połóg Daniel Białystok 200 M APN Hattrick BUFF z grafiką opłacono on-line
82 Kołosowski Mikołaj Białystok 200 M APN Hattrick BUFF z grafiką opłacono on-line
83 Orłowska Maja Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
84 brańska maja Bialystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
85 Sawicki Szymon Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
86 Błażewicz Dariusz Białystok 5 KM WINLAND BUFF z grafiką opłacono on-line
87 Dawidziuk Tymon Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
88 Dawidziuk Michał Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
89 Dziedzik Patrycja Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
90 Kawecki Serafim Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
91 Kawecki Jarosław Białystok 400 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
92 WISZOWATA ZUZANNA Białystok 200 M SP 43 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
93 Świderski Adam Wasilków 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
94 Lenkiewicz Magdalena Białystok 5 KM Białostocka Sekta Biegaczy BUFF z grafiką opłacono on-line
95 Frankowska Nikola Bialystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
96 Gryc Marcin Białystok 5 KM Łamignaty BUFF z grafiką opłacono on-line
97 Średzinska Aleksandra Turośń Kościelna 400 M Biegacze Turośń Kościelna BUFF z grafiką opłacono on-line
98 Średzinska Oliwia Turośń Kościelna 100 M Biegacze Turośń Kościelna BUFF z grafiką opłacono on-line
99 Krupa Tomasz Białystok 400 M SP 50 BUFF z grafiką opłacono on-line
100 Lenkiewicz Paweł Białystok 5 KM Białostocka Sekta Biegaczy BUFF z grafiką opłacono on-line


Wyświetleń: 5498

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ