IV Trening MIKOŁAJKOWY 2020 - Puchar Grand Prix Zwierzyńca
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub WYPOSAŻENIE Do zapłaty
101 Lenkiewicz Robert Białystok 100 M Białystok Biega Team BUFF z grafiką opłacono on-line
102 Kulesza Jakub Białystok 400 M United Krav Maga Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
103 Bilkiewicz Aleksandra Białystok 200 M SP 24 BUFF z grafiką opłacono on-line
104 Sękowski Adam Białystok 5 KM WTF?! Solo Team BUFF z grafiką opłacono on-line
105 Księżopolska Weronika Porosły 400 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
106 Krasowski Damian Białystok 5 KM Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
107 Kotowski Jarosław Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
108 Stanirski Aleksander Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
109 Owczarczuk-Stanirska Anna Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
110 Mościcki Zenon Rutki Kossaki 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
111 OSIEKOWICZ Oskar BIAŁYSTOK 400 M 3T UKS Sp9 Białystok BUFF z grafiką opłacono
112 Przestrzelska Olga Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
113 Przestrzelski Sławomir Jedwabne 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
114 OSIEKOWICZ TOMASZ Białystok 5 KM DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK BUFF z grafiką opłacono on-line
115 wożniak ireneusz czarna bialostocka 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
116 Repucho Jakub Bogusze 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
117 Tałałaj Franciszek Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
118 Repucho Izabela Bogusze 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
119 Dąbrowski Szymon Białystok 400 M Sp 11 Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
120 Dąbrowski Wojciech Białystok 400 M SP 11 Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
121 Stypułkowski Hubert Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
122 Chmielewska Maria Białystok 200 M 4stres BUFF z grafiką opłacono on-line
123 Chmielewski Jan Białystok 100 M 4stres BUFF z grafiką opłacono on-line
124 Żędzian Antonina Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
125 Tralewicz Magdalena Białystok 5 KM MASECZKA z grafiką opłacono on-line
126 Stasiewicz Magdalena Białystok 5 KM Podlaski Klub Sportowy "Na Szczyt" BUFF z grafiką opłacono on-line
127 Stasiewicz Emilia Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
128 Buwaj Gabriela Białystok 100 M PS 7 Kasztanowy Zakątek BUFF z grafiką opłacono on-line
129 Buwaj Sebastian Białystok 100 M PS 7 Kasztanowy Zakątek BUFF z grafiką opłacono on-line
130 Hoffman Marek Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
131 Danilczuk Sebastian Turosn Kościelna 100 M ZS Turośń Kościelna BUFF z grafiką opłacono on-line
132 Danilczuk Emilia Turośń Kościelna 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
133 Danilczuk Aleksandra Turosn Kościelna 200 M ZS Turośń Kościelna MASECZKA z grafiką opłacono on-line
134 Bibułowicz Krzysztof Suraż 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
135 Płoszczuk Mateusz Białystok 200 M Białostocka Sekta Biegaczy BUFF z grafiką opłacono on-line
136 Papiernik Maciek Białystok 5 KM Białostocka Sekta Biegaczy BUFF z grafiką opłacono on-line
137 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 5 KM BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BUFF z grafiką opłacono on-line
138 Wojno-Wilkowska Aldona Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
139 Kardasz Damian Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
140 Wilkowski Jarosław Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
141 Rakowski Zbigniew Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
142 Bibułowicz Zofia Suraż 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
143 Bibułowicz Jakub Suraż 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
144 Augustynowicz Wiktor Białystok 100 M PS nr 26 MASECZKA z grafiką opłacono on-line
145 Roszkowski Łukasz Białystok 5 KM BUFF z grafiką
146 Dajnowicz Jacek Turośń Kościelna 200 M Biegacze Turośń Kościelna BUFF z grafiką opłacono on-line
147 Ugolik Liwia Białystok 200 M SP 52 BUFF z grafiką opłacono on-line
148 Jabłoński Paweł Białystok 200 M SP 6 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
149 Dyga Barbara Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
150 Dyga Jan Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
151 Pacuk Julia Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
152 Malinowski Aleks Białystok 400 M Prywanie BUFF z grafiką opłacono on-line
153 Malinowski Kacper Białystok 400 M Prywatne BUFF z grafiką opłacono on-line
154 Malinowski Przemysław Białystok 5 KM Prywanie BUFF z grafiką opłacono on-line
155 Malinowska Magdalena Białystok 5 KM Prywanie BUFF z grafiką opłacono on-line
156 Antoszkiewicz Maria Warszawa 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
157 Antoszkiewicz Hanna Warszawa 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
158 Trochimczyk Maciek Niewodnica Kościelna 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
159 Trochimczyk Antek Niewodnica Kościelna 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
160 Trochimczyk Szymon Niewodnica Kościelna 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
161 Kępko Tomasz Niewodnica Nargilewska 200 M Sp 9 BUFF z grafiką opłacono on-line
162 Kępko Piotr Niewodnica Nargilewska 200 M Sp 9 BUFF z grafiką opłacono on-line
163 Kępko Dominika Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
164 Zajączkowski Marcin Krupniki 5 KM Łamignaty MASECZKA z grafiką opłacono on-line
165 Kępko Paulina Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
166 Wierzba Elżbieta Osowicze 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
167 Ignaciuk Patryk Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
168 SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA BIAŁYSTOK 5 KM Łamignaty BUFF z grafiką opłacono on-line
169 Dziurdzia Wiktoria Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
170 Ignaciuk Oliwia Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
171 Gawryłow Marcin Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
172 Gryguć Anna Katarzyna Białystok 5 KM Białystok Biega Team BUFF z grafiką opłacono on-line
173 Choińska Julianna Fasty 100 M PS 83 BUFF z grafiką opłacono on-line
174 Słoma Grzegorz Białystok 100 M PS 84 BUFF z grafiką opłacono on-line
175 Słoma Anna Białystok 200 M SP 14 BUFF z grafiką opłacono on-line
176 Lewko Aleksandra Zalesiany 100 M Przedszkole nr 36 Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
177 Lewko Jakub Zalesiany 100 M Przedszkole nr 36 Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
178 Perło Dorota Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
179 Perło Dariusz Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
180 Bohdziewicz Piotr Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
181 Bohdziewicz Mateusz Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
182 Orłowski Jan Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
183 Ordziejewska Zuzanna Białystok 100 M PS 21 BUFF z grafiką opłacono on-line
184 Bohdziewicz Zbigniew Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
185 Ordziejewska Kornelia Białystok 200 M Sp5 BUFF z grafiką opłacono on-line
186 Potapo Adrian Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
187 Bajer Jakub Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
188 Zujko Michał Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
189 Zacharycz Olga Białystok 200 M SP6 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
190 GAJEWSKA AGATKA BIAŁYSTOK 100 M Przedszkole Rumianek BUFF z grafiką opłacono on-line
191 Zacharycz Iga Białystok 100 M PodSłonkiem MASECZKA z grafiką opłacono on-line
192 Kierzkowski Gabriel Białystok 400 M SP 11 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
193 Kierzkowski Tymoteusz Białystok 400 M SP 11 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
194 Falkowska Iwona Białystok 5 KM Morsy Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
195 Kierzkowski Marcin Białystok 5 KM Białostocka Sekta Biegaczy BUFF z grafiką opłacono on-line
196 Grabiański Franek Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
197 Kierzkowska Aniela Białystok 5 KM Białostocka Sekta Biegaczy BUFF z grafiką opłacono on-line
198 Szczygła Wojciech Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
199 Udzielak Nikodem Białystok 200 M Nikodem BUFF z grafiką opłacono on-line
200 Kosiński Wiktor Białystok 200 M Szkoła Podstawowa nr 42 BUFF z grafiką opłacono on-line


Wyświetleń: 5500

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ