IV Trening MIKOŁAJKOWY 2020 - Puchar Grand Prix Zwierzyńca
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub WYPOSAŻENIE Do zapłaty
***** ***
1 Sieśkiewicz Krzysztof Białystok 5 KM ***** *** BUFF z grafiką opłacono on-line
3T Białystok
2 Czajkowska Julia Bialystok 200 M 3T Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
3 Falkowska Martyna Białystok 5 KM 3T Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
3T UKS Sp9 Białystok
4 Twarowska Wiktoria Białystok 400 M 3T UKS Sp9 Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
5 Juszkiewicz Karolina Białystok 400 M 3T UKS Sp9 Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
6 OSIEKOWICZ Oskar BIAŁYSTOK 400 M 3T UKS Sp9 Białystok BUFF z grafiką opłacono
4stres
7 Chmielewska Maria Białystok 200 M 4stres BUFF z grafiką opłacono on-line
8 Chmielewski Jan Białystok 100 M 4stres BUFF z grafiką opłacono on-line
APN Hattrick
9 Bukrym Jakub Białystok 400 M APN Hattrick MASECZKA z grafiką opłacono on-line
10 Kołosowski Patryk Białystok 200 M APN Hattrick BUFF z grafiką opłacono on-line
11 Połóg Daniel Białystok 200 M APN Hattrick BUFF z grafiką opłacono on-line
12 Kołosowski Mikołaj Białystok 200 M APN Hattrick BUFF z grafiką opłacono on-line
AikiRunners
13 Chojnowski Zbigniew Białystok 5 KM AikiRunners BUFF z grafiką opłacono on-line
14 Podbielski Krzysztof Białystok 5 KM AikiRunners BUFF z grafiką opłacono on-line
15 Kaźmierski Dariusz Białystok 5 KM AikiRunners BUFF z grafiką opłacono on-line
16 Łapiński Adam Białystok 5 KM AikiRunners BUFF z grafiką opłacono on-line
BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
17 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 5 KM BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BUFF z grafiką opłacono on-line
Białostocka Sekta Biegaczy
18 Lenkiewicz Magdalena Białystok 5 KM Białostocka Sekta Biegaczy BUFF z grafiką opłacono on-line
19 Lenkiewicz Paweł Białystok 5 KM Białostocka Sekta Biegaczy BUFF z grafiką opłacono on-line
20 Kierzkowski Marcin Białystok 5 KM Białostocka Sekta Biegaczy BUFF z grafiką opłacono on-line
21 Kierzkowska Aniela Białystok 5 KM Białostocka Sekta Biegaczy BUFF z grafiką opłacono on-line
Białostocka Sekta Biegaczy
22 Płoszczuk Mateusz Białystok 200 M Białostocka Sekta Biegaczy BUFF z grafiką opłacono on-line
23 Papiernik Maciek Białystok 5 KM Białostocka Sekta Biegaczy BUFF z grafiką opłacono on-line
Białystok
24 Krasowski Damian Białystok 5 KM Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
Białystok
25 Grzybko Lena Białystok 100 M Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
26 Bańkowska Anna Białystok 5 KM Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
Białystok Biega Team
27 Lenkiewicz Robert Białystok 100 M Białystok Biega Team BUFF z grafiką opłacono on-line
28 Gryguć Anna Katarzyna Białystok 5 KM Białystok Biega Team BUFF z grafiką opłacono on-line
Biegacze Turośń Kościelna
29 Średzinska Aleksandra Turośń Kościelna 400 M Biegacze Turośń Kościelna BUFF z grafiką opłacono on-line
30 Średzinska Oliwia Turośń Kościelna 100 M Biegacze Turośń Kościelna BUFF z grafiką opłacono on-line
31 Dajnowicz Jacek Turośń Kościelna 200 M Biegacze Turośń Kościelna BUFF z grafiką opłacono on-line
Biegostok
32 Nowicki Adam Białystok 5 KM Biegostok BUFF z grafiką opłacono on-line
Błyskawice
33 Perkowska Emma Białystok 100 M Błyskawice BUFF z grafiką opłacono on-line
34 Perkowski Alan Białystok 100 M Błyskawice MASECZKA z grafiką opłacono on-line
DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK
35 OSIEKOWICZ TOMASZ Białystok 5 KM DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK BUFF z grafiką opłacono on-line
Dream Team
36 Marczukiewicz Mateusz Wasilków 5 KM Dream Team BUFF z grafiką opłacono on-line
37 Kiedysz Rozalia Białystok 200 M Dream Team MASECZKA z grafiką opłacono on-line
38 Marczukiewicz Zofia Wasilków 100 M Dream Team BUFF z grafiką opłacono on-line
39 Marczukiewicz Franciszek Wasilków 100 M Dream Team BUFF z grafiką opłacono on-line
40 Marczukiewicz Zuzanna Wasilków 100 M Dream Team BUFF z grafiką opłacono on-line
41 Stroczkowski Adam Białystok 200 M Dream Team MASECZKA z grafiką opłacono on-line
42 Stroczkowski Jakub Bruno Białystok 100 M Dream Team MASECZKA z grafiką opłacono on-line
Dymiące Trampki
43 Motyka Martyna Białystok 100 M Dymiące Trampki MASECZKA z grafiką opłacono on-line
44 Motyka Milena Białystok 100 M Dymiące Trampki MASECZKA z grafiką opłacono on-line
45 Motyka Krzysztof Białystok 200 M Dymiące Trampki MASECZKA z grafiką opłacono on-line
Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok
46 Zieniewicz Andrzej Kleosin 5 KM Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
JKB Klepacze
47 Łukjańczuk Marek Klepacze 5 KM JKB Klepacze BUFF z grafiką opłacono on-line
KMP Białystok
48 Bułach Marek Białystok 5 KM KMP Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
KWP w Białymstoku
49 Minkiewicz Przemysław Białystok 5 KM KWP w Białymstoku BUFF z grafiką opłacono on-line
Kondraciuk team
50 Kondraciuk Zuzanna Białystok 200 M Kondraciuk team BUFF z grafiką opłacono on-line
Looxes
51 Łuksza Helena Białystok 100 M Looxes BUFF z grafiką opłacono on-line
52 Łuksza Hanna Białystok 200 M Looxes BUFF z grafiką opłacono on-line
MKS Juvenia Białystok
53 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki 5 KM MKS Juvenia Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
Morsy Białystok
54 Falkowska Iwona Białystok 5 KM Morsy Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
Nikodem
55 Udzielak Nikodem Białystok 200 M Nikodem BUFF z grafiką opłacono on-line
OSP POGRODZIE
56 Ślęzak Adam Elbląg 5 KM OSP POGRODZIE BUFF z grafiką
PS 7 Kasztanowy Zakątek
57 Buwaj Gabriela Białystok 100 M PS 7 Kasztanowy Zakątek BUFF z grafiką opłacono on-line
58 Buwaj Sebastian Białystok 100 M PS 7 Kasztanowy Zakątek BUFF z grafiką opłacono on-line
PS 21
59 Ordziejewska Zuzanna Białystok 100 M PS 21 BUFF z grafiką opłacono on-line
PS 26
60 Ostrowski Leon Białystok 100 M PS 26 MASECZKA z grafiką opłacono on-line
PS 32
61 Obrycki Mikołaj Białystok 100 M PS 32 BUFF z grafiką opłacono on-line
PS 50
62 Konecki Dominik Bialystok 100 M PS 50 MASECZKA z grafiką opłacono on-line
63 Konecki Sebastian Bialystok 100 M PS 50 BUFF z grafiką opłacono on-line
PS 58 Białystok
64 Anaekwe Aleksandra Białystok 100 M PS 58 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
PS 83
65 Choińska Julianna Fasty 100 M PS 83 BUFF z grafiką opłacono on-line
PS 84
66 Słoma Grzegorz Białystok 100 M PS 84 BUFF z grafiką opłacono on-line
PSP Informatyczno-Językowa z Oddziałami Dwujęzycznymi
67 Siemieniuk Aleksander Białystok 200 M PSP Informatyczno-Językowa z Oddziałami Dwujęzycznymi BUFF z grafiką opłacono on-line
PS nr 26
68 Siemieniuk Maksymilian Białystok 100 M PS nr 26 BUFF z grafiką opłacono on-line
69 Augustynowicz Wiktor Białystok 100 M PS nr 26 MASECZKA z grafiką opłacono on-line
PZU Sport Team
70 Sadowska Agnieszka Białystok 5 KM PZU Sport Team MASECZKA z grafiką opłacono on-line
PodSłonkiem
71 Zacharycz Iga Białystok 100 M PodSłonkiem MASECZKA z grafiką opłacono on-line
Podlaski Klub Sportowy "Na Szczyt"
72 Stasiewicz Magdalena Białystok 5 KM Podlaski Klub Sportowy "Na Szczyt" BUFF z grafiką opłacono on-line
Prywanie
73 Malinowski Aleks Białystok 400 M Prywanie BUFF z grafiką opłacono on-line
74 Malinowski Przemysław Białystok 5 KM Prywanie BUFF z grafiką opłacono on-line
75 Malinowska Magdalena Białystok 5 KM Prywanie BUFF z grafiką opłacono on-line
Prywatne
76 Malinowski Kacper Białystok 400 M Prywatne BUFF z grafiką opłacono on-line
Przedszkole Rumianek
77 GAJEWSKA AGATKA BIAŁYSTOK 100 M Przedszkole Rumianek BUFF z grafiką opłacono on-line
Przedszkole Tekakwita
78 Lebowska Luiza Wasilków 100 M Przedszkole Tekakwita BUFF z grafiką opłacono on-line
Przedszkole Wyspa
79 Tołwiński Ignacy Wasilków 100 M Przedszkole Wyspa BUFF z grafiką opłacono on-line
Przedszkole nr 36 Białystok
80 Lewko Aleksandra Zalesiany 100 M Przedszkole nr 36 Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
81 Lewko Jakub Zalesiany 100 M Przedszkole nr 36 Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
Przedszkole z Innej Bajki
82 Markiewicz Hubert Białystok 100 M Przedszkole z Innej Bajki BUFF z grafiką opłacono on-line
SCK BIAŁYSTOK
83 Bielska Lidzia Michałowo 100 M SCK BIAŁYSTOK MASECZKA z grafiką opłacono on-line
SP 5. AP Talent
84 Smorczewski Szymon Białystok 400 M SP 5. AP Talent MASECZKA z grafiką opłacono on-line
SP6 Białystok
85 Zacharycz Olga Białystok 200 M SP6 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
SP 6 Białystok
86 Jabłoński Paweł Białystok 200 M SP 6 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
SP 11
87 Hapunik Jakub Białystok 400 M SP 11 BUFF z grafiką opłacono on-line
SP 11 Białystok
88 Dąbrowski Wojciech Białystok 400 M SP 11 Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
89 Kierzkowski Gabriel Białystok 400 M SP 11 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
90 Kierzkowski Tymoteusz Białystok 400 M SP 11 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
SP 14
91 Słoma Anna Białystok 200 M SP 14 BUFF z grafiką opłacono on-line
SP 24
92 Bilkiewicz Aleksandra Białystok 200 M SP 24 BUFF z grafiką opłacono on-line
SP 43 Białystok
93 WISZOWATA ZUZANNA Białystok 200 M SP 43 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
SP 50
94 Krupa Tomasz Białystok 400 M SP 50 BUFF z grafiką opłacono on-line
SP 52
95 Ugolik Liwia Białystok 200 M SP 52 BUFF z grafiką opłacono on-line
SP Księżyno
96 Tworkowski Piotr Księżyno 100 M SP Księżyno BUFF z grafiką opłacono on-line
97 Tworkowski Szymon Księżyno 200 M SP Księżyno BUFF z grafiką opłacono on-line
98 Witek Filip Ignatki Osiedle 200 M SP Księżyno BUFF z grafiką opłacono on-line
99 Witek Dawid Iganatki Osiedle 200 M SP Księżyno BUFF z grafiką opłacono on-line
SSP 1
100 Ostrowska Liliana Białystok 100 M SSP 1 MASECZKA z grafiką opłacono on-line
SSP3
101 Wiszenko Lena Białystok 200 M SSP3 MASECZKA z grafiką opłacono on-line
102 Melezini Patryk Białystok 100 M SSP3 BUFF z grafiką opłacono on-line
103 Łapuć Szymon Białystok 400 M SSP3 BUFF z grafiką opłacono on-line
104 Łapuć Michał Białystok 200 M SSP3 BUFF z grafiką opłacono on-line
Sp. 26
105 Chmielewski Dominik Białystok 200 M Sp. 26 MASECZKA z grafiką opłacono on-line
Sp5
106 Ordziejewska Kornelia Białystok 200 M Sp5 BUFF z grafiką opłacono on-line
107 Jakubowska Pola Białystok 200 M Sp5 BUFF z grafiką opłacono on-line
Sp 9
108 Kępko Tomasz Niewodnica Nargilewska 200 M Sp 9 BUFF z grafiką opłacono on-line
109 Kępko Piotr Niewodnica Nargilewska 200 M Sp 9 BUFF z grafiką opłacono on-line
Sp 11 Białystok
110 Dąbrowski Szymon Białystok 400 M Sp 11 Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
Sp81
111 Nitkowski Tymon Białystok 100 M Sp81 BUFF z grafiką opłacono on-line
112 Nitkowski Gabriel Białystok 200 M Sp81 BUFF z grafiką opłacono on-line
Spartanie dzieciom / Nadaktywni / BSB / BBT ;)
113 Wójcik Jan Białystok 100 M Spartanie dzieciom / Nadaktywni / BSB / BBT ;) MASECZKA z grafiką opłacono on-line
114 Wójcik Marysia Białystok 200 M Spartanie dzieciom / Nadaktywni / BSB / BBT ;) MASECZKA z grafiką opłacono on-line
115 Wójcik Kuba Białystok 400 M Spartanie dzieciom / Nadaktywni / BSB / BBT ;) MASECZKA z grafiką opłacono on-line
116 Wójcik Rafał Białystok 5 KM Spartanie dzieciom / Nadaktywni / BSB / BBT ;) MASECZKA z grafiką opłacono on-line
Szkoła Podstawowa nr 28
117 Gasztold Wiktoria Białystok 400 M Szkoła Podstawowa nr 28 BUFF z grafiką opłacono on-line
118 Gasztold Marcel Białystok 400 M Szkoła Podstawowa nr 28 BUFF z grafiką opłacono on-line
Szkoła Podstawowa nr 42
119 Kosiński Wiktor Białystok 200 M Szkoła Podstawowa nr 42 BUFF z grafiką opłacono on-line
United Krav Maga Białystok
120 Kulesza Jakub Białystok 400 M United Krav Maga Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
WINLAND
121 Błażewicz Dariusz Białystok 5 KM WINLAND BUFF z grafiką opłacono on-line
WTF?! Solo Team
122 Sękowski Adam Białystok 5 KM WTF?! Solo Team BUFF z grafiką opłacono on-line
ZS Turośń Kościelna
123 Danilczuk Sebastian Turosn Kościelna 100 M ZS Turośń Kościelna BUFF z grafiką opłacono on-line
124 Danilczuk Aleksandra Turosn Kościelna 200 M ZS Turośń Kościelna MASECZKA z grafiką opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
125 Bogusz Michał Białystok 400 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
126 Gajdowski Mateusz Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
127 Gajdowska Justyna Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
128 Więcko szymon Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
129 Cichowska Joanna Ostróda 5 KM BUFF z grafiką
130 Wiszenko Michał Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
131 Kocół - Korzeniewski Paweł Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
132 Kocół - Korzeniewska Amelia Białystok 400 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
133 Koziejko Stanisław Kleosin 5 KM BUFF z grafiką opłacono
134 Poskrobko Wiktoria Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
135 Karczewska Kornelia Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
136 Januszkiewicz Marek Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
137 Bogdanowicz Anna TYKOCIN 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
138 Kmiecik Bartosz Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
139 Kulinkin Jegor Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
140 Wroński Adam Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
141 Struk Piotr Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
142 Kuś Helena Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
143 Kuś Gabrysia Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
144 Krahel Dominik BIAŁYSTOK 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
145 MASŁOWSKI Ludwik Jan BIAŁYSTOK 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
146 Borowski Konstanty Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
147 Borowski Maciej Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
148 Domaszuk Marcin Bogdanki 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
149 Bukrym Aleksandra Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
150 Karcz Wojciech Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
151 Karcz Marcin Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
152 GICZAN Oskar BIAŁYSTOK 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
153 Hryniewicka Gabriela Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
154 Hryniewicka Kornelia Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
155 Hakało-Klepacka Jolanta Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
156 Sypytkowska Natalia Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
157 Aszurkiewicz Weronika Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
158 Boreczko Kornelia Białystok 5 KM MASECZKA z grafiką opłacono on-line
159 Juszkiewicz Kaja Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
160 Sawicki Krystian Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
161 Sawicki Tomasz Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
162 SAWICKI Mateusz Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
163 Konecko Ewa Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
164 Kołosowska Julia Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
165 Orłowska Maja Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
166 brańska maja Bialystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
167 Sawicki Szymon Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
168 Dawidziuk Tymon Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
169 Dawidziuk Michał Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
170 Dziedzik Patrycja Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
171 Kawecki Serafim Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
172 Kawecki Jarosław Białystok 400 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
173 Świderski Adam Wasilków 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
174 Frankowska Nikola Bialystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
175 Księżopolska Weronika Porosły 400 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
176 Kotowski Jarosław Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
177 Stanirski Aleksander Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
178 Owczarczuk-Stanirska Anna Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
179 Mościcki Zenon Rutki Kossaki 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
180 Przestrzelska Olga Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
181 Przestrzelski Sławomir Jedwabne 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
182 wożniak ireneusz czarna bialostocka 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
183 Repucho Jakub Bogusze 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
184 Tałałaj Franciszek Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
185 Repucho Izabela Bogusze 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
186 Stypułkowski Hubert Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
187 Żędzian Antonina Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
188 Tralewicz Magdalena Białystok 5 KM MASECZKA z grafiką opłacono on-line
189 Stasiewicz Emilia Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
190 Hoffman Marek Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
191 Danilczuk Emilia Turośń Kościelna 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
192 Bibułowicz Krzysztof Suraż 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
193 Wojno-Wilkowska Aldona Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
194 Kardasz Damian Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
195 Wilkowski Jarosław Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
196 Rakowski Zbigniew Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
197 Bibułowicz Zofia Suraż 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
198 Bibułowicz Jakub Suraż 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
199 Roszkowski Łukasz Białystok 5 KM BUFF z grafiką
200 Dyga Barbara Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
201 Dyga Jan Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
202 Pacuk Julia Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
203 Antoszkiewicz Maria Warszawa 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
204 Antoszkiewicz Hanna Warszawa 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
205 Trochimczyk Maciek Niewodnica Kościelna 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
206 Trochimczyk Antek Niewodnica Kościelna 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
207 Trochimczyk Szymon Niewodnica Kościelna 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
208 Kępko Dominika Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
209 Kępko Paulina Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
210 Wierzba Elżbieta Osowicze 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
211 Ignaciuk Patryk Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
212 Dziurdzia Wiktoria Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
213 Ignaciuk Oliwia Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
214 Gawryłow Marcin Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
215 Perło Dorota Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
216 Perło Dariusz Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
217 Bohdziewicz Piotr Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
218 Bohdziewicz Mateusz Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
219 Orłowski Jan Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
220 Bohdziewicz Zbigniew Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
221 Potapo Adrian Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
222 Bajer Jakub Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
223 Zujko Michał Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
224 Grabiański Franek Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
225 Szczygła Wojciech Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
226 Grabiański Rafał Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
227 Cieśluk Joanna Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
228 Grabiański Franek Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
229 Budkiewicz Tymoteusz Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
230 Budkiewicz Ewa Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
231 Tarasiuk Monika Rzepniki 5 KM MASECZKA z grafiką opłacono on-line
232 Kujawa Rozalia Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
233 Kujawa Cezary Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
234 Malinowski Wiktor BIAŁYSTOK 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
235 Piotrowska Dominika Ciasne 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
236 Malinowski Aleksander BIAŁYSTOK 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
237 Piotrowski Jan Ciasne 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
238 Piotrowska Julita Ciasne 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
239 Kamiński Damian Sokołów Podlaski 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
240 Zaczeniuk Alan Lubejki 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
241 Zaczeniuk Julian Lubejki 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
242 Zaczeniuk Amelia Lubejki 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
243 Łupiński Piotr Łapy 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
244 Parchowska Magdalena Gdańsk 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
245 Kwiatkowski Filip Choroszcz 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
246 Korzeniecka Urszula Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
247 ORG ORG Kleosin 5 KM BUFF z grafiką
248 Korzeniecki Filip Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
249 Mośkowiak Oliver Wasilkow 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
250 Nazaruk Bartosz Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
251 Motoszko Gabrysia Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
252 Matuk Kacper Dobrzyniewo Duże 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
253 Adamski Patryk Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
254 Zimnoch Maria Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
255 Mośkowiak Michalina Wasilkow 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
256 Nasuto Hanna Dobrzyniewo Duże 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
257 Lindebny Filip Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
258 Zimnoch Krzysztof Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
259 Pończocha Piotr Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
260 Nazaruk Jakub Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
261 Lndebna Maja Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
262 Pończocha Franciszek Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
263 Daniłowska Łucja Dobrzyniewo Duże 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
aktywnie w mieście team
264 Miniuk Paweł Białystok 5 KM aktywnie w mieście team BUFF z grafiką opłacono on-line
Łamignaty
265 Gryc Marcin Białystok 5 KM Łamignaty BUFF z grafiką opłacono on-line
266 Zajączkowski Marcin Krupniki 5 KM Łamignaty MASECZKA z grafiką opłacono on-line
267 SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA BIAŁYSTOK 5 KM Łamignaty BUFF z grafiką opłacono on-line


Wyświetleń: 5503

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ