Zajęcia nauki  i doskonalenia pływania OSIR w Sokółce
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sałak Zofia Sokółka GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 SP nr 2 Sokółka
2 Pajewski Artur Sokółka GRUPA J - doskonalenie pływania, wiek 18+, piątek i niedziela, godz. 19:00
3 Kunda Mateusz Czarna Białostocka GRUPA H - doskonalenie pływania, wiek 18+, wtorek i piątek, godz. 20:00 VI LO Białystok
4 Jurgilewicz Aleksander Sokółka GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 SP nr 2 Sokółka
5 Sałak Paweł Sokółka GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00
6 Nowakowski Kajetan Polanki GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 SP w RS
7 Nowakowski Filip Polanki GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 SP w RS
8 Zajczyk Zofia Sokółka GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00
9 Białobłocka Ewa Kuźnica GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00
10 Sawicka Milena Sokółka GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 Szkoła podstawowa w Boguszach
11 Kaczyńska Pola Sokółka OSWAJANIE Z WODĄ - wiek: 3-4-latki, sobota, godz. 13:00 Przedszkole nr 1
12 Sagun Anna Sokólka AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00
13 Sagun Kajetan Sokólka GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00
14 Horosz Julita Sokółka GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00
15 Stasiełuk Marlena Czarna Wieś Kościelna GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00
16 Roszkowska Katarzyna Sokółka GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00
17 Szczebiot Katarzyna Sokółka GRUPA H - doskonalenie pływania, wiek 18+, wtorek i piątek, godz. 20:00
18 Szoka Jakub Sokółka OSWAJANIE Z WODĄ - wiek: 3-4-latki, sobota, godz. 13:00
19 Szczebiot Leszek Sokółka GRUPA H - doskonalenie pływania, wiek 18+, wtorek i piątek, godz. 20:00
20 Kureczko Emilia Sokółka GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00
21 Waleszczyk Dariusz Sokółka GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00
22 WALESZCZYK ANNA SOKÓŁKA GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00
23 Martens Kacper Sokółka GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00 Przedszkole nr 1
24 Karolczuk Barbara Karolczuk Sokółka GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00
25 Gieniusz Dominik Wierzchłowce GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00
26 Rabiczko Katarzyna Sokółka GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00
27 Rabiczko Katarzyna Sokółka AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00
28 Marculewicz Łukasz Wojnowce GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00
29 Babynko Michalina SOKÓŁKA GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00
30 Babynko Miłosz SOKÓŁKA GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00
31 Dubrówko Barbara Sokółka AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00
32 Burzyńska Maria Sokółka AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00
33 Stojak Lilianna Sokółka GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 przedszkole nr 3
34 Ostasiewicz Dominik Sokółka GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00
35 Korecki Lia Sokółka GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00
36 Rećko Agnieszka Sokółka GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 Przedszkole nr 1
37 Wysocki Krzysztof Sokółka Indywidualna nauka pływania, wtorek, godz. 18:00
38 Stupak Jan Sokółka GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 Przedszkole nr 1
39 Kaźmierowicz Ewelina Sokółka GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00
40 Haraburda Hanna Czarna Białostocka GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00
41 Pieszko Emilia Sokółka GRUPA G - doskonalenie pływania, wiek 18+, poniedziałek i środa, godz. 21:00
42 Pezowicz Katarzyna Sokółka AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00
43 Dechnik Adam Sokółka GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00 Przedszkole nr 1
44 Kretowicz Laura Sokółka GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 SP nr 1
45 Szymański Piotr Sokółka GRUPA G - doskonalenie pływania, wiek 18+, poniedziałek i środa, godz. 21:00
46 Rudź Zofia Sokółka GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00
47 Lenkiewicz Antoni Sokółka GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00
48 Borowik Lidia Szyszki GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00
49 Kaźmierczak Filip Sokółka GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00 Przedszkole nr 4 w Sokółce
50 Matys Nikola Sokółka GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 przedszkole nr 4.
51 Tumiel Agata Sokółka GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 sp1
52 Witulska Agnieszka Sokółka AQUA AEROBIK - czwartek, godz. 21:00
53 Laszuk Stefan Sokółka GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00
54 Matys Lena Sokółka GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 SP1
55 Harasim Antoni Sokółka GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00
56 Paszko Dawid Pasz Sokółka GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 SP nr 1
57 Dzienisowicz Oliwia Sokółka GRUPA A - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, poniedziałek i środa, godz. 12:00
58 Nierod Ewa Sokółka AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00
59 Tur Aleksandra Sokółka GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 sp1
60 Dzienisowicz Nina Sokółka GRUPA A - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, poniedziałek i środa, godz. 12:00
61 Drożdżewicz Julia Sokółka GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00
62 Puszko Daniel Sokółka GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00
63 Małoń joanna Małoń Sokółka GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00
64 Tur Antoni Sokół'ka GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 przedszkole nr 3
65 Kiczuk Julia Sokółka GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00
66 Laszuk Joanna Sokolka AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00
67 Piekarski Kacper Sokółka GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00
68 Laszuk Bartosz Sokółka GRUPA P - doskonalenie pływania, wiek 18+, sobota i niedziela godz. 21:00
69 Piekarski Karol Sokółka GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00
70 Bagieński Wojciech Dąbrowa Białostocka GRUPA H - doskonalenie pływania, wiek 18+, wtorek i piątek, godz. 20:00
71 Pezowicz Michał Sokółka GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00
72 Pezowicz Patrycja Sokółka GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00
73 Stackiewicz Konrad Sokółka GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00
74 Żołądkowska Wiktoria Sokółka GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00
75 Breczko Mariusz Sokółka GRUPA G - doskonalenie pływania, wiek 18+, poniedziałek i środa, godz. 21:00
76 Olszko Jula Sokółka GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00
77 Tokarewicz Stanisław Sokółka GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00
78 Olszko Zuzia Sokółka GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00
79 Lachowska Danuta Sokółka AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00
80 Białous Emilia Bogusze GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00
81 Pluta Stanisław Sokółka GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00
82 Chłus Barbara Sokółka AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00
83 Ł. Barbara Kuźnica GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00
84 K. Jolanta Sokółka AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00
85 Piekarska Kamila Bogusze GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00
86 Kozaczynski Jan Sokółka OSWAJANIE Z WODĄ - wiek: 3-4-latki, sobota, godz. 13:00
87 Kuźma M. Sokółka AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00
88 Szymaniuk Aleksandra Sokolka OSWAJANIE Z WODĄ - wiek: 3-4-latki, sobota, godz. 13:00
89 Szymaniuk Oliwia Sokolka OSWAJANIE Z WODĄ - wiek: 3-4-latki, sobota, godz. 13:00
90 BURAK WIKTORIA SOKÓŁKA GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00
91 Babynko Olivier Sokółka OSWAJANIE Z WODĄ - wiek: 3-4-latki, sobota, godz. 13:00
92 Sawoń Magdalena Sokółka GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00
93 Mudrewicz Przemysław Sokółka Indywidualna nauka pływania, środa, godz. 18:00
94 Lenkieicz Kacper Sokółka Indywidualna nauka pływania, czwartek, godz. 18:00
95 Lenkieicz Adam Sokółka GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00
96 Szczebiot Igor sokółka OSWAJANIE Z WODĄ - wiek: 3-4-latki, sobota, godz. 13:00
97 Nalewajko Magdalena Sokółka GRUPA H - doskonalenie pływania, wiek 18+, wtorek i piątek, godz. 20:00
98 Bajko Kamil Sokółka GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00
99 Sawoń Natalia Sokółka OSWAJANIE Z WODĄ - wiek: 3-4-latki, sobota, godz. 13:00
100 Buraczyk Nikola Sokółka GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00


Wyświetleń: 15553

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ