Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piekarska Kamila | Bogusze | Polska | GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00 | ||
2 | Białous Emilia | Bogusze | GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00 | |||
3 | Haraburda Hanna | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00 | ||
4 | Kunda Mateusz | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA H - doskonalenie pływania, wiek 18+, wtorek i piątek, godz. 20:00 | VI LO Białystok | |
5 | Stasiełuk Marlena | Czarna Wieś Kościelna | Polska | GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00 | ||
6 | Bagieński Wojciech | Dąbrowa Białostocka | Polska | GRUPA H - doskonalenie pływania, wiek 18+, wtorek i piątek, godz. 20:00 | ||
7 | Ł. Barbara | Kuźnica | Polska | GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00 | ||
8 | Białobłocka Ewa | Kuźnica | Polska | GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00 | ||
9 | Nowakowski Filip | Polanki | Polska | GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 | SP w RS | |
10 | Nowakowski Kajetan | Polanki | Polska | GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 | SP w RS | |
11 | Szymaniuk Oliwia | Sokolka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ - wiek: 3-4-latki, sobota, godz. 13:00 | ||
12 | Szymaniuk Aleksandra | Sokolka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ - wiek: 3-4-latki, sobota, godz. 13:00 | ||
13 | Laszuk Joanna | Sokolka | Polska | AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00 | ||
14 | Sagun Kajetan | Sokólka | Polska | GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 | ||
15 | Sagun Anna | Sokólka | Polska | AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00 | ||
16 | Tur Antoni | Sokół'ka | Polska | GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 | przedszkole nr 3 | |
17 | Wróblewska Urszula | Sokółka | Polska | GRUPA I - doskonalenie pływania, wiek 18+, środa godz. 20:00, piątek godz. 21:00 | ||
18 | Buraczyk Nikola | Sokółka | Polska | GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 | ||
19 | Sawoń Natalia | Sokółka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ - wiek: 3-4-latki, sobota, godz. 13:00 | ||
20 | Bajko Kamil | Sokółka | Polska | GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00 | ||
21 | Nalewajko Magdalena | Sokółka | Polska | GRUPA H - doskonalenie pływania, wiek 18+, wtorek i piątek, godz. 20:00 | ||
22 | Szczebiot Igor | sokółka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ - wiek: 3-4-latki, sobota, godz. 13:00 | ||
23 | Lenkieicz Adam | Sokółka | Polska | GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00 | ||
24 | Lenkieicz Kacper | Sokółka | Polska | Indywidualna nauka pływania, czwartek, godz. 18:00 | ||
25 | Mudrewicz Przemysław | Sokółka | Polska | Indywidualna nauka pływania, środa, godz. 18:00 | ||
26 | Sawoń Magdalena | Sokółka | Polska | GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00 | ||
27 | Babynko Olivier | Sokółka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ - wiek: 3-4-latki, sobota, godz. 13:00 | ||
28 | BURAK WIKTORIA | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00 | ||
29 | Kuźma M. | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00 | ||
30 | Kozaczynski Jan | Sokółka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ - wiek: 3-4-latki, sobota, godz. 13:00 | ||
31 | K. Jolanta | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00 | ||
32 | Chłus Barbara | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00 | ||
33 | Pluta Stanisław | Sokółka | Polska | GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00 | ||
34 | Lachowska Danuta | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00 | ||
35 | Olszko Zuzia | Sokółka | Polska | GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00 | ||
36 | Tokarewicz Stanisław | Sokółka | Polska | GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 | ||
37 | Olszko Jula | Sokółka | Polska | GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00 | ||
38 | Breczko Mariusz | Sokółka | Polska | GRUPA G - doskonalenie pływania, wiek 18+, poniedziałek i środa, godz. 21:00 | ||
39 | Żołądkowska Wiktoria | Sokółka | Polska | GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00 | ||
40 | Stackiewicz Konrad | Sokółka | Polska | GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00 | ||
41 | Pezowicz Patrycja | Sokółka | Polska | GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00 | ||
42 | Pezowicz Michał | Sokółka | Polska | GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00 | ||
43 | Piekarski Karol | Sokółka | Polska | GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00 | ||
44 | Laszuk Bartosz | Sokółka | Polska | GRUPA P - doskonalenie pływania, wiek 18+, sobota i niedziela godz. 21:00 | ||
45 | Piekarski Kacper | Sokółka | Polska | GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00 | ||
46 | Kiczuk Julia | Sokółka | Polska | GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00 | ||
47 | Małoń joanna Małoń | Sokółka | Polska | GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00 | ||
48 | Puszko Daniel | Sokółka | Polska | GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00 | ||
49 | Drożdżewicz Julia | Sokółka | Polska | GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00 | ||
50 | Dzienisowicz Nina | Sokółka | Polska | GRUPA A - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, poniedziałek i środa, godz. 12:00 | ||
51 | Tur Aleksandra | Sokółka | Polska | GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 | sp1 | |
52 | Nierod Ewa | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00 | ||
53 | Dzienisowicz Oliwia | Sokółka | Polska | GRUPA A - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, poniedziałek i środa, godz. 12:00 | ||
54 | Paszko Dawid Pasz | Sokółka | Polska | GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 | SP nr 1 | |
55 | Harasim Antoni | Sokółka | Polska | GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00 | ||
56 | Matys Lena | Sokółka | Polska | GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 | SP1 | |
57 | Laszuk Stefan | Sokółka | Polska | GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00 | ||
58 | Witulska Agnieszka | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK - czwartek, godz. 21:00 | ||
59 | Tumiel Agata | Sokółka | Polska | GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 | sp1 | |
60 | Matys Nikola | Sokółka | Polska | GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 | przedszkole nr 4. | |
61 | Kaźmierczak Filip | Sokółka | Polska | GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00 | Przedszkole nr 4 w Sokółce | |
62 | Lenkiewicz Antoni | Sokółka | Polska | GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 | ||
63 | Rudź Zofia | Sokółka | Polska | GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00 | ||
64 | Szymański Piotr | Sokółka | Polska | GRUPA G - doskonalenie pływania, wiek 18+, poniedziałek i środa, godz. 21:00 | ||
65 | Kretowicz Laura | Sokółka | Polska | GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 | SP nr 1 | |
66 | Dechnik Adam | Sokółka | Polska | GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00 | Przedszkole nr 1 | |
67 | Pezowicz Katarzyna | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00 | ||
68 | Pieszko Emilia | Sokółka | Polska | GRUPA G - doskonalenie pływania, wiek 18+, poniedziałek i środa, godz. 21:00 | ||
69 | Kaźmierowicz Ewelina | Sokółka | Polska | GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00 | ||
70 | Stupak Jan | Sokółka | Polska | GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 | Przedszkole nr 1 | |
71 | Wysocki Krzysztof | Sokółka | Polska | Indywidualna nauka pływania, wtorek, godz. 18:00 | ||
72 | Rećko Agnieszka | Sokółka | Polska | GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 | Przedszkole nr 1 | |
73 | Korecki Lia | Sokółka | Polska | GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00 | ||
74 | Ostasiewicz Dominik | Sokółka | Polska | GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00 | ||
75 | Stojak Lilianna | Sokółka | Polska | GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 | przedszkole nr 3 | |
76 | Burzyńska Maria | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00 | ||
77 | Dubrówko Barbara | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00 | ||
78 | Babynko Miłosz | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA L - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 16:00 | ||
79 | Babynko Michalina | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00 | ||
80 | Rabiczko Katarzyna | Sokółka | Polska | AQUA AEROBIK - wtorek i środa, godz. 19:00 | ||
81 | Rabiczko Katarzyna | Sokółka | Polska | GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00 | ||
82 | Karolczuk Barbara Karolczuk | Sokółka | Polska | GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00 | ||
83 | Martens Kacper | Sokółka | Polska | GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00 | Przedszkole nr 1 | |
84 | WALESZCZYK ANNA | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00 | ||
85 | Waleszczyk Dariusz | Sokółka | Polska | GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00 | ||
86 | Kureczko Emilia | Sokółka | Polska | GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00 | ||
87 | Szczebiot Leszek | Sokółka | Polska | GRUPA H - doskonalenie pływania, wiek 18+, wtorek i piątek, godz. 20:00 | ||
88 | Szoka Jakub | Sokółka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ - wiek: 3-4-latki, sobota, godz. 13:00 | ||
89 | Szczebiot Katarzyna | Sokółka | Polska | GRUPA H - doskonalenie pływania, wiek 18+, wtorek i piątek, godz. 20:00 | ||
90 | Roszkowska Katarzyna | Sokółka | Polska | GRUPA D - nauka pływania od podstaw, wiek 7+, wtorek i czwartek, godz. 13:00 | ||
91 | Horosz Julita | Sokółka | Polska | GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00 | ||
92 | Kaczyńska Pola | Sokółka | Polska | OSWAJANIE Z WODĄ - wiek: 3-4-latki, sobota, godz. 13:00 | Przedszkole nr 1 | |
93 | Sawicka Milena | Sokółka | Polska | GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 | Szkoła podstawowa w Boguszach | |
94 | Zajczyk Zofia | Sokółka | Polska | GRUPA M - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, sobota i niedziela, godz. 17:00 | ||
95 | Sałak Paweł | Sokółka | Polska | GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 | ||
96 | Jurgilewicz Aleksander | Sokółka | Polska | GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 | SP nr 2 Sokółka | |
97 | Pajewski Artur | Sokółka | Polska | GRUPA J - doskonalenie pływania, wiek 18+, piątek i niedziela, godz. 19:00 | ||
98 | Sałak Zofia | Sokółka | Polska | GRUPA F - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, wtorek i czwartek, godz. 16:00 | SP nr 2 Sokółka | |
99 | Borowik Lidia | Szyszki | Polska | GRUPA E - nauka pływania od podstaw, wiek 5+, poniedziałek i środa, godz. 16:00 | ||
100 | Gieniusz Dominik | Wierzchłowce | Polska | GRUPA K - nauka pływania od podstaw, wiek 18+, poniedziałek i czwartek, godz. 20:00 |
Wyświetleń: 27546