Wirtualny Bieg Mikołajów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bombała Michał Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
2 Liszewski Piotr Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
3 Bombała Martyna Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
4 Liszewska Justyna Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
5 Liszewska Hania Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
6 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg lub marsz NW
7 Piotrowska Katarzyna Płońsk Bieg lub marsz NW
8 Rybicka Agnieszka Płońsk Bieg lub marsz NW
9 Nerć Joanna Kosewo Bieg lub marsz NW
10 Nerć Karolina Kosewo Bieg lub marsz NW
11 Nerć Robert Kosewo Bieg lub marsz NW
12 Kaźmierczak Mariusz PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
13 Miączyńska Emilka PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
14 Miączyńska Marysia PŁOŃSK Bieg lub marsz NW SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA
15 Miączyński Michał PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
16 Miączyńska Maja PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
17 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg lub marsz NW Kijkarze PŁOŃSK
18 Stachowicz Sylwia 09-100 Płońsk Bieg lub marsz NW
19 Ruszkowska Karolina Warszawa Bieg lub marsz NW
20 Zarakowska Jadwiga Płońsk Bieg lub marsz NW Kijkarze PŁOŃSK
21 Pokwicka Janina Płońsk Bieg lub marsz NW Kijkarze PŁOŃSK
22 Rucińska Wioleta Gawłowo Bieg lub marsz NW
23 Borzyszkowska Jolanta Puck Bieg lub marsz NW BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
24 Szmudzińska Katarzyna Włocławek Bieg lub marsz NW
25 Słaby Amelia Grzepnica Bieg lub marsz NW
26 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Bieg lub marsz NW
27 Stańczak Marcin Ostrowiec Świętokrzyski Bieg lub marsz NW
28 Napiórkowska Edyta Gawłowo Bieg lub marsz NW
29 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg lub marsz NW Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
30 Kaniak Zbigniew Płońsk Bieg lub marsz NW
31 Długokęcki Krzysztof Ciechanów Bieg lub marsz NW TEAM NW CIECHANÓW
32 De Vries Agnieszka Gościcino Bieg lub marsz NW
33 Rybacki Błażej Płońsk Bieg lub marsz NW Gladiators by rmf4rt
34 Napiórkowska Maja Gawłowo Bieg lub marsz NW
35 Boiko Snizhana Jelcz-Laskowice Bieg lub marsz NW
36 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg lub marsz NW
37 Karpinska Danuta Plonsk Bieg lub marsz NW
38 Pawlicki Lech Nowy Dwór Mazowiecki Bieg lub marsz NW Inter Cars Running Team
39 Olejniczak-Kopeć Katarzyna Kędzierzyn-Koźle Bieg lub marsz NW
40 Laskowski Mariusz Września Bieg lub marsz NW Night Runners Września
41 Krynicka Monika Płońsk Bieg lub marsz NW
42 Maciejewska Karolina Płońsk Bieg lub marsz NW
43 Kulawiak Monika Lublin Bieg lub marsz NW
44 Kulawiak Michał Lublin Bieg lub marsz NW
45 Skrzypiciel Dominika Tarnowskie Góry Bieg lub marsz NW TG RUN TEAM
46 SPYRA AGNIESZKA Tarnowskie Góry Bieg lub marsz NW TG Run Team
47 Widawska Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg lub marsz NW TG RUN TEAM
48 Stach Dominik Olkusz Bieg lub marsz NW


Wyświetleń: 1272

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ