Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laskowski Mariusz | Września | Polska | Bieg lub marsz NW | Night Runners Września | |
2 | Szmudzińska Katarzyna | Włocławek | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
3 | Ruszkowska Karolina | Warszawa | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
4 | Widawska Agnieszka | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg lub marsz NW | TG RUN TEAM | |
5 | SPYRA AGNIESZKA | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg lub marsz NW | TG Run Team | |
6 | Skrzypiciel Dominika | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg lub marsz NW | TG RUN TEAM | |
7 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
8 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | Bieg lub marsz NW | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |
9 | Miączyńska Maja | PŁOŃSK | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
10 | Rybacki Błażej | Płońsk | Polska | Bieg lub marsz NW | Gladiators by rmf4rt | |
11 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
12 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
13 | Krynicka Monika | Płońsk | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
14 | Pokwicka Janina | Płońsk | Polska | Bieg lub marsz NW | Kijkarze PŁOŃSK | |
15 | Zarakowska Jadwiga | Płońsk | Polska | Bieg lub marsz NW | Kijkarze PŁOŃSK | |
16 | Maciejewska Karolina | Płońsk | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
17 | Bielska Anna | PŁOŃSK | Polska | Bieg lub marsz NW | Kijkarze PŁOŃSK | |
18 | Miączyński Michał | PŁOŃSK | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
19 | Miączyńska Marysia | PŁOŃSK | Polska | Bieg lub marsz NW | SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA | |
20 | Miączyńska Emilka | PŁOŃSK | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
21 | Kaźmierczak Mariusz | PŁOŃSK | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
22 | Rybicka Agnieszka | Płońsk | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
23 | Piotrowska Katarzyna | Płońsk | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
24 | Bombała Michał | Płońsk | Polska | Bieg lub marsz NW | Płońscy Patrioci | |
25 | Liszewska Hania | Płońsk | Polska | Bieg lub marsz NW | Płońscy Patrioci | |
26 | Liszewska Justyna | Płońsk | Polska | Bieg lub marsz NW | Płońscy Patrioci | |
27 | Bombała Martyna | Płońsk | Polska | Bieg lub marsz NW | Płońscy Patrioci | |
28 | Liszewski Piotr | Płońsk | Polska | Bieg lub marsz NW | Płońscy Patrioci | |
29 | Karpinska Danuta | Plonsk | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
30 | Stańczak Marcin | Ostrowiec Świętokrzyski | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
31 | Stach Dominik | Olkusz | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
32 | Pawlicki Lech | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg lub marsz NW | Inter Cars Running Team | |
33 | Kulawiak Monika | Lublin | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
34 | Kulawiak Michał | Lublin | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
35 | Nerć Joanna | Kosewo | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
36 | Nerć Karolina | Kosewo | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
37 | Nerć Robert | Kosewo | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
38 | Olejniczak-Kopeć Katarzyna | Kędzierzyn-Koźle | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
39 | Boiko Snizhana | Jelcz-Laskowice | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
40 | Słaby Amelia | Grzepnica | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
41 | De Vries Agnieszka | Gościcino | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
42 | Napiórkowska Maja | Gawłowo | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
43 | Napiórkowska Edyta | Gawłowo | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
44 | Rucińska Wioleta | Gawłowo | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
45 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Polska | Bieg lub marsz NW | ||
46 | Długokęcki Krzysztof | Ciechanów | Polska | Bieg lub marsz NW | TEAM NW CIECHANÓW | |
47 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg lub marsz NW | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
48 | Stachowicz Sylwia | 09-100 Płońsk | Polska | Bieg lub marsz NW |
Wyświetleń: 3920