Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
1 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Bieg lub marsz NW | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |||||||||
2 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Bieg lub marsz NW | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |||||
Gladiators by rmf4rt | |||||||||
3 | Rybacki Błażej | Płońsk | Bieg lub marsz NW | Gladiators by rmf4rt | |||||
Inter Cars Running Team | |||||||||
4 | Pawlicki Lech | Nowy Dwór Mazowiecki | Bieg lub marsz NW | Inter Cars Running Team | |||||
Kijkarze PŁOŃSK | |||||||||
5 | Bielska Anna | PŁOŃSK | Bieg lub marsz NW | Kijkarze PŁOŃSK | |||||
6 | Zarakowska Jadwiga | Płońsk | Bieg lub marsz NW | Kijkarze PŁOŃSK | |||||
7 | Pokwicka Janina | Płońsk | Bieg lub marsz NW | Kijkarze PŁOŃSK | |||||
Night Runners Września | |||||||||
8 | Laskowski Mariusz | Września | Bieg lub marsz NW | Night Runners Września | |||||
Płońscy Patrioci | |||||||||
9 | Liszewski Piotr | Płońsk | Bieg lub marsz NW | Płońscy Patrioci | |||||
10 | Bombała Martyna | Płońsk | Bieg lub marsz NW | Płońscy Patrioci | |||||
11 | Liszewska Justyna | Płońsk | Bieg lub marsz NW | Płońscy Patrioci | |||||
12 | Liszewska Hania | Płońsk | Bieg lub marsz NW | Płońscy Patrioci | |||||
13 | Bombała Michał | Płońsk | Bieg lub marsz NW | Płońscy Patrioci | |||||
SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA | |||||||||
14 | Miączyńska Marysia | PŁOŃSK | Bieg lub marsz NW | SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA | |||||
TEAM NW CIECHANÓW | |||||||||
15 | Długokęcki Krzysztof | Ciechanów | Bieg lub marsz NW | TEAM NW CIECHANÓW | |||||
TG RUN TEAM | |||||||||
16 | Skrzypiciel Dominika | Tarnowskie Góry | Bieg lub marsz NW | TG RUN TEAM | |||||
17 | Widawska Agnieszka | Tarnowskie Góry | Bieg lub marsz NW | TG RUN TEAM | |||||
TG Run Team | |||||||||
18 | SPYRA AGNIESZKA | Tarnowskie Góry | Bieg lub marsz NW | TG Run Team | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
19 | Karpinska Danuta | Plonsk | Bieg lub marsz NW | ||||||
20 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Bieg lub marsz NW | ||||||
21 | Stańczak Marcin | Ostrowiec Świętokrzyski | Bieg lub marsz NW | ||||||
22 | Napiórkowska Edyta | Gawłowo | Bieg lub marsz NW | ||||||
23 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Bieg lub marsz NW | ||||||
24 | De Vries Agnieszka | Gościcino | Bieg lub marsz NW | ||||||
25 | Napiórkowska Maja | Gawłowo | Bieg lub marsz NW | ||||||
26 | Boiko Snizhana | Jelcz-Laskowice | Bieg lub marsz NW | ||||||
27 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Bieg lub marsz NW | ||||||
28 | Słaby Amelia | Grzepnica | Bieg lub marsz NW | ||||||
29 | Olejniczak-Kopeć Katarzyna | Kędzierzyn-Koźle | Bieg lub marsz NW | ||||||
30 | Krynicka Monika | Płońsk | Bieg lub marsz NW | ||||||
31 | Maciejewska Karolina | Płońsk | Bieg lub marsz NW | ||||||
32 | Kulawiak Monika | Lublin | Bieg lub marsz NW | ||||||
33 | Kulawiak Michał | Lublin | Bieg lub marsz NW | ||||||
34 | Stach Dominik | Olkusz | Bieg lub marsz NW | ||||||
35 | Miączyńska Emilka | PŁOŃSK | Bieg lub marsz NW | ||||||
36 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Bieg lub marsz NW | ||||||
37 | Piotrowska Katarzyna | Płońsk | Bieg lub marsz NW | ||||||
38 | Rybicka Agnieszka | Płońsk | Bieg lub marsz NW | ||||||
39 | Nerć Joanna | Kosewo | Bieg lub marsz NW | ||||||
40 | Nerć Karolina | Kosewo | Bieg lub marsz NW | ||||||
41 | Nerć Robert | Kosewo | Bieg lub marsz NW | ||||||
42 | Kaźmierczak Mariusz | PŁOŃSK | Bieg lub marsz NW | ||||||
43 | Miączyński Michał | PŁOŃSK | Bieg lub marsz NW | ||||||
44 | Miączyńska Maja | PŁOŃSK | Bieg lub marsz NW | ||||||
45 | Stachowicz Sylwia | 09-100 Płońsk | Bieg lub marsz NW | ||||||
46 | Ruszkowska Karolina | Warszawa | Bieg lub marsz NW | ||||||
47 | Rucińska Wioleta | Gawłowo | Bieg lub marsz NW | ||||||
48 | Szmudzińska Katarzyna | Włocławek | Bieg lub marsz NW |
Wyświetleń: 3932