Wirtualny Bieg Mikołajów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
1 Borzyszkowska Jolanta Puck Bieg lub marsz NW BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
2 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg lub marsz NW Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
Gladiators by rmf4rt
3 Rybacki Błażej Płońsk Bieg lub marsz NW Gladiators by rmf4rt
Inter Cars Running Team
4 Pawlicki Lech Nowy Dwór Mazowiecki Bieg lub marsz NW Inter Cars Running Team
Kijkarze PŁOŃSK
5 Zarakowska Jadwiga Płońsk Bieg lub marsz NW Kijkarze PŁOŃSK
6 Pokwicka Janina Płońsk Bieg lub marsz NW Kijkarze PŁOŃSK
7 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg lub marsz NW Kijkarze PŁOŃSK
Night Runners Września
8 Laskowski Mariusz Września Bieg lub marsz NW Night Runners Września
Płońscy Patrioci
9 Liszewski Piotr Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
10 Liszewska Justyna Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
11 Liszewska Hania Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
12 Bombała Michał Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
13 Bombała Martyna Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA
14 Miączyńska Marysia PŁOŃSK Bieg lub marsz NW SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA
TEAM NW CIECHANÓW
15 Długokęcki Krzysztof Ciechanów Bieg lub marsz NW TEAM NW CIECHANÓW
TG RUN TEAM
16 Widawska Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg lub marsz NW TG RUN TEAM
17 Skrzypiciel Dominika Tarnowskie Góry Bieg lub marsz NW TG RUN TEAM
TG Run Team
18 SPYRA AGNIESZKA Tarnowskie Góry Bieg lub marsz NW TG Run Team
_BRAK NAZWY_
19 Szmudzińska Katarzyna Włocławek Bieg lub marsz NW
20 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Bieg lub marsz NW
21 Stańczak Marcin Ostrowiec Świętokrzyski Bieg lub marsz NW
22 Stachowicz Sylwia 09-100 Płońsk Bieg lub marsz NW
23 Stach Dominik Olkusz Bieg lub marsz NW
24 Słaby Amelia Grzepnica Bieg lub marsz NW
25 Rybicka Agnieszka Płońsk Bieg lub marsz NW
26 Ruszkowska Karolina Warszawa Bieg lub marsz NW
27 Rucińska Wioleta Gawłowo Bieg lub marsz NW
28 Piotrowska Katarzyna Płońsk Bieg lub marsz NW
29 Olejniczak-Kopeć Katarzyna Kędzierzyn-Koźle Bieg lub marsz NW
30 Nerć Robert Kosewo Bieg lub marsz NW
31 Nerć Karolina Kosewo Bieg lub marsz NW
32 Nerć Joanna Kosewo Bieg lub marsz NW
33 Napiórkowska Maja Gawłowo Bieg lub marsz NW
34 Napiórkowska Edyta Gawłowo Bieg lub marsz NW
35 Miączyński Michał PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
36 Miączyńska Maja PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
37 Miączyńska Emilka PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
38 Maciejewska Karolina Płońsk Bieg lub marsz NW
39 Kulawiak Monika Lublin Bieg lub marsz NW
40 Kulawiak Michał Lublin Bieg lub marsz NW
41 Krynicka Monika Płońsk Bieg lub marsz NW
42 Kaźmierczak Mariusz PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
43 Karpinska Danuta Plonsk Bieg lub marsz NW
44 Kaniak Zbigniew Płońsk Bieg lub marsz NW
45 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg lub marsz NW
46 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg lub marsz NW
47 De Vries Agnieszka Gościcino Bieg lub marsz NW
48 Boiko Snizhana Jelcz-Laskowice Bieg lub marsz NW


Wyświetleń: 1639

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ