Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rzosiński Paweł | Bartoszyce | Polska | BIEG | Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | opłacono |
2 | Wojas- Chromik Ilona | Będzin | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |
3 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |
4 | Pyśniak Anna | Choćmirowo | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | SAMOLEJ ZTS | opłacono |
5 | Jaśkiewicz Adam | Damnica | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | Gmina Słupsk | opłacono |
6 | Lewicka Magdalenka | Dąbrowa Białostocka | Polska | BIEG | opłacono | |
7 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Polska | BIEG | Gmina Słupsk | opłacono |
8 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Polska | BIEG | Dzierzgoń Team | opłacono |
9 | Łapinski Leszek | Elbląg | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | Elbląskie Włóczykije | opłacono |
10 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | BIEG | Biegacze Wolności | opłacono |
11 | Łuczak Magdalena | Gdansk | Polska | ROWER | Aspire Power Club | opłacono |
12 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |
13 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
14 | Przybylska Anna | Gdańsk | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | Stowarzyszenie Dobre Serca | opłacono |
15 | Krefft Lidia | Gdynia | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |
16 | Galiczek Lidia | Gliwice | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | Opel Active Team | opłacono |
17 | Galiczek Bronisław | Gliwice | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | Opel Active Team | opłacono |
18 | Ziętek Michał | Głobino | Polska | BIEG | Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk | opłacono |
19 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono |
20 | Ożóg Grzegorz | Grąsino | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | Stowarzyszenie Dobre Serca | opłacono |
21 | Jankowska Magdalena | Jezierzyce | Polska | BIEG | Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Słupsku | opłacono |
22 | Guzińska Ewa | Kobylnica | Polska | BIEG | Stowarzyszenie Dobre Serca | opłacono |
23 | Maciejewski Michał | Kobylnica | Polska | BIEG | Gmina Słupsk | opłacono |
24 | KRASIŃSKI Witold | Koszalin | Polska | BIEG | opłacono | |
25 | Dec Jacek | Kraków | Polska | BIEG | opłacono | |
26 | Jackowski Jakub | Kutno | Polska | BIEG | opłacono | |
27 | Jankowska Hanna | Lębork | Polska | BIEG | Mors Team Lębork | opłacono |
28 | Góralczyk Piotr | Łódź | Polska | BIEG | - | opłacono |
29 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | BIEG | opłacono | |
30 | Budka Tomasz | Marzewo | Polska | BIEG | opłacono | |
31 | Krok Krzysztof | Muszyna | Polska | BIEG | niezrzeszony | opłacono |
32 | Sitkiewicz Anna Maria | Nadarzyn | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |
33 | Frankiewicz Marcin | Narama | Polska | BIEG | opłacono | |
34 | Frankiewicz Małgorzata Frankiewicz | NARAMA | Polska | BIEG | opłacono | |
35 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | BIEG | Gmina Nasielsk | opłacono |
36 | Bieniek Kasia | Ochaby Wielkie | Polska | BIEG | opłacono | |
37 | Jaszkiewicz Joanna | Osieczna | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |
38 | MRUK KLAUDIA | PROMNO | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |
39 | Wójciszyn Mateusz | Reda | Polska | BIEG | opłacono | |
40 | Fruba Karina | Redzikowo | Polska | BIEG | STOPA Słupsk / KORONA Szczecin | opłacono |
41 | Kamiński Zbigniew | Rogawica | Polska | BIEG | opłacono | |
42 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | BIEG | opłacono | |
43 | Rajszczak Irena | Siemianice | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |
44 | Czerwinski Bogdan | Slupsk | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | Klub Seniora Kukowo | opłacono |
45 | Wilkowska Marta | Słupsk | Polska | BIEG | opłacono | |
46 | Winiarski Grzegorz | SŁUPSK | Polska | BIEG | Stowarzyszenie Dobre Serca | opłacono |
47 | Leńska Agnieszka | Słupsk | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |
48 | Błoński Maciej | Słupsk | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |
49 | Adamska Emilia | Słupsk | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | Stowarzyszenie Dobre Serca | opłacono |
50 | Orzechowski Tobiasz | Słupsk | Polska | BIEG | opłacono | |
51 | Andrzejewska Monika | Słupsk | Polska | ROWER | Stowarzyszenie Dobre Serca | opłacono |
52 | Sorbian Emilia | Słupsk | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |
53 | Szubert Anna | Słupsk | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | SAMOLEJ ZTS | opłacono |
54 | Tęsna Magdalena | Słupsk | Polska | BIEG | OSO'M Runners | opłacono |
55 | Karnicka Karolina | Słupsk | Polska | BIEG | Gmina Słupsk | opłacono |
56 | Duda Grzegorz Duda | Słupsk | Polska | BIEG | Best Beasts | opłacono |
57 | Książek Waldemar | Słupsk | Polska | BIEG | opłacono | |
58 | Książek Małgorzata | Słupsk | Polska | BIEG | opłacono | |
59 | Siadlak Sandra Inga | Słupsk | Polska | BIEG | WegePerspektywy | opłacono |
60 | Mazłyszka Andrzej | Słupsk | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |
61 | Wojcik Ewa | Sosnowiec | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |
62 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Polska | BIEG | opłacono | |
63 | Walloch Krystyna | Strzelino | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | SAMOLEJ ZTS | opłacono |
64 | Łaznowska Agnieszka | Śrem | Polska | BIEG | opłacono | |
65 | Chmielewski Paweł | Toruń | Polska | BIEG | SAMOLEJ ZTS | opłacono |
66 | Chmielewski Jacek | Toruń | Polska | BIEG | SAMOLEJ ZTS | opłacono |
67 | Samolej-Chmielewska Marta | Toruń | Polska | BIEG | SAMOLEJ ZTS | opłacono |
68 | Ostolska Magdalena | Warszawa | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
69 | Surkont Natalia | Warszawa | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |
70 | Poszwald-Gajewska Matylda | Wiązowna | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |
71 | Lewicki Marcin | Wierzbięcin | Polska | BIEG | SAMOLEJ ZTS | opłacono |
72 | Kownacki Arkadiusz | Witkowo | Polska | BIEG | Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | opłacono |
73 | Piłat Paweł | Włynkowo | Polska | BIEG | Best Beasts | opłacono |
74 | Piłat Agnieszka | Włynkowo | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | SAMOLEJ ZTS | opłacono |
75 | Kowalski Konrad | Włynkówko | Polska | ROWER | SAMOLEJ ZTS | opłacono |
76 | Kowalski Bartosz | Włynkówko | Polska | BIEG | SAMOLEJ ZTS | opłacono |
77 | Samolej-Kowalska Anna | Włynkówko | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | SAMOLEJ ZTS | opłacono |
78 | Kowalski Franciszek | Włynkówko | Polska | ROWER | SAMOLEJ ZTS | opłacono |
79 | Samolej Barbara | Włynkówko | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | SAMOLEJ ZTS | opłacono |
80 | Dykier Barbara | Włynkówko | Polska | MARSZ NORDIC WALKING | Stowarzyszenie Dobre Serca | opłacono |
81 | CARLSSON AGNIESZKA | ZIELONA GÓRA | Polska | BIEG | NIEZRZESZONA | opłacono |
Wyświetleń: 6865