Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | |||||||||
1 | Góralczyk Piotr | Łódź | BIEG | - | opłacono | ||||
Aspire Power Club | |||||||||
2 | Łuczak Magdalena | Gdansk | ROWER | Aspire Power Club | opłacono | ||||
Best Beasts | |||||||||
3 | Piłat Paweł | Włynkowo | BIEG | Best Beasts | opłacono | ||||
4 | Duda Grzegorz Duda | Słupsk | BIEG | Best Beasts | opłacono | ||||
Biegacze Wolności | |||||||||
5 | Pepliński Marek | Elbląg | BIEG | Biegacze Wolności | opłacono | ||||
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk | |||||||||
6 | Ziętek Michał | Głobino | BIEG | Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk | opłacono | ||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
7 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | BIEG | Dzierzgoń Team | opłacono | ||||
Elbląskie Włóczykije | |||||||||
8 | Łapinski Leszek | Elbląg | MARSZ NORDIC WALKING | Elbląskie Włóczykije | opłacono | ||||
Gmina Nasielsk | |||||||||
9 | Maluchnik Marek | Nasielsk | BIEG | Gmina Nasielsk | opłacono | ||||
Gmina Słupsk | |||||||||
10 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | BIEG | Gmina Słupsk | opłacono | ||||
11 | Maciejewski Michał | Kobylnica | BIEG | Gmina Słupsk | opłacono | ||||
12 | Jaśkiewicz Adam | Damnica | MARSZ NORDIC WALKING | Gmina Słupsk | opłacono | ||||
13 | Karnicka Karolina | Słupsk | BIEG | Gmina Słupsk | opłacono | ||||
Klub Seniora Kukowo | |||||||||
14 | Czerwinski Bogdan | Slupsk | MARSZ NORDIC WALKING | Klub Seniora Kukowo | opłacono | ||||
Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | |||||||||
15 | Rzosiński Paweł | Bartoszyce | BIEG | Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | opłacono | ||||
Mors Team Lębork | |||||||||
16 | Jankowska Hanna | Lębork | BIEG | Mors Team Lębork | opłacono | ||||
NIEZRZESZONA | |||||||||
17 | CARLSSON AGNIESZKA | ZIELONA GÓRA | BIEG | NIEZRZESZONA | opłacono | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
18 | Ostolska Magdalena | Warszawa | MARSZ NORDIC WALKING | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Słupsku | |||||||||
19 | Jankowska Magdalena | Jezierzyce | BIEG | Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Słupsku | opłacono | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
20 | Borkowski Leszek | Grabianów | MARSZ NORDIC WALKING | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono | ||||
OSO'M Runners | |||||||||
21 | Tęsna Magdalena | Słupsk | BIEG | OSO'M Runners | opłacono | ||||
Opel Active Team | |||||||||
22 | Galiczek Lidia | Gliwice | MARSZ NORDIC WALKING | Opel Active Team | opłacono | ||||
23 | Galiczek Bronisław | Gliwice | MARSZ NORDIC WALKING | Opel Active Team | opłacono | ||||
SAMOLEJ ZTS | |||||||||
24 | Samolej-Chmielewska Marta | Toruń | BIEG | SAMOLEJ ZTS | opłacono | ||||
25 | Chmielewski Paweł | Toruń | BIEG | SAMOLEJ ZTS | opłacono | ||||
26 | Kowalski Franciszek | Włynkówko | ROWER | SAMOLEJ ZTS | opłacono | ||||
27 | Szubert Anna | Słupsk | MARSZ NORDIC WALKING | SAMOLEJ ZTS | opłacono | ||||
28 | Chmielewski Jacek | Toruń | BIEG | SAMOLEJ ZTS | opłacono | ||||
29 | Kowalski Konrad | Włynkówko | ROWER | SAMOLEJ ZTS | opłacono | ||||
30 | Kowalski Bartosz | Włynkówko | BIEG | SAMOLEJ ZTS | opłacono | ||||
31 | Samolej-Kowalska Anna | Włynkówko | MARSZ NORDIC WALKING | SAMOLEJ ZTS | opłacono | ||||
32 | Piłat Agnieszka | Włynkowo | MARSZ NORDIC WALKING | SAMOLEJ ZTS | opłacono | ||||
33 | Lewicki Marcin | Wierzbięcin | BIEG | SAMOLEJ ZTS | opłacono | ||||
34 | Pyśniak Anna | Choćmirowo | MARSZ NORDIC WALKING | SAMOLEJ ZTS | opłacono | ||||
35 | Walloch Krystyna | Strzelino | MARSZ NORDIC WALKING | SAMOLEJ ZTS | opłacono | ||||
36 | Samolej Barbara | Włynkówko | MARSZ NORDIC WALKING | SAMOLEJ ZTS | opłacono | ||||
STOPA Słupsk / KORONA Szczecin | |||||||||
37 | Fruba Karina | Redzikowo | BIEG | STOPA Słupsk / KORONA Szczecin | opłacono | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
38 | Góra Beata | Gdańsk | MARSZ NORDIC WALKING | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
Stowarzyszenie Dobre Serca | |||||||||
39 | Ożóg Grzegorz | Grąsino | MARSZ NORDIC WALKING | Stowarzyszenie Dobre Serca | opłacono | ||||
40 | Dykier Barbara | Włynkówko | MARSZ NORDIC WALKING | Stowarzyszenie Dobre Serca | opłacono | ||||
41 | Winiarski Grzegorz | SŁUPSK | BIEG | Stowarzyszenie Dobre Serca | opłacono | ||||
42 | Adamska Emilia | Słupsk | MARSZ NORDIC WALKING | Stowarzyszenie Dobre Serca | opłacono | ||||
43 | Przybylska Anna | Gdańsk | MARSZ NORDIC WALKING | Stowarzyszenie Dobre Serca | opłacono | ||||
44 | Andrzejewska Monika | Słupsk | ROWER | Stowarzyszenie Dobre Serca | opłacono | ||||
45 | Guzińska Ewa | Kobylnica | BIEG | Stowarzyszenie Dobre Serca | opłacono | ||||
Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | |||||||||
46 | Kownacki Arkadiusz | Witkowo | BIEG | Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | opłacono | ||||
WegePerspektywy | |||||||||
47 | Siadlak Sandra Inga | Słupsk | BIEG | WegePerspektywy | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
48 | Mazłyszka Andrzej | Słupsk | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |||||
49 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |||||
50 | KRASIŃSKI Witold | Koszalin | BIEG | opłacono | |||||
51 | Kocoń Sylwia | Siemianice | BIEG | opłacono | |||||
52 | Jaszkiewicz Joanna | Osieczna | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |||||
53 | Krefft Lidia | Gdynia | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |||||
54 | Wojcik Ewa | Sosnowiec | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |||||
55 | Wierzbicki Jakub | Malbork | BIEG | opłacono | |||||
56 | Surkont Natalia | Warszawa | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |||||
57 | Budka Tomasz | Marzewo | BIEG | opłacono | |||||
58 | Knitter Monika | Polanów | MARSZ NORDIC WALKING | ||||||
59 | Łaznowska Agnieszka | Śrem | BIEG | opłacono | |||||
60 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | BIEG | opłacono | |||||
61 | Wojas- Chromik Ilona | Będzin | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |||||
62 | Sitkiewicz Anna Maria | Nadarzyn | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |||||
63 | Poszwald-Gajewska Matylda | Wiązowna | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |||||
64 | Lewicka Magdalenka | Dąbrowa Białostocka | BIEG | opłacono | |||||
65 | Książek Małgorzata | Słupsk | BIEG | opłacono | |||||
66 | Książek Waldemar | Słupsk | BIEG | opłacono | |||||
67 | Wilkowska Marta | Słupsk | BIEG | opłacono | |||||
68 | Wójciszyn Mateusz | Reda | BIEG | opłacono | |||||
69 | Bieniek Kasia | Ochaby Wielkie | BIEG | opłacono | |||||
70 | Czepczor Darek | Istebna | BIEG | ||||||
71 | Kolasiński Tomek | Skoczów | BIEG | ||||||
72 | Walczuk Artur | Skoczów | BIEG | ||||||
73 | Kozlewska Beata | Ząbkowice Śląskie | BIEG | ||||||
74 | Dec Jacek | Kraków | BIEG | opłacono | |||||
75 | Jackowski Jakub | Kutno | BIEG | opłacono | |||||
76 | Frankiewicz Marcin | Narama | BIEG | opłacono | |||||
77 | Sorbian Emilia | Słupsk | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |||||
78 | Błoński Maciej | Słupsk | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |||||
79 | Leńska Agnieszka | Słupsk | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |||||
80 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |||||
81 | Rajszczak Irena | Siemianice | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |||||
82 | Frankiewicz Małgorzata Frankiewicz | NARAMA | BIEG | opłacono | |||||
83 | Kamiński Zbigniew | Rogawica | BIEG | opłacono | |||||
84 | MRUK KLAUDIA | PROMNO | MARSZ NORDIC WALKING | opłacono | |||||
85 | Lisowska Piastun Beata | Słupsk | MARSZ NORDIC WALKING | ||||||
86 | Adamowicz Krzysztof Adamowicz | Katowice | MARSZ NORDIC WALKING | ||||||
87 | Orzechowski Tobiasz | Słupsk | BIEG | opłacono | |||||
niezrzeszony | |||||||||
88 | Krok Krzysztof | Muszyna | BIEG | niezrzeszony | opłacono |
Wyświetleń: 6823