Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BigYellowFootAdventureTeam | |||||||||
1 | Kosiorek Aleksandra | Gdynia | 3 km | BigYellowFootAdventureTeam | opłacono BM | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
2 | Wasilewska Martyna | Gdynia | 3 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
3 | Marzec Joanna | Gdynia | 3 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
Crosselite | |||||||||
4 | Szulc Monika | Tczew | 3 km | Crosselite | opłacono BM | ||||
5 | Reksyn Małgorzata | Tczew | 3 km | Crosselite | opłacono BM | ||||
Crosselite | |||||||||
6 | Tarkowska Agnieszka | Pruszcz Gdański | 3 km | Crosselite | opłacono BM | ||||
7 | Bieszka Angelika | Tczew | 3 km | Crosselite | opłacono BM | ||||
8 | Puszczewicz-Maliushytska Katarzyna | Tczew | 3 km | Crosselite | opłacono BM | ||||
9 | Szulc Klaudia | Tczew | 3 km | Crosselite | opłacono BM | ||||
10 | Abryszyńska Karolina | Tczew | 3 km | Crosselite | opłacono BM | ||||
11 | Kwiatkowska Agnieszka | Tczew | 3 km | Crosselite | |||||
12 | Wryk Kamila Wryk | Skarszewy | 3 km | Crosselite | opłacono BM | ||||
13 | Komorowska Karolina | Lubiszewo Tczewskie | 3 km | Crosselite | opłacono BM | ||||
14 | Wiśniewska Marta | Lubiszewo | 3 km | Crosselite | opłacono BM | ||||
15 | Sikorska Aleksandra | Lubiszewo | 3 km | Crosselite | opłacono BM | ||||
DSG | |||||||||
16 | Wilma Kamila | Tokary | 3 km | DSG | opłacono BM | ||||
17 | Salewska Dagmara | Banino | 3 km | DSG | opłacono BM | ||||
18 | Kalkowska Emilia | Hopy | 3 km | DSG | opłacono BM | ||||
19 | Stankiewicz Anna | Pępowo | 3 km | DSG | opłacono BM | ||||
Elite Team | |||||||||
20 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | 3 km | Elite Team | opłacono BM | ||||
Gdyńskiej Dziewuchy | |||||||||
21 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | 3 km | Gdyńskiej Dziewuchy | |||||
Polipack Team Gwe | |||||||||
22 | Toporek Rafał | Przodkowo | 3 km | Polipack Team Gwe | opłacono BM | ||||
Psychofanki | |||||||||
23 | Wydrowska Sylwia | Kartuzy | 3 km | Psychofanki | opłacono BM | ||||
24 | Frankowska Justyna | Kartuzy | 3 km | Psychofanki | opłacono BM | ||||
Różowe Tygryski | |||||||||
25 | Kluge Barbara | Gdynia | 3 km | Różowe Tygryski | opłacono BM | ||||
26 | Kluge Wiktoria | Gdynia | 3 km | Różowe Tygryski | opłacono BM | ||||
Team Deaf | |||||||||
27 | Towarnicka Izabela | Gdynia | 3 km | Team Deaf | opłacono BM | ||||
WOJOWNICZKI TEAM | |||||||||
28 | Krawiec Anna Krawiec | Gdańsk | 3 km | WOJOWNICZKI TEAM | opłacono | ||||
29 | Sadowska Martyna | Gdynia | 3 km | WOJOWNICZKI TEAM | opłacono | ||||
Wild Team | |||||||||
30 | Macioch Martyna | Gdańsk | 3 km | Wild Team | opłacono | ||||
Wojowniczki Trójmiasto | |||||||||
31 | Wawrzonkowska Mirosława | Gdynia | 3 km | Wojowniczki Trójmiasto | opłacono | ||||
Wojowniczki trójmiasto | |||||||||
32 | Woss Katarzyna | Rumia | 3 km | Wojowniczki trójmiasto | opłacono | ||||
Wojowniczki trójmiasto | |||||||||
33 | Gruszka Beata | Gdynia | 3 km | Wojowniczki trójmiasto | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
34 | Rajko Monika | Luzino | 3 km | opłacono BM | |||||
35 | Damps Patrycja | Skrzeszewo | 3 km | opłacono BM | |||||
36 | Gębka Iza | Gdynia | 3 km | opłacono BM | |||||
37 | Cieślik Magdalena Cieślik | Gdańsk | 3 km | opłacono BM | |||||
38 | Gasperowicz Jadwiga | Gdańsk | 3 km | opłacono BM | |||||
39 | DOBRZYŃSKA JOANNA | GDYNIA | 3 km | opłacono BM | |||||
40 | Szymańska Agata Szymańska | Rokitnica | 3 km | opłacono BM | |||||
41 | Kwiecień Tetiana | Pruszcz Gdanski | 3 km | opłacono BM | |||||
42 | Pastuszak Justyna | Gdańsk | 3 km | opłacono BM | |||||
43 | Bujarska Hanna | Gdansk | 3 km | opłacono BM | |||||
44 | Hoeft Iwona | gdynia | 3 km | opłacono BM | |||||
45 | Pawlak Martyna | Gdynia | 3 km | opłacono BM | |||||
46 | Went Kamila | Borkowo | 3 km | opłacono BM | |||||
47 | Lupinska Karina | Gdańsk | 3 km | ||||||
48 | Kutela Marta | Gdańsk | 3 km | opłacono BM | |||||
49 | Skowyrska Jolanta | Gdansk | 3 km | opłacono BM | |||||
50 | Gołuńska Hanna | Gdańsk | 3 km | opłacono BM | |||||
51 | Bieganska Sandra | Gdansk | 3 km | ||||||
52 | Fot Agnieszka | Gdańsk | 3 km | opłacono BM | |||||
53 | Bystra Julia | Gdańsk | 3 km | opłacono | |||||
54 | Lisińska Magdalena | Gdynia | 3 km | opłacono BM | |||||
55 | Fot Iwona | Gdańsk | 3 km | opłacono BM | |||||
56 | Duljas-Pawelec Justyna | Gdańsk | 3 km | opłacono BM | |||||
57 | Panek- Kilanowska Natalia | Banino | 3 km | opłacono | |||||
58 | Jakrzewska Izabela | Gdańsk | 3 km | opłacono BM | |||||
59 | Dąbrowska Michalina | Łęczyce | 3 km | opłacono BM | |||||
60 | Dąbrowska ANGELIKA | Łęczyce | 3 km | opłacono BM | |||||
61 | Ropela Monika | Kaczkowo | 3 km | opłacono BM | |||||
62 | Majchrzak Adriana | Gdynia | 3 km | opłacono BM | |||||
63 | Sińczuk Patrycja | Tczew | 3 km | opłacono BM | |||||
64 | Litwin Magdalena | Pręgowo | 3 km | opłacono BM | |||||
65 | Strzelecka Anna | Żukowo | 3 km | opłacono BM | |||||
66 | Soroka Alicja | Pasłęk | 3 km | opłacono BM | |||||
67 | Skocka Ania | Gdynia | 3 km | ||||||
68 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | 3 km | opłacono BM | |||||
69 | Karwowska Magdalena | Gdańsk | 3 km | opłacono BM | |||||
70 | Zygadlewicz Dorota | Grudziądz | 3 km | ||||||
71 | Wierzchowska Karolina | Gdańsk | 3 km | ||||||
72 | Boschke Magdalena | Pelplin | 3 km | ||||||
73 | Marczak Renata | Pruszcz Gdański | 3 km | opłacono BM | |||||
74 | Sułek Karolina | Rumia | 3 km | ||||||
ŚLIMAKI | |||||||||
75 | Wicka Joanna | Staniszewo | 3 km | ŚLIMAKI | opłacono BM | ||||
76 | Łabacka Adriana | Gdańsk | 3 km | ŚLIMAKI | opłacono BM | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
77 | Grabowska Marzena | Gdańsk | 3 km | Żarta Wataha | opłacono BM | ||||
78 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | 3 km | Żarta Wataha | opłacono |
Wyświetleń: 5430