INDYWIDUALNY TRENING PN.  ŚWIĄTECZNE TAJEMNICE BURSZTYNOWEGO SZLAKU
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zima Jolanta Minięta Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
2 Zima Jan Minięta Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
3 Walendziak Ryszard Gościszewo Trening VALDANO TEAM opłacono
4 Reseman Sylwia Żukowo Trening ESJA Team opłacono
5 Olejko Radosław Gdańsk Trening ESJA Team opłacono
6 Godzieba Mariusz Dzierzgoń Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
7 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
8 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
9 Mańka Sandra Dzierzgoń Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
10 Mańka Eryk Dzierzgoń Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
11 Kutniewska Maria Żukowo Trening Face Nordic Walking Team opłacono
12 Zientkiewicz Aga Banino Trening ESJA Team opłacono
13 Zientkiewicz Witold Banino Trening ESJA Team opłacono
14 Pawłowska Maria Mikoszewo Trening opłacono
15 Świsłocka Ewa Mikoszewo Trening Face Nordic Walking Team opłacono
16 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Trening Face Nordic Walking Team opłacono
17 Muzolf - Mrozowska Joanna Gdańsk Trening
18 Jankowski Marcin Elbląg Trening Nordic Walking Pasłęk opłacono
19 Komoszyńska Dagmara Nowy Dwór Gdański Trening opłacono
20 Komoszyński Tomasz Nowy Dwór Gdański Trening opłacono
21 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Trening Step by Step Trójmiasto opłacono
22 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Trening opłacono
23 Szpilman Katarzyna Gdynia Trening opłacono
24 Miler Monika Starogard Gdański Trening opłacono
25 kapteina robert gronowo górne Trening elbląskie włóczy-kije opłacono
26 Biniszkiewicz Marcin Tczew Trening opłacono
27 Bładzikowski Rafał Tczew Trening opłacono
28 Niewińska Beata Gdańsk Trening opłacono
29 Watkowska Anna Mikoszewo Trening opłacono
30 Sabiniarz Beata pinczyn Trening Morsy Zblewo Run Team opłacono
31 Chachulska Teresa Malbork Trening opłacono
32 Chachulski Janusz Malbork Trening opłacono
33 Langmesser Danuta Pinczyn Trening Morsy Zblewo Run Team opłacono
34 Loose Anna Starogard Gdański Trening Morsy Zblewo Run Team opłacono
35 Jankowska Beata Pasłęk Trening Nordic Walking Pasłęk opłacono
36 Kiełtyka Bożena Pinczyn Trening Morsy Zblewo Run Team19 opłacono
37 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański Trening Morsy Zblewo opłacono
38 Ossowska Ewa Zblewo Trening Morsy Zblewo opłacono
39 Plutowska Mieczysława Zblewo Trening Morsy Zblewo opłacono
40 Bednarek Sara Zblewo Trening Morsy Zblewo opłacono
41 Kamysz Magdalena Zblewo Trening Morsy Zblewo opłacono
42 Kamysz Martyna Zblewo Trening Morsy Zblewo opłacono
43 Barca Emilia Zblewo Trening Morsy Zblewo
44 Bogalecki Marek Starogard Gdański Trening Safe Sport Team opłacono
45 Kasprzycka Katarzyna Zblewo Trening Morsy Zblewo opłacono
46 Kasprzycki Witold Zblewo Trening Morsy Zblewo opłacono
47 wicek aneta Starogard Gdański Trening Morsy Zblewo Run Team opłacono
48 Lewandowska Ewa Semlin Trening MORSY ZBLEWO opłacono
49 Szpilman JANUSZ Gdynia Trening opłacono
50 Zarach Beata Gdańsk Trening ESJA Team opłacono
51 Sowa Renata Elbląg Trening opłacono
52 SOWA Sylwester Elbląg Trening opłacono
53 Brygała Agata Gdańsk Trening opłacono
54 Fiszer Justyna Mikoszewo Trening opłacono
55 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo Trening opłacono
56 Faron Monika Gdynia Trening opłacono
57 Wawrzyniak Anna Gdynia Trening POLIPACK TEAM GWE
58 Kramp Beata Żukowo Trening Przodkowskie Morsy opłacono
59 Gnyp Daniel Różyny Trening wkurw_team opłacono
60 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny Trening opłacono
61 Góra Beata Gdańsk Trening Step by Step Trójmiasto opłacono
62 Nowak Beata Gdańsk Trening STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
63 SALEWSKI JAN GDYNIA Wirtualny Trening opłacono
64 Sobala Dorota Wałbrzych Wirtualny Trening opłacono
65 Pękała Piotr Koszalin Wirtualny Trening SP Manowo opłacono
66 Kossakowska Magdalena Izabella Elbląg Wirtualny Trening Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
67 KOZIOŁ AGATA FROMBORK Wirtualny Trening opłacono
68 Szczypek Ela Słupsk Wirtualny Trening opłacono
69 Bernatowicz Arleta Słupsk Wirtualny Trening opłacono
70 Dec Jacek Kraków Wirtualny Trening opłacono
71 Jarczewska Renata Goleniów Wirtualny Trening opłacono
72 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański (ZSO nr 1) Wirtualny Trening SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA opłacono
73 Przybylska Aleksandra Gdynia Wirtualny Trening Elite Team opłacono
74 Szewczyk Agnieszka Warszawa Wirtualny Trening Face Nordic Walking Team opłacono
75 kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Wirtualny Trening drużyna szpiku
76 Miłkowska Jolanta Gdynia Wirtualny Trening Team deaf opłacono
77 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz Wirtualny Trening opłacono
78 Rybałtowski PAWEŁ OBORNIKI ŚLĄSKIE Wirtualny Trening OBORYGENI opłacono


Wyświetleń: 2579

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ