INDYWIDUALNY TRENING PN.  ŚWIĄTECZNE TAJEMNICE BURSZTYNOWEGO SZLAKU
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
1 Mańka Eryk Dzierzgoń Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
2 Mańka Sandra Dzierzgoń Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
3 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
4 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
5 Godzieba Mariusz Dzierzgoń Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
6 Zima Jan Minięta Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
7 Zima Jolanta Minięta Trening DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
ESJA Team
8 Zarach Beata Gdańsk Trening ESJA Team opłacono
9 Zientkiewicz Witold Banino Trening ESJA Team opłacono
10 Zientkiewicz Aga Banino Trening ESJA Team opłacono
11 Olejko Radosław Gdańsk Trening ESJA Team opłacono
12 Reseman Sylwia Żukowo Trening ESJA Team opłacono
Elite Team
13 Przybylska Aleksandra Gdynia Wirtualny Trening Elite Team opłacono
Face Nordic Walking Team
14 Szewczyk Agnieszka Warszawa Wirtualny Trening Face Nordic Walking Team opłacono
15 Świsłocka Ewa Mikoszewo Trening Face Nordic Walking Team opłacono
Face Nordic Walking Team
16 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Trening Face Nordic Walking Team opłacono
17 Kutniewska Maria Żukowo Trening Face Nordic Walking Team opłacono
MORSY ZBLEWO
18 Lewandowska Ewa Semlin Trening MORSY ZBLEWO opłacono
Morsy Zblewo
19 Kasprzycki Witold Zblewo Trening Morsy Zblewo opłacono
20 Kasprzycka Katarzyna Zblewo Trening Morsy Zblewo opłacono
21 Barca Emilia Zblewo Trening Morsy Zblewo
22 Kamysz Martyna Zblewo Trening Morsy Zblewo opłacono
23 Kamysz Magdalena Zblewo Trening Morsy Zblewo opłacono
24 Bednarek Sara Zblewo Trening Morsy Zblewo opłacono
25 Plutowska Mieczysława Zblewo Trening Morsy Zblewo opłacono
26 Ossowska Ewa Zblewo Trening Morsy Zblewo opłacono
27 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański Trening Morsy Zblewo opłacono
Morsy Zblewo Run Team
28 Loose Anna Starogard Gdański Trening Morsy Zblewo Run Team opłacono
Morsy Zblewo Run Team
29 Langmesser Danuta Pinczyn Trening Morsy Zblewo Run Team opłacono
30 Sabiniarz Beata pinczyn Trening Morsy Zblewo Run Team opłacono
Morsy Zblewo Run Team
31 wicek aneta Starogard Gdański Trening Morsy Zblewo Run Team opłacono
Morsy Zblewo Run Team19
32 Kiełtyka Bożena Pinczyn Trening Morsy Zblewo Run Team19 opłacono
Nordic Walking Pasłęk
33 Jankowska Beata Pasłęk Trening Nordic Walking Pasłęk opłacono
34 Jankowski Marcin Elbląg Trening Nordic Walking Pasłęk opłacono
OBORYGENI
35 Rybałtowski PAWEŁ OBORNIKI ŚLĄSKIE Wirtualny Trening OBORYGENI opłacono
POLIPACK TEAM GWE
36 Wawrzyniak Anna Gdynia Trening POLIPACK TEAM GWE
Przodkowskie Morsy
37 Kramp Beata Żukowo Trening Przodkowskie Morsy opłacono
SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA
38 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański (ZSO nr 1) Wirtualny Trening SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA opłacono
SP Manowo
39 Pękała Piotr Koszalin Wirtualny Trening SP Manowo opłacono
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
40 Nowak Beata Gdańsk Trening STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
Safe Sport Team
41 Bogalecki Marek Starogard Gdański Trening Safe Sport Team opłacono
Step by Step Trójmiasto
42 Góra Beata Gdańsk Trening Step by Step Trójmiasto opłacono
43 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Trening Step by Step Trójmiasto opłacono
Team Nigdy Się Nie Poddawaj
44 Kossakowska Magdalena Izabella Elbląg Wirtualny Trening Team Nigdy Się Nie Poddawaj opłacono
Team deaf
45 Miłkowska Jolanta Gdynia Wirtualny Trening Team deaf opłacono
VALDANO TEAM
46 Walendziak Ryszard Gościszewo Trening VALDANO TEAM opłacono
_BRAK NAZWY_
47 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz Wirtualny Trening opłacono
48 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny Trening opłacono
49 Faron Monika Gdynia Trening opłacono
50 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo Trening opłacono
51 Fiszer Justyna Mikoszewo Trening opłacono
52 Brygała Agata Gdańsk Trening opłacono
53 SOWA Sylwester Elbląg Trening opłacono
54 Sowa Renata Elbląg Trening opłacono
55 Szpilman JANUSZ Gdynia Trening opłacono
56 Jarczewska Renata Goleniów Wirtualny Trening opłacono
57 Chachulski Janusz Malbork Trening opłacono
58 Chachulska Teresa Malbork Trening opłacono
59 Watkowska Anna Mikoszewo Trening opłacono
60 Niewińska Beata Gdańsk Trening opłacono
61 Dec Jacek Kraków Wirtualny Trening opłacono
62 Bernatowicz Arleta Słupsk Wirtualny Trening opłacono
63 Bładzikowski Rafał Tczew Trening opłacono
64 Biniszkiewicz Marcin Tczew Trening opłacono
65 Szczypek Ela Słupsk Wirtualny Trening opłacono
66 Miler Monika Starogard Gdański Trening opłacono
67 Szpilman Katarzyna Gdynia Trening opłacono
68 KOZIOŁ AGATA FROMBORK Wirtualny Trening opłacono
69 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Trening opłacono
70 Komoszyński Tomasz Nowy Dwór Gdański Trening opłacono
71 Komoszyńska Dagmara Nowy Dwór Gdański Trening opłacono
72 Muzolf - Mrozowska Joanna Gdańsk Trening
73 Pawłowska Maria Mikoszewo Trening opłacono
74 Sobala Dorota Wałbrzych Wirtualny Trening opłacono
75 SALEWSKI JAN GDYNIA Wirtualny Trening opłacono
drużyna szpiku
76 kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Wirtualny Trening drużyna szpiku
elbląskie włóczy-kije
77 kapteina robert gronowo górne Trening elbląskie włóczy-kije opłacono
wkurw_team
78 Gnyp Daniel Różyny Trening wkurw_team opłacono


Wyświetleń: 2603

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ