Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
1 | Godzieba Mariusz | Dzierzgoń | Trening | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
2 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Trening | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
3 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Trening | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
4 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Trening | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
5 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Trening | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
6 | Zima Jan | Minięta | Trening | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
7 | Zima Jolanta | Minięta | Trening | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
ESJA Team | |||||||||
8 | Olejko Radosław | Gdańsk | Trening | ESJA Team | opłacono | ||||
9 | Reseman Sylwia | Żukowo | Trening | ESJA Team | opłacono | ||||
10 | Zarach Beata | Gdańsk | Trening | ESJA Team | opłacono | ||||
11 | Zientkiewicz Aga | Banino | Trening | ESJA Team | opłacono | ||||
12 | Zientkiewicz Witold | Banino | Trening | ESJA Team | opłacono | ||||
Elite Team | |||||||||
13 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Wirtualny Trening | Elite Team | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
14 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Trening | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
15 | Szewczyk Agnieszka | Warszawa | Wirtualny Trening | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
16 | Kutniewska Maria | Żukowo | Trening | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
17 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Trening | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
MORSY ZBLEWO | |||||||||
18 | Lewandowska Ewa | Semlin | Trening | MORSY ZBLEWO | opłacono | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
19 | Barca Emilia | Zblewo | Trening | Morsy Zblewo | |||||
20 | Bednarek Sara | Zblewo | Trening | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
21 | Kamysz Magdalena | Zblewo | Trening | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
22 | Kamysz Martyna | Zblewo | Trening | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
23 | Kasprzycka Katarzyna | Zblewo | Trening | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
24 | Kasprzycki Witold | Zblewo | Trening | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
25 | Mikulewicz Hanna | Starogard Gdański | Trening | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
26 | Ossowska Ewa | Zblewo | Trening | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
27 | Plutowska Mieczysława | Zblewo | Trening | Morsy Zblewo | opłacono | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
28 | Loose Anna | Starogard Gdański | Trening | Morsy Zblewo Run Team | opłacono | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
29 | Langmesser Danuta | Pinczyn | Trening | Morsy Zblewo Run Team | opłacono | ||||
30 | Sabiniarz Beata | pinczyn | Trening | Morsy Zblewo Run Team | opłacono | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
31 | wicek aneta | Starogard Gdański | Trening | Morsy Zblewo Run Team | opłacono | ||||
Morsy Zblewo Run Team19 | |||||||||
32 | Kiełtyka Bożena | Pinczyn | Trening | Morsy Zblewo Run Team19 | opłacono | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
33 | Jankowska Beata | Pasłęk | Trening | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
34 | Jankowski Marcin | Elbląg | Trening | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
OBORYGENI | |||||||||
35 | Rybałtowski PAWEŁ | OBORNIKI ŚLĄSKIE | Wirtualny Trening | OBORYGENI | opłacono | ||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
36 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Trening | POLIPACK TEAM GWE | |||||
Przodkowskie Morsy | |||||||||
37 | Kramp Beata | Żukowo | Trening | Przodkowskie Morsy | opłacono | ||||
SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | |||||||||
38 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański (ZSO nr 1) | Wirtualny Trening | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | opłacono | ||||
SP Manowo | |||||||||
39 | Pękała Piotr | Koszalin | Wirtualny Trening | SP Manowo | opłacono | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
40 | Nowak Beata | Gdańsk | Trening | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
41 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Trening | Safe Sport Team | opłacono | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
42 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Trening | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
43 | Góra Beata | Gdańsk | Trening | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
Team Nigdy Się Nie Poddawaj | |||||||||
44 | Kossakowska Magdalena Izabella | Elbląg | Wirtualny Trening | Team Nigdy Się Nie Poddawaj | opłacono | ||||
Team deaf | |||||||||
45 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Wirtualny Trening | Team deaf | opłacono | ||||
VALDANO TEAM | |||||||||
46 | Walendziak Ryszard | Gościszewo | Trening | VALDANO TEAM | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
47 | Bernatowicz Arleta | Słupsk | Wirtualny Trening | opłacono | |||||
48 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Trening | opłacono | |||||
49 | Brygała Agata | Gdańsk | Trening | opłacono | |||||
50 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Trening | opłacono | |||||
51 | Chachulska Teresa | Malbork | Trening | opłacono | |||||
52 | Chachulski Janusz | Malbork | Trening | opłacono | |||||
53 | Dec Jacek | Kraków | Wirtualny Trening | opłacono | |||||
54 | Faron Monika | Gdynia | Trening | opłacono | |||||
55 | Fiszer Justyna | Mikoszewo | Trening | opłacono | |||||
56 | Jarczewska Renata | Goleniów | Wirtualny Trening | opłacono | |||||
57 | Komoszyńska Dagmara | Nowy Dwór Gdański | Trening | opłacono | |||||
58 | Komoszyński Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Trening | opłacono | |||||
59 | KOZIOŁ AGATA | FROMBORK | Wirtualny Trening | opłacono | |||||
60 | Kwapisiewicz Joanna | Mikoszewo | Trening | opłacono | |||||
61 | Miler Monika | Starogard Gdański | Trening | opłacono | |||||
62 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Trening | opłacono | |||||
63 | Muzolf - Mrozowska Joanna | Gdańsk | Trening | ||||||
64 | Niewińska Beata | Gdańsk | Trening | opłacono | |||||
65 | Pawłowska Maria | Mikoszewo | Trening | opłacono | |||||
66 | Piotrowicz-Gnyp Sylwia | Różyny | Trening | opłacono | |||||
67 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Wirtualny Trening | opłacono | |||||
68 | Smaruj - Sadowska Janina | Bydgoszcz | Wirtualny Trening | opłacono | |||||
69 | Sobala Dorota | Wałbrzych | Wirtualny Trening | opłacono | |||||
70 | Sowa Renata | Elbląg | Trening | opłacono | |||||
71 | SOWA Sylwester | Elbląg | Trening | opłacono | |||||
72 | Szczypek Ela | Słupsk | Wirtualny Trening | opłacono | |||||
73 | Szpilman JANUSZ | Gdynia | Trening | opłacono | |||||
74 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Trening | opłacono | |||||
75 | Watkowska Anna | Mikoszewo | Trening | opłacono | |||||
drużyna szpiku | |||||||||
76 | kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Wirtualny Trening | drużyna szpiku | |||||
elbląskie włóczy-kije | |||||||||
77 | kapteina robert | gronowo górne | Trening | elbląskie włóczy-kije | opłacono | ||||
wkurw_team | |||||||||
78 | Gnyp Daniel | Różyny | Trening | wkurw_team | opłacono |
Wyświetleń: 5820