Wizz Air 2020 Virtual Race dla Laury

WYNIKI

Numer Nazwisko Imię dystans / czas Dyplom
56 BIENIEK GABRIELA BIENIEK 10 km / 0:55:24 pobierz
1 BIS TOMASZ 10 km / 0:53:33 pobierz
55 BOŻEK SEBASTIAN 10 km / 0:57:43 pobierz
2 CIEŚLA ARKADIUSZ 10 km / 0:52:07 pobierz
3 CIEŚLA GRZEGORZ 8 km / 0:46:50 pobierz
76 CIOSMAK CEZARY 20 km / 1:38:00 pobierz
47 DENICKI PRZEMYSŁAW 5 km / 0:17:12 pobierz
4 DOBERSTEIN MIRELA 10 km / 0:59:233 pobierz
5 DZIEKANOWSKA AGNIESZKA 12 km / 1:16:52 pobierz
7 FROST JOANNA 10 km / 1:06:00 pobierz
9 JALOWSKI JAROSŁAW 10 km / 1:00:37 pobierz
10 KACZOROWSKI GRZEGORZ 5 km / 0:32:27 pobierz
12 KOWNACKI ARKADIUSZ 10 km / 1:06:56 pobierz
13 KOZACZKIEWICZ HELENA 5 km / 0:37:53 pobierz
14 KROK KRZYSZTOF 10 km / 1:11:24 pobierz
53 KWARCIŃSKA MARIA 10 km / 0:58:13 pobierz
58 LATA BEATA 5 km / 0:30:37 pobierz
16 LEBIODZIK EWA 6 km / 0:52:07 pobierz
17 ŁABUŚ PIOTR 5 km / 0:38:29 pobierz
18 ŁABUŚ SŁAWOMIR 5 km / 0:38:29 pobierz
20 MACIONCZYK JULITA 10 km / 0:49:16 pobierz
21 MAGIERA PAWEŁ 10 km / 0:52:36 pobierz
22 MAJ EWELINA 10,5 km / 1:04:19 pobierz
24 MALUCHNIK MAREK 5 km / 0:26:28 pobierz
25 MAŃKA WIOLETTA 11 km / 1:08:29 pobierz
26 MATUSZCZYK MACIEJ 10 km / 0:51:25 pobierz
54 MOKRZYCKA JUSTYNA 10 km / 1:06:34 pobierz
27 MOKRZYCKI PATRYK 20 km / 1:56:54 pobierz
28 OLIMSKA REGINA 5 km / 0:45:59 pobierz
29 OPIŁEK DOROTA 10 km / 0:58:15 pobierz
30 OPIŁEK MAREK 10 km / 0:57:18 pobierz
31 PAŁAMAR KRZYSIEK 10 km / 1:10:37 pobierz
32 PAWŁUSZEK AGNIESZKA 11,5 km / 1:02:23 pobierz
33 PAWŁUSZEK PIOTR 10 km / 0:44:09 pobierz
34 PINOCY MARIOLA 5 km / 0:34:32 pobierz
36 RADZIK SZYMON 10 km / 0:56:36 pobierz
37 RESZKA ANDRZEJ 5 km / 0:40:05 pobierz
38 SOLIK KRYSTYNA 5 km / 0:34:27 pobierz
39 SOLIK KRZYSZTOF 5 km / 0:33:29 pobierz
40 STROMCZYŃSKI MACIEJ 10 km / 1:15:33 pobierz
51 UCHEREK MATEUSZ 10 km / 0:39:57 pobierz
41 URBANSKA-KRAWCZYK IZA 12 km / 1:19:35 pobierz
48 GORCZYCA KRZYSZTOF 5 km / 0:40:45 pobierz
86 ŁOSZAJĆ JUSTYNA 6 km / 0:58:40 pobierz
43 MURAWSKI PRZEMYSŁAW 10 km / 0:48:57 pobierz
50 SZMITOWICZ KAMIL 10 km / 0:58:50 pobierz
44 ZIENTAL GRZEGORZ 10 km / 1:02:37 pobierz
52 PLESINSKI SEBASTIAN 10 km / 0:48:49 pobierz
59 MACHERA KATARZYNA 5 km / 0:40:33 pobierz
60 BĄK KATARZYNA 5 km / 0:29:56 pobierz
61 BONK MAŁGORZATA 5 km / 0:44:11 pobierz
62 BORKOWSKI LESZEK 10 km / 1:22:46 pobierz
63 CZECHMANN JANUSZ 5 km / 0:40:39 pobierz
64 GARBULOWSKI MATEUSZ 5 km / 0:29:07 pobierz
65 GĄSIOROWSKI ŁUKASZ 5 km / 0:26:40 pobierz
66 JAWORSKI KRZYSZTOF JAWORSKI 10 km / 0:53:28 pobierz
67 KACZMAREK KARINA 5 km / 0:43:01 pobierz
68 KACZMARSKA MARLENA 5 km / 0:32:15 pobierz
69 KASPER IWONA 11 km / 1:07:21 pobierz
70 KOWALCZYK RENATA 5,5 km / 0:43:43 pobierz
80 MAJKA-ZBLEWSKA JULIA 5 km / 0:29:02 pobierz
73 RZEPKA MAŁGORZATA ALEKSANDRA 14 km / 1:48:26 pobierz
74 SMOLINSKA-GARBULOWSKA KAROLINA 5 km / 0:29:55 pobierz
75 WOLNY PAWEŁ 10 km / 0:48:34 pobierz
79 LESZCZYŃSKA KATARZYNA 5 km / 0:37:55 pobierz
83 GIERUT ANNA 5 km / 0:33:56 pobierz
81 PAWLICZEK IZABELA 5 km / 0:56:00 pobierz
82 BARTOSZEK TOMASZ 10 km / 0:49:22 pobierz
85 BOGUSZ DAMIAN 5 km / 0:34:08 pobierz
84 PLESZCZYŃSKI KAMIL 7 km / 0:46:30 pobierz
87 SKÓRA SYLWESTER 10 km / 1:23:35 pobierz
88 ZIOBRO PRZEMYSŁAW 5 km / 0:24:44 pobierz
89 NADROWSKI KAMIL 21 km / 1:34:21 pobierz

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ