Pakiet imprez ANOmalia 2021

W 2021 roku rozwijamy cykl imprez ANOmalia! Przed nami 3 edycje: w marcu, czerwcu i październiku! Jak zawsze postawimy przed wami niełatwe zadanie w postaci odnalezienia kilkunastu skrytek na wybranym obszarze na terenie Trójmiasta.

ZASADY Zasady są szalenie proste i zawsze te same. Na starcie otrzymacie mapę z punktami fragmentu Trójmiasta. W oznaczonych miejscach znajdują się skrytki wzorowane na tych z geocachingu. Waszym zadaniem jest odnalezienie jak największe liczby keszy. Macie na to 240 minut. Możecie startować sami lub w drużynach (do 5 osób).

GDZIE? Na 24h przed startem otrzymacie SMSa z lokalizacją startu. Gwarantujemy, że będzie to w granicach administracyjnych Trójmiasta. Po wszystkim (już tradycyjnie) zapraszamy na ognisko z kiełbaskami! Idealna okazja do podzielenia się emocjami z innymi uczestnikami!

Dla każdego pamiątkowy dyplom!

Terminy poszczególnych imprez:
- 13.03
- 19.06
- 23.10

Wyświetleń: 7753

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ