Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bochenko Daniel | Brzozowa | bieg 10km | opłacono | ||
2 | Guzowska Edyta | Białystok | bieg 10km | NADAKTYWNI | ||
3 | BITOWT PAULINA | WYDMINY | bieg 10km Gmina Wydminy | BBL WYDMINY | opłacono | |
4 | Pawluczuk Tomasz | Ełk | bieg 21km Gmina Wydminy | Wiking MC Ełk | ||
5 | Boruta Karol | Pietrasze | bieg 10km Gmina Wydminy | opłacono | ||
6 | Dorbach Katarzyna | Wydminy | bieg 10km Gmina Wydminy | Bbl Wydminy | opłacono | |
7 | Paszkowska Barbara | Suwałki | bieg 21km | Suwalska Grupa Biegowa | ||
8 | Diaczek Halina | Giżycko | bieg 10km | opłacono | ||
9 | Dzietczyk Kamil | Koszalin | bieg 21km | AKTYWNE CHOSZCZNO | ||
10 | mucha jaroslaw | otwock | bieg 10km | |||
11 | Dziuba Michał | Olsztyn | wózki handbike 10km | Iks Smok Lotos Orneta | opłacono | |
12 | Leczkowska Agnieszka | Elbląg | wózki handbike 10km | Iks Smok Lotos Orneta | opłacono | |
13 | Matejuk Wiesław | Bartoszyce | wózki handbike 10km | Iks Smok Lotos Orneta | opłacono | |
14 | Monkiewicz Arkadiusz | Bartoszyce | wózki handbike 10km | Iks Smok Lotos Orneta | opłacono | |
15 | OBUCHOWICZ Krzysztof | Olsztyn | wózki handbike 10km | Iks Smok Lotos Orneta | opłacono | |
16 | OJRZYŃSKI Grzegorz | oSTRÓDA | wózki handbike 10km | Iks Smok Lotos Orneta | opłacono | |
17 | Król Cezary | Orneta | wózki handbike 10km | Iks Smok Lotos Orneta | opłacono | |
18 | Podlewski Janusz | Orneta | wózki handbike 10km | Iks Smok Lotos Orneta | opłacono | |
19 | Pudlis Monika | Orneta | wózki handbike 10km | Iks Smok Lotos Orneta | opłacono | |
20 | Liśkiewicz Beata | Kętrzyn | bieg 10km | opłacono | ||
21 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | bieg 10km | opłacono | ||
22 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | bieg 10km | Tede-Auto-Czesci | ||
23 | Barewski Bogdan | Warszawa | bieg 10km | opłacono | ||
24 | Kaczan Norbert | Olsztyn | bieg 10km | Pszczółkowski Team | opłacono | |
25 | stasiukiewicz rafal | EŁK | bieg 21km | opłacono | ||
26 | Pszczółkowski Paweł | Olsztyn | bieg 10km | Pszczółkowski Team | opłacono | |
27 | Ruszczyk Łukasz | Ryn | bieg 10km | |||
28 | Król Bogdan | orneta | wózki handbike 10km | IKS Smok Lotos Orneta | opłacono | |
29 | zubowicz katarzyna | Wydminy | wózki handbike 10km | IKS Smok Lotos Orneta | opłacono | |
30 | Gąsior paweł | Susz | bieg 10km | Rozbiegany Susz | opłacono | |
31 | Kiliarska Valentyna | Ukraine | bieg 21km | |||
32 | Mościcki Zenon | Rutki | bieg 10km | opłacono | ||
33 | Bładyko Damian | Gdynia | bieg 21km | Byle do mety | opłacono | |
34 | Olech Robert | Bisztynek | bieg 21km | |||
35 | Łajkowski Marek | Bartoszyce | bieg 21km | opłacono | ||
36 | Wółkiewicz Dorota | Pruszków | bieg 10km | opłacono | ||
37 | Piłat Jerzy | Wydminy | bieg 21km Gmina Wydminy | BBL Wydminy | opłacono | |
38 | Burek Andrzej | Szczecin | bieg 21km | K.S.P im.Św.Rodziny-Szczecin | opłacono | |
39 | Gibuła Daniel | Giżycko | bieg 10km | trenerbiegania.pl | opłacono | |
40 | dreszlar halina | wydminy | bieg 10km Gmina Wydminy | WYDMINY | opłacono | |
41 | Kurpiewska Dorota | Pisz | bieg 10km | Klub Morsów w Piszu | opłacono | |
42 | Zdunek Józef | Szczytno | bieg 21km Gmina Wydminy | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono | |
43 | Wołczek Tomasz | Giżycko | bieg 10km | BBL GIŻYCKO | opłacono | |
44 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | bieg 21km | opłacono | ||
45 | Morek Katarzyna | Gołdap | bieg 21km | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono | |
46 | Dorbach Jacek | Wydminy | bieg 21km Gmina Wydminy | BBL wydminy | opłacono | |
47 | Famulska Marlena | Rożyńsk Mały | bieg 10km | Gołdap | opłacono | |
48 | Konopko Andrzej | GIŻYCKO | bieg 10km | opłacono | ||
49 | Konopko Małgorzata | Giżycko | bieg 10km | opłacono | ||
50 | Pięknik Grzegorz | Łodz | bieg 10km | opłacono | ||
51 | Murach Sylwia | Lubiewo | bieg 10km | BBL Mikołajki | opłacono | |
52 | Murach Daniel | Lubiewo | bieg 10km | BBL Mikołajki | opłacono | |
53 | Żabicka Marta | GOŁDAP | bieg 10km | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono | |
54 | Pipiro Piotr | Ełk | bieg 21km | LYSY 666 Team | opłacono | |
55 | Kuleszo Karol | Suwałki | bieg 21km | POGRANICZE POLSKO-LITEWSKIE | opłacono | |
56 | Kuliś Agata | Pisz | bieg 10km | opłacono | ||
57 | Łomińska-Świeczak Magda | Pisz | bieg 10km | opłacono | ||
58 | Szczesna Katarzyna | Suwalki | bieg 10km | Wandzioch Team | opłacono | |
59 | Wandzioch Krzysztof | Suwałki | bieg 21km | Wandzioch Team | opłacono | |
60 | Suchodolski Paweł | Olecko | bieg 21km | Olecko Biega | opłacono | |
61 | Sznajder Beata | Pisz | bieg 10km | opłacono | ||
62 | Andrukajtis Arkadiusz | Węgorzewo | bieg 21km | opłacono | ||
63 | Cieloszczyk Ilona | Pisz | bieg 10km | Klub Morsów w Piszu | opłacono | |
64 | Nagolska Monika | Ełk | bieg 10km | opłacono | ||
65 | Czykwin Jerzy | Bielsk Podlaski | bieg 21km | Szpitalna na Sportowo | opłacono | |
66 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | bieg 21km | opłacono | ||
67 | Nowak Monika | Pisz | bieg 10km | opłacono | ||
68 | Mokrzewski Wojciech | Wysokie Mazowieckie | bieg 21km | opłacono | ||
69 | Herbich-Sar Violetta | Piotrków Tryb. | bieg 10km | opłacono | ||
70 | Spyła Darosław | Ełk | bieg 21km | LA MOS Ełk | opłacono | |
71 | Getek Marcin | Ełk | bieg 10km | LA MOS Ełk | opłacono | |
72 | duchnowski łukasz | ełk | bieg 10km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | ||
73 | Jędrzejczyk Łukasz | Mrągowo | bieg 21km | KLUB BIEGACZA MRĄGOWO | ||
74 | Dawidejt Dariusz | Augustów | bieg 21km | ATP Augustów | opłacono | |
75 | BĄK PAWEŁ | SĘPOPOL | bieg 10km | opłacono | ||
76 | ZUBOWICZ JANINA | Sejny | bieg 10km | opłacono | ||
77 | Sputowska Joanna | Warszawa | bieg 21km | opłacono | ||
78 | Sakowska Aneta | Drozdowo | bieg 21km | |||
79 | FILIPIAK MAGDALENA | Targowo | bieg 21km | O S P Targowo | opłacono | |
80 | Kasiński Romek | Giżycko | bieg 10km Gmina Wydminy | BBL WYDMINY | opłacono | |
81 | Apanowicz Piotr | Warszawa | bieg 10km | opłacono | ||
82 | Apanowicz Angelika | Warszawa | bieg 21km | opłacono | ||
83 | kowalewski jan | legionowo | bieg 10km | |||
84 | kotowicz tadeusz | otwock | bieg 21km | |||
85 | Kokoszko Rafał | Małkinia Górna | bieg 21km | MKB TEAM MAŁKINIA | opłacono | |
86 | SAMBORSKA GRAŻYNA | WYDMINY | bieg 10km | BBL WYDMINY | opłacono | |
87 | Jarosz Wojciech | Kętrzyn | bieg 21km | |||
88 | SAMBORSKI WALDEMAR | WYDMINY | bieg 10km | BBL WYDMINY | opłacono | |
89 | Parwicka Ania | Ketrzyn | bieg 21km | Runners Team Ketrzyn | ||
90 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | bieg 10km | Płomyk - Żytkiejmy | opłacono | |
91 | Olfier Elżbieta | Sucha Wieś | bieg 10km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono | |
92 | Dubinskas Arūnas | Vilnius | bieg 21km | Milites lucis | opłacono | |
93 | Kundys Karolina | Warszawa | bieg 21km | opłacono | ||
94 | Trzasko Bogusław | Dubeninki | bieg 10km | |||
95 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | bieg 21km | opłacono | ||
96 | Lech Judyta | Kraków | bieg 21km | ITMBW Kraków | ||
97 | Ginszt Renata | Augustów | bieg 21km | ATP Augustów | opłacono | |
98 | Kozak Monika | Giżycko | bieg 10km | opłacono | ||
99 | Kozak Łukasz | Giżycko | bieg 10km | |||
100 | Borucki Dariusz | Gołdap | bieg 10km | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono |
Wyświetleń: 28966