ANOmalia #8

Otwieramy niezwykły sezon ANOmalia 2021! Zapraszamy na 8 edycję! Jak zawsze możecie się spodziewać wspaniałej przygody z mapą w ręku, patenciarkich skrytek oraz wielu niespodzianek. Po wszystkim wspólne ognisko z kiełbaskami :)

ZASADY Zasady są szalenie proste i zawsze te same. Na starcie otrzymacie mapę z punktami fragmentu Trójmiasta. W oznaczonych miejscach znajdują się skrytki wzorowane na tych z geocachingu. Waszym zadaniem jest odnalezienie jak największe liczby keszy. Macie na to 240 minut. Możecie startować sami lub w drużynach (do 5 osób).

GDZIE? Na 24h przed startem otrzymacie SMSa z lokalizacją startu. Gwarantujemy, że będzie to w granicach administracyjnych Trójmiasta. Po wszystkim (już tradycyjnie) zapraszamy na ognisko z kiełbaskami! Idealna okazja do podzielenia się emocjami z innymi uczestnikami!

Dla każdego pamiątkowy dyplom!

Terminy następnych edycji:
- 19.06
- 23.10

ZAPISY NA WSZYSTKIE 3 EDYCJE W 2021 ROKU!

Wyświetleń: 10683

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ