ANOmaila #9

Zapraszamy na drugą edycję ANOmalii w tym roku! Tym razem popołudniową, zakończoną wieczornym ogniskiem. Przed nami ponownie mnóstwo niespodzianek i przygód z mapą w ręku. Patenciarskie skrytki, łamigłówki i zadania do wykonania. Będzie o czym opowiadać przy pieczeniu kiełbasek ;)


ZASADY
Zasady są szalenie proste i zawsze te same. Na starcie otrzymacie mapę z punktami fragmentu Trójmiasta. W oznaczonych miejscach znajdują się skrytki wzorowane na tych z geocachingu. Waszym zadaniem jest odnalezienie jak największe liczby keszy. Macie na to 240 minut. Możecie startować sami lub w drużynach (do 5 osób).

GDZIE? Na 24h przed startem otrzymacie SMSa z lokalizacją startu. Gwarantujemy, że będzie to w granicach administracyjnych Trójmiasta. Po wszystkim (już tradycyjnie) zapraszamy na ognisko z kiełbaskami! Idealna okazja do podzielenia się emocjami z innymi uczestnikami!

Dla każdego pamiątkowy dyplom!

           

Termin kolejnej edycji: 23.10.2021

Wyświetleń: 4066

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ