ANOmaila #10

Zamykamy sezon ANOmalii 2021! Przed nami 10 edycja, a zarazem wielki finał i wyróżnienie najlepszej dziesiątki zawodników (i drużyn) w sezonie. Tym razem skrytki będą nieco trudniejsze, jeszcze bardziej patenciarskie. Zadanie odnalezienia wszystkie nie będzie więc łatwe. Po wszystkim oczywiście wspólne ognisko z kiełbaskami! 

ZASADY: Zasady są szalenie proste i zawsze te same. Na starcie otrzymacie mapę z punktami fragmentu Trójmiasta. W oznaczonych miejscach znajdują się skrytki wzorowane na tych z geocachingu. Waszym zadaniem jest odnalezienie jak największe liczby keszy. Macie na to 240 minut. Możecie startować sami lub w drużynach (do 5 osób).

GDZIE? Na 24h przed startem otrzymacie SMSa z lokalizacją startu. Gwarantujemy, że będzie to w granicach administracyjnych Trójmiasta. Po wszystkim (już tradycyjnie) zapraszamy na ognisko z kiełbaskami! Idealna okazja do podzielenia się emocjami z innymi uczestnikami!

Dla każdego pamiątkowy dyplom!

 

Wyświetleń: 2903

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ