KWIDZYN TRAIL 2021 - Etap I
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Drużyna Numer chipa Do zapłaty
1 Siejakowski Michał Kwidzyn ok. 10 km KTS IRONMAN KTS IRONMAN opłacono
2 Romanow-Pękal Ewa Sadlinki ok. 10 km opłacono
3 Iljin Mirosław Kwidzyn ok. 5 km Nałęczówka Hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych opłacono
4 Grau Joanna Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega
5 Nowakowski Tomasz Kwidzyn ok. 10 km
6 Muzyka Mirosław Kwidzyn ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH MXTECH opłacono
7 Mrozowski Adam Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
8 Kotlenga Przemysław Iława ok. 10 km S4H sport4health S4H sport4health opłacono
9 Karabin Anetta Dzierzgoń ok. 10 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
10 Skowronski Darek Dzierzgon ok. 10 km Dzierzgon opłacono
11 Szmidt Dariusz Kwidzyn ok. 5 km opłacono
12 Szmidt Marcin Kwidzyn ok. 5 km opłacono
13 Szmidt Joanna Kwidzyn ok. 10 km opłacono
14 Ślęzak Adam Elbląg ok. 5 km OSP POGRODZIE
15 Kamiński Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
16 Perfikowska Hanna Kwidzyn, Rakowiec ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8653296 opłacono
17 Balmas Piotr Kwidzyn ok. 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
18 Hapke Tomasz Wilkowo ok. 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
19 Chmielowski Bartosz Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 1419855 opłacono
20 Muller Wiktor Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8040409 opłacono
21 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega MXTECH opłacono
22 Kisiel Krzysztof Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn/CYKLO KWIDZYN MXTECH opłacono
23 From Piotr Grupa ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8091814 opłacono
24 JANIK Roman KWIDZYN ok. 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono
25 Falasa Krzysztof Pszczółki ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
26 Ołowski Kamil Dzierzgoń ok. 10 km DKS Powiśle/Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
27 Rygielska Kinga Rozpędziny ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS KWIDZYN 2103943 opłacono
28 Rybski Cezary Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
29 Łęgowska Ania Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
30 Reimus Maciej Skórcz ok. 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono
31 Wylk Magdalena Kwidzyn ok. 5 km opłacono
32 Majkowski Tomasz Skórcz ok. 10 km Aktywni Kociewiacy Aktywni Kociewiacy opłacono
33 Bładzikowski Rafał Tczew ok. 5 km opłacono
34 Kulczyk Izabela Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
35 Gąsiorowski Dariusz Gardeja ok. 10 km Wataha Łączy Nas Bieganie opłacono
36 Jarocki Bartosz Korzeniewo ok. 5 km opłacono
37 Dreszler Wiesław Skowarcz ok. 10 km opłacono
38 Kędzior Katarzyna Dankowo ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
39 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn ok. 10 km IP Kwidzyn Team opłacono
40 Kaczorowski Michal Korzeniewo ok. 10 km Kwidzyn Biega
41 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega
42 Grynis Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
43 Szczygielski Robert Sztum ok. 5 km opłacono
44 Iwachów Sławomir Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn MXTECH opłacono
45 Lewandowski Mariusz Kwidzyn ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH MXTECH opłacono
46 Sieniek Krzysztof Licze ok. 5 km opłacono
47 Rudzki Adam Sztum ok. 5 km opłacono
48 Kubiak Rafał Kwidzyn ok. 10 km
49 Muller Iga Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8051213 opłacono
50 Leoniak Adam Dzierzgoń ok. 5 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń Team opłacono
51 Roszak Maja Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8000574 opłacono
52 Bednarek Monika Kwidzyn ok. 10 km opłacono
53 Biniszkiewicz Marcin Tczew ok. 5 km opłacono
54 Gąsiorowska Alina Gardeja ok. 10 km Gmina Gardeja Biega
55 Gąsior Paweł Susz ok. 10 km Rozbiegany Susz Rozbiegany Susz
56 Zamyślewski Krzysztof Brachlewo ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega
57 Kosowski Paweł Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 7205970 opłacono
58 Woźniak Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
59 Droń Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
60 Małkowski Mateusz Kwidzyn ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega
61 Gąsior Rafał Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8000579 opłacono
62 Ziarek Joanna Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 1419859 opłacono
63 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA ok. 10 km Gmina Gardeja Biega GMINA GARDEJA BIEGA opłacono
64 Kolaś Aleksandra Kolaś Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
65 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega opłacono
66 Ziarek Iza Kwidzyn ok. 10 km IZA BELLA opłacono
67 Kawski Bartłomiej Kisielice ok. 5 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
68 Lenkiewicz Andrzej Bądki ok. 5 km


Wyświetleń: 4534

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ