KWIDZYN TRAIL 2021 - Etap I
ok. 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Drużyna Numer chipa Do zapłaty
1 Siejakowski Michał Kwidzyn ok. 10 km KTS IRONMAN KTS IRONMAN opłacono
2 Romanow-Pękal Ewa Sadlinki ok. 10 km opłacono
3 Grau Joanna Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega
4 Nowakowski Tomasz Kwidzyn ok. 10 km
5 Muzyka Mirosław Kwidzyn ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH MXTECH opłacono
6 Mrozowski Adam Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
7 Kotlenga Przemysław Iława ok. 10 km S4H sport4health S4H sport4health opłacono
8 Karabin Anetta Dzierzgoń ok. 10 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
9 Skowronski Darek Dzierzgon ok. 10 km Dzierzgon opłacono
10 Szmidt Joanna Kwidzyn ok. 10 km opłacono
11 Kamiński Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
12 Balmas Piotr Kwidzyn ok. 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
13 Hapke Tomasz Wilkowo ok. 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
14 Muller Wiktor Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8040409 opłacono
15 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega MXTECH opłacono
16 Kisiel Krzysztof Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn/CYKLO KWIDZYN MXTECH opłacono
17 From Piotr Grupa ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8091814 opłacono
18 JANIK Roman KWIDZYN ok. 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono
19 Falasa Krzysztof Pszczółki ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
20 Ołowski Kamil Dzierzgoń ok. 10 km DKS Powiśle/Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
21 Rybski Cezary Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
22 Łęgowska Ania Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
23 Reimus Maciej Skórcz ok. 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono
24 Majkowski Tomasz Skórcz ok. 10 km Aktywni Kociewiacy Aktywni Kociewiacy opłacono
25 Kulczyk Izabela Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
26 Gąsiorowski Dariusz Gardeja ok. 10 km Wataha Łączy Nas Bieganie opłacono
27 Dreszler Wiesław Skowarcz ok. 10 km opłacono
28 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn ok. 10 km IP Kwidzyn Team opłacono
29 Kaczorowski Michal Korzeniewo ok. 10 km Kwidzyn Biega
30 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega
31 Grynis Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
32 Iwachów Sławomir Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn MXTECH opłacono
33 Lewandowski Mariusz Kwidzyn ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH MXTECH opłacono
34 Kubiak Rafał Kwidzyn ok. 10 km
35 Roszak Maja Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8000574 opłacono
36 Bednarek Monika Kwidzyn ok. 10 km opłacono
37 Gąsiorowska Alina Gardeja ok. 10 km Gmina Gardeja Biega
38 Gąsior Paweł Susz ok. 10 km Rozbiegany Susz Rozbiegany Susz
39 Zamyślewski Krzysztof Brachlewo ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega
40 Kosowski Paweł Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 7205970 opłacono
41 Woźniak Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
42 Droń Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
43 Małkowski Mateusz Kwidzyn ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega
44 Gąsior Rafał Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8000579 opłacono
45 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA ok. 10 km Gmina Gardeja Biega GMINA GARDEJA BIEGA opłacono
46 Kolaś Aleksandra Kolaś Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
47 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega opłacono
48 Ziarek Iza Kwidzyn ok. 10 km IZA BELLA opłacono


Wyświetleń: 4679

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ