KWIDZYN TRAIL 2021 - Etap I
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Drużyna Numer chipa Do zapłaty
1 Lenkiewicz Andrzej Bądki ok. 5 km
2 Zamyślewski Krzysztof Brachlewo ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega
3 Kędzior Katarzyna Dankowo ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
4 Skowronski Darek Dzierzgon ok. 10 km Dzierzgon opłacono
5 Leoniak Adam Dzierzgoń ok. 5 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń Team opłacono
6 Karabin Anetta Dzierzgoń ok. 10 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
7 Ołowski Kamil Dzierzgoń ok. 10 km DKS Powiśle/Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
8 Ślęzak Adam Elbląg ok. 5 km OSP POGRODZIE
9 Kamiński Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
10 Grynis Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
11 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA ok. 10 km Gmina Gardeja Biega GMINA GARDEJA BIEGA opłacono
12 Gąsiorowska Alina Gardeja ok. 10 km Gmina Gardeja Biega
13 Gąsiorowski Dariusz Gardeja ok. 10 km Wataha Łączy Nas Bieganie opłacono
14 From Piotr Grupa ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8091814 opłacono
15 Kotlenga Przemysław Iława ok. 10 km S4H sport4health S4H sport4health opłacono
16 Kawski Bartłomiej Kisielice ok. 5 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
17 Kaczorowski Michal Korzeniewo ok. 10 km Kwidzyn Biega
18 Jarocki Bartosz Korzeniewo ok. 5 km opłacono
19 Kisiel Krzysztof Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn/CYKLO KWIDZYN MXTECH opłacono
20 Muller Iga Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8051213 opłacono
21 Kulczyk Izabela Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
22 Ziarek Iza Kwidzyn ok. 10 km IZA BELLA opłacono
23 Mrozowski Adam Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
24 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega MXTECH opłacono
25 Lewandowski Mariusz Kwidzyn ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH MXTECH opłacono
26 Balmas Piotr Kwidzyn ok. 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
27 Iwachów Sławomir Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn MXTECH opłacono
28 Kubiak Rafał Kwidzyn ok. 10 km
29 Szmidt Joanna Kwidzyn ok. 10 km opłacono
30 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega opłacono
31 Szmidt Marcin Kwidzyn ok. 5 km opłacono
32 Szmidt Dariusz Kwidzyn ok. 5 km opłacono
33 Kolaś Aleksandra Kolaś Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
34 Łęgowska Ania Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
35 Rybski Cezary Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
36 Ziarek Joanna Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 1419859 opłacono
37 Gąsior Rafał Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8000579 opłacono
38 Małkowski Mateusz Kwidzyn ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega
39 Droń Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
40 Grau Joanna Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega
41 Iljin Mirosław Kwidzyn ok. 5 km Nałęczówka Hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych opłacono
42 Woźniak Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
43 Kosowski Paweł Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 7205970 opłacono
44 Wylk Magdalena Kwidzyn ok. 5 km opłacono
45 Muller Wiktor Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8040409 opłacono
46 JANIK Roman KWIDZYN ok. 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono
47 Muzyka Mirosław Kwidzyn ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH MXTECH opłacono
48 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn ok. 10 km IP Kwidzyn Team opłacono
49 Siejakowski Michał Kwidzyn ok. 10 km KTS IRONMAN KTS IRONMAN opłacono
50 Nowakowski Tomasz Kwidzyn ok. 10 km
51 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega
52 Chmielowski Bartosz Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 1419855 opłacono
53 Bednarek Monika Kwidzyn ok. 10 km opłacono
54 Roszak Maja Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8000574 opłacono
55 Perfikowska Hanna Kwidzyn, Rakowiec ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8653296 opłacono
56 Sieniek Krzysztof Licze ok. 5 km opłacono
57 Falasa Krzysztof Pszczółki ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
58 Rygielska Kinga Rozpędziny ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS KWIDZYN 2103943 opłacono
59 Romanow-Pękal Ewa Sadlinki ok. 10 km opłacono
60 Dreszler Wiesław Skowarcz ok. 10 km opłacono
61 Reimus Maciej Skórcz ok. 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono
62 Majkowski Tomasz Skórcz ok. 10 km Aktywni Kociewiacy Aktywni Kociewiacy opłacono
63 Gąsior Paweł Susz ok. 10 km Rozbiegany Susz Rozbiegany Susz
64 Rudzki Adam Sztum ok. 5 km opłacono
65 Szczygielski Robert Sztum ok. 5 km opłacono
66 Bładzikowski Rafał Tczew ok. 5 km opłacono
67 Biniszkiewicz Marcin Tczew ok. 5 km opłacono
68 Hapke Tomasz Wilkowo ok. 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono


Wyświetleń: 4732

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ