KWIDZYN JUNIOR TRAIL - Etap II

Bieg jest drugim etapem  cyklu składającego się z trzech biegów na różnych trasach, w różnych miejscach w dniach 31.01, 21.02 i 21.03.2021 r. To co jednak je łączy, to to, że naprawdę będzie trochę po górkach, co dla dzieci stanowić może dodatkową atrakcję. Są to zawody dla dzieci i młodzieży w wieku do 15 lat. „Kwidzyn Junior Trail” rozegrane zostaną na 3 dystansach: ok. 1,6, ok. 2,8 i ok 4 km, Na trasie ok. 1,6 stworzona została dodatkowo trasa rodzinna. Zarówno na trasie rodzinnej jak i w kategoriach wiekowych do 10 lat, 11-12 lat i 13-15 lat, trasy pod względem skali trudności zostały odpowiednio dostosowane do wieku zawodników.

Wszystkie trasy będą wyznaczone w terenie taśmami i prawie w całości przebiegać będą drogami i ścieżkami leśnymi. Wyjątek stanowić ma pierwszy etap zawodów, którego centrum organizacyjne oraz początek i koniec trasy zlokalizowany będzie na górkach Toru Motocrossowego w Bądkach. Organizatorzy zadbali jednak by na trasie nie było nudy i wytyczyli ja tak, by impreza rzeczywiście była cyklem biegów górskich.

Wyświetleń: 775

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ