KWIDZYN TRAIL 2021 - Etap III

Bieg jest trzecim etapem cyklu składającego się z trzech biegów na różnych trasach, w różnych miejscach w dniach 31.01, 21.02 i 21.03.2021 r. To co jednak je łączy, to to, że naprawdę będzie po górach.

„Kwidzyn Trail” przeznaczony jest dla zawodników w wieku 16 lat i starszych, a przewidziane są trasy 5 i 10 kilometrowe. Wszystkie trasy będą wyznaczone w terenie taśmami i prawie w całości przebiegać będą drogami i ścieżkami leśnymi. Wyjątek stanowić ma pierwszy etap zawodów, którego centrum organizacyjne oraz początek i koniec trasy zlokalizowany będzie na górkach Toru Motocrossowego w Bądkach. Organizatorzy zadbali jednak by na trasie nie było nudy i trasy wytyczyli tak, by impreza rzeczywiście była cyklem biegów górskich. Najdłuższa, 10-cio kilometrowa trasa, składać się będzie z 2 pętli po 5 km i będzie miała około 350 m przewyższenia.

Więcej szczegółów na stronie organizatora http://www.umkskwidzyn.pl/o-klubie/historia-klubu/689-kwidzyn-trail

Wyświetleń: 1497

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ