KWIDZYN TRAIL 2021 - Etap III
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Drużyna Numer chipa Do zapłaty
1 Doreń Wiktoria Łodź Polska ok. 10 km UKS Orientuś Łódź UKS Orientuś Łódź 8646297 opłacono
2 Adameczek-Siejakowska Iwona Kwidzyn Polska ok. 5 km KTS IRONMAN opłacono
3 Siejakowski Michał Kwidzyn Polska ok. 10 km KTS IRONMAN opłacono
4 śrubka Patryk Bydgoszcz Polska ok. 5 km Sparta Bydgoszcz opłacono
5 Majkowski Tomasz Skórcz Polska ok. 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono
6 Pławski Marcin Dzierzgoń Polska ok. 10 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń 305 opłacono
7 Sikora Marcin Dzierzgoń Polska ok. 10 km Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC opłacono
8 Skowronski Darek Dzierzgon Polska ok. 10 km DKS Powiśle / Dzierzgon Team Dzierzgon opłacono
9 Leoniak Adam Dzierzgoń Polska ok. 5 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń Team opłacono
10 Karabin Anetta Dzierzgoń Polska ok. 10 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
11 Zmysłowski Piotr Kwidzyn Polska ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH KKM Kwidzyn MXTECH opłacono
12 Szczygielski Robert Sztum Polska ok. 5 km opłacono
13 Muller Iga Kwidzyn Polska ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8051213 opłacono
14 Muller Wiktor Kwidzyn Polska ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8040409 opłacono
15 Petrykowski Grzegorz Sztum Polska ok. 5 km opłacono
16 Jeżowski Grzegorz Grudziadz Polska ok. 10 km
17 Najda Sławomir Sztum Polska ok. 10 km LKS ZANTYR SZTUM
18 Kosiło Marcin Bydgoszcz Polska ok. 10 km opłacono
19 Hapke Tomasz Wilkowo Polska ok. 10 km Traktor team gm kwidzyn 137 opłacono
20 Gąsiorowska Alina Gardeja Polska ok. 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono
21 Jarocki Bartosz Korzeniewo Polska ok. 5 km opłacono
22 Perfikowska Hanna Kwidzyn, Rakowiec Polska ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8653296 opłacono
23 Marianowski Krzysztof Kwidzyn Polska ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
24 Kędzior Katarzyna Dankowo Polska ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
25 Samp Michał Kwidzyn Polska ok. 10 km opłacono
26 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn Polska ok. 10 km Kwidzyn Biega MXTECH opłacono
27 iljin Mirosław Kwidzyn Polska ok. 5 km NAŁĘCZOWKA opłacono
28 Grynis Paweł Elbląg Polska ok. 10 km opłacono
29 Rudzki Adam Sztum Polska ok. 5 km opłacono
30 Mrozowski Adam Kwidzyn Polska ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
31 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Polska ok. 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono
32 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska ok. 5 km opłacono
33 Kulczyk Izabela Kwidzyn Polska ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
34 Bładzikowski Rafał Tczew Polska ok. 5 km opłacono
35 Rybski Cezary Kwidzyn Polska ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
36 Sieniek Krzysztof Licze Polska ok. 5 km opłacono
37 Kotlenga Przemysław Iława Polska ok. 10 km S4H sport4health S4H sport4health opłacono
38 Balmas Piotr Kwidzyn Polska ok. 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
39 Kamiński Paweł Elbląg Polska ok. 10 km opłacono
40 Chmielowski Bartosz Kwidzyn Polska ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 1419855 opłacono
41 Dreszler Wiesław Skowarcz Polska ok. 10 km opłacono
42 Kisiel Krzysztof Kwidzyn Polska ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn/CYKLO KWIDZYN MXTECH opłacono
43 From Piotr Grupa Polska ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8091814 opłacono
44 JANIK Roman KWIDZYN Polska ok. 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono
45 Falasa Krzysztof Pszczółki Polska ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
46 Ołowski Kamil Dzierzgoń Polska ok. 10 km DKS Powiśle/Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
47 Rygielska Kinga Rozpędziny Polska ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 2103943 opłacono
48 Łęgowska Ania Kwidzyn Polska ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
49 Wylk Magdalena Kwidzyn Polska ok. 5 km
50 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Polska ok. 10 km IP Kwidzyn Team opłacono
51 Gołębiewska Alicja Kwidzyn Polska ok. 5 km
52 Iwachów Sławomir Kwidzyn Polska ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn MXTECH opłacono
53 Lewandowski Mariusz Kwidzyn Polska ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH MXTECH opłacono
54 Ziarek Joanna Ziarek Kwidzyn Polska ok. 5 km UMKS Kwidzyn 1419859 opłacono
55 Kawski Bartłomiej Kisielice Polska ok. 5 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
56 Bednarek Monika Kwidzyn Polska ok. 10 km opłacono
57 Kosowski Paweł Kwidzyn Polska ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 7205970 opłacono
58 Droń Grzegorz Kwidzyn Polska ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
59 Roszak Maja Kwidzyn Polska ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8000574 opłacono
60 Małkowski Mateusz Kwidzyn Polska ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega
61 Woźniak Grzegorz Kwidzyn Polska ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
62 Kolaś Aleksandra Kolaś Kwidzyn Polska ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
63 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Polska ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega opłacono
64 Rubaj Adam Kwidzyn Polska ok. 5 km Kwidzyn Biega/KTS Ironman UMKS Kwidzyn


Wyświetleń: 5138

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ