KWIDZYN TRAIL 2021 - Etap III
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Drużyna Do zapłaty
1 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega opłacono
2 Kolaś Aleksandra Kolaś Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
3 Woźniak Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
4 Małkowski Mateusz Kwidzyn ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega 30.00 PLN
5 Roszak Maja Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
6 Droń Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
7 Kosowski Paweł Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
8 Bednarek Monika Kwidzyn ok. 10 km opłacono
9 Lewandowski Mariusz Kwidzyn ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH MXTECH opłacono
10 Iwachów Sławomir Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn MXTECH opłacono
11 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn ok. 10 km IP Kwidzyn Team opłacono
12 Łęgowska Ania Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
13 Ołowski Kamil Dzierzgoń ok. 10 km DKS Powiśle/Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
14 Falasa Krzysztof Pszczółki ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
15 JANIK Roman KWIDZYN ok. 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono
16 From Piotr Grupa ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
17 Kisiel Krzysztof Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn/CYKLO KWIDZYN MXTECH opłacono
18 Dreszler Wiesław Skowarcz ok. 10 km opłacono
19 Kamiński Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
20 Balmas Piotr Kwidzyn ok. 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
21 Kotlenga Przemysław Iława ok. 10 km S4H sport4health S4H sport4health opłacono
22 Rybski Cezary Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
23 Kulczyk Izabela Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
24 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA ok. 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono
25 Mrozowski Adam Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
26 Grynis Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
27 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega MXTECH opłacono
28 Samp Michał Kwidzyn ok. 10 km opłacono
29 Kędzior Katarzyna Dankowo ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
30 Marianowski Krzysztof Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
31 Gąsiorowska Alina Gardeja ok. 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono
32 Hapke Tomasz Wilkowo ok. 10 km Traktor team gm kwidzyn 30.00 PLN
33 Kosiło Marcin Bydgoszcz ok. 10 km 30.00 PLN
34 Najda Sławomir Sztum ok. 10 km LKS ZANTYR SZTUM 30.00 PLN
35 Jeżowski Grzegorz Grudziadz ok. 10 km 30.00 PLN
36 Rubaj Adam Kwidzyn ok. 5 km Kwidzyn Biega/KTS Ironman UMKS Kwidzyn 30.00 PLN
37 Kawski Bartłomiej Kisielice ok. 5 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
38 Ziarek Joanna Ziarek Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn opłacono
39 Gołębiewska Alicja Kwidzyn ok. 5 km 30.00 PLN
40 Wylk Magdalena Kwidzyn ok. 5 km 30.00 PLN
41 Rygielska Kinga Rozpędziny ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
42 Chmielowski Bartosz Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
43 Sieniek Krzysztof Licze ok. 5 km opłacono
44 Bładzikowski Rafał Tczew ok. 5 km opłacono
45 Biniszkiewicz Marcin Tczew ok. 5 km opłacono
46 Rudzki Adam Sztum ok. 5 km opłacono
47 iljin Mirosław Kwidzyn ok. 5 km NAŁĘCZOWKA opłacono
48 Perfikowska Hanna Kwidzyn, Rakowiec ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
49 Jarocki Bartosz Korzeniewo ok. 5 km opłacono
50 Petrykowski Grzegorz Sztum ok. 5 km 30.00 PLN


Wyświetleń: 1576

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ