KWIDZYN TRAIL 2021 - Etap III
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Drużyna Numer chipa Do zapłaty
1 Rubaj Adam Kwidzyn ok. 5 km Kwidzyn Biega/KTS Ironman UMKS Kwidzyn
2 Kawski Bartłomiej Kisielice ok. 5 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
3 Ziarek Joanna Ziarek Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn 1419859 opłacono
4 Gołębiewska Alicja Kwidzyn ok. 5 km
5 Wylk Magdalena Kwidzyn ok. 5 km
6 Rygielska Kinga Rozpędziny ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 2103943 opłacono
7 Chmielowski Bartosz Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 1419855 opłacono
8 Sieniek Krzysztof Licze ok. 5 km opłacono
9 Bładzikowski Rafał Tczew ok. 5 km opłacono
10 Biniszkiewicz Marcin Tczew ok. 5 km opłacono
11 Rudzki Adam Sztum ok. 5 km opłacono
12 iljin Mirosław Kwidzyn ok. 5 km NAŁĘCZOWKA opłacono
13 Perfikowska Hanna Kwidzyn, Rakowiec ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8653296 opłacono
14 Jarocki Bartosz Korzeniewo ok. 5 km opłacono
15 Petrykowski Grzegorz Sztum ok. 5 km opłacono
16 Muller Iga Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8051213 opłacono
17 Szczygielski Robert Sztum ok. 5 km opłacono
18 Leoniak Adam Dzierzgoń ok. 5 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń Team opłacono
19 śrubka Patryk Bydgoszcz ok. 5 km Sparta Bydgoszcz opłacono
20 Adameczek-Siejakowska Iwona Kwidzyn ok. 5 km KTS IRONMAN opłacono
21 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega opłacono
22 Kolaś Aleksandra Kolaś Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
23 Woźniak Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
24 Małkowski Mateusz Kwidzyn ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega
25 Roszak Maja Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8000574 opłacono
26 Droń Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
27 Kosowski Paweł Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 7205970 opłacono
28 Bednarek Monika Kwidzyn ok. 10 km opłacono
29 Lewandowski Mariusz Kwidzyn ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH MXTECH opłacono
30 Iwachów Sławomir Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn MXTECH opłacono
31 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn ok. 10 km IP Kwidzyn Team opłacono
32 Łęgowska Ania Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
33 Ołowski Kamil Dzierzgoń ok. 10 km DKS Powiśle/Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
34 Falasa Krzysztof Pszczółki ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
35 JANIK Roman KWIDZYN ok. 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono
36 From Piotr Grupa ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8091814 opłacono
37 Kisiel Krzysztof Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn/CYKLO KWIDZYN MXTECH opłacono
38 Dreszler Wiesław Skowarcz ok. 10 km opłacono
39 Kamiński Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
40 Balmas Piotr Kwidzyn ok. 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
41 Kotlenga Przemysław Iława ok. 10 km S4H sport4health S4H sport4health opłacono
42 Rybski Cezary Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
43 Kulczyk Izabela Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
44 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA ok. 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono
45 Mrozowski Adam Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
46 Grynis Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
47 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega MXTECH opłacono
48 Samp Michał Kwidzyn ok. 10 km opłacono
49 Kędzior Katarzyna Dankowo ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
50 Marianowski Krzysztof Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
51 Gąsiorowska Alina Gardeja ok. 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono
52 Hapke Tomasz Wilkowo ok. 10 km Traktor team gm kwidzyn 137 opłacono
53 Kosiło Marcin Bydgoszcz ok. 10 km opłacono
54 Najda Sławomir Sztum ok. 10 km LKS ZANTYR SZTUM
55 Jeżowski Grzegorz Grudziadz ok. 10 km
56 Muller Wiktor Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8040409 opłacono
57 Zmysłowski Piotr Kwidzyn ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH KKM Kwidzyn MXTECH opłacono
58 Karabin Anetta Dzierzgoń ok. 10 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
59 Skowronski Darek Dzierzgon ok. 10 km DKS Powiśle / Dzierzgon Team Dzierzgon opłacono
60 Sikora Marcin Dzierzgoń ok. 10 km Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC opłacono
61 Pławski Marcin Dzierzgoń ok. 10 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń 305 opłacono
62 Majkowski Tomasz Skórcz ok. 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono
63 Siejakowski Michał Kwidzyn ok. 10 km KTS IRONMAN opłacono
64 Doreń Wiktoria Łodź ok. 10 km UKS Orientuś Łódź UKS Orientuś Łódź 8646297 opłacono


Wyświetleń: 2562

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ