KWIDZYN TRAIL 2021 - Etap III
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Drużyna Numer chipa Do zapłaty
1 Hapke Tomasz Wilkowo ok. 10 km Traktor team gm kwidzyn 137 opłacono
2 Bładzikowski Rafał Tczew ok. 5 km opłacono
3 Biniszkiewicz Marcin Tczew ok. 5 km opłacono
4 Najda Sławomir Sztum ok. 10 km LKS ZANTYR SZTUM
5 Petrykowski Grzegorz Sztum ok. 5 km opłacono
6 Szczygielski Robert Sztum ok. 5 km opłacono
7 Rudzki Adam Sztum ok. 5 km opłacono
8 Majkowski Tomasz Skórcz ok. 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono
9 Dreszler Wiesław Skowarcz ok. 10 km opłacono
10 Rygielska Kinga Rozpędziny ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 2103943 opłacono
11 Falasa Krzysztof Pszczółki ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
12 Doreń Wiktoria Łodź ok. 10 km UKS Orientuś Łódź UKS Orientuś Łódź 8646297 opłacono
13 Sieniek Krzysztof Licze ok. 5 km opłacono
14 Perfikowska Hanna Kwidzyn, Rakowiec ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8653296 opłacono
15 Samp Michał Kwidzyn ok. 10 km opłacono
16 Chmielowski Bartosz Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 1419855 opłacono
17 Droń Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
18 Kisiel Krzysztof Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn/CYKLO KWIDZYN MXTECH opłacono
19 Gołębiewska Alicja Kwidzyn ok. 5 km
20 Kosowski Paweł Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 7205970 opłacono
21 Muller Wiktor Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8040409 opłacono
22 Muller Iga Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8051213 opłacono
23 Zmysłowski Piotr Kwidzyn ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH KKM Kwidzyn MXTECH opłacono
24 Rubaj Adam Kwidzyn ok. 5 km Kwidzyn Biega/KTS Ironman UMKS Kwidzyn
25 Kulczyk Izabela Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
26 Lewandowski Mariusz Kwidzyn ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH MXTECH opłacono
27 Iwachów Sławomir Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn MXTECH opłacono
28 iljin Mirosław Kwidzyn ok. 5 km NAŁĘCZOWKA opłacono
29 Bednarek Monika Kwidzyn ok. 10 km opłacono
30 Ziarek Joanna Ziarek Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn 1419859 opłacono
31 Łęgowska Ania Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
32 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega opłacono
33 Kolaś Aleksandra Kolaś Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
34 Woźniak Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
35 Siejakowski Michał Kwidzyn ok. 10 km KTS IRONMAN opłacono
36 Adameczek-Siejakowska Iwona Kwidzyn ok. 5 km KTS IRONMAN opłacono
37 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega MXTECH opłacono
38 Marianowski Krzysztof Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
39 Wylk Magdalena Kwidzyn ok. 5 km
40 Rybski Cezary Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
41 Balmas Piotr Kwidzyn ok. 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
42 JANIK Roman KWIDZYN ok. 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono
43 Małkowski Mateusz Kwidzyn ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega
44 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn ok. 10 km IP Kwidzyn Team opłacono
45 Mrozowski Adam Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
46 Roszak Maja Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8000574 opłacono
47 Jarocki Bartosz Korzeniewo ok. 5 km opłacono
48 Kawski Bartłomiej Kisielice ok. 5 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
49 Kotlenga Przemysław Iława ok. 10 km S4H sport4health S4H sport4health opłacono
50 From Piotr Grupa ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8091814 opłacono
51 Jeżowski Grzegorz Grudziadz ok. 10 km
52 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA ok. 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono
53 Gąsiorowska Alina Gardeja ok. 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono
54 Kamiński Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
55 Grynis Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
56 Pławski Marcin Dzierzgoń ok. 10 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń 305 opłacono
57 Karabin Anetta Dzierzgoń ok. 10 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
58 Leoniak Adam Dzierzgoń ok. 5 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń Team opłacono
59 Sikora Marcin Dzierzgoń ok. 10 km Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC opłacono
60 Ołowski Kamil Dzierzgoń ok. 10 km DKS Powiśle/Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
61 Skowronski Darek Dzierzgon ok. 10 km DKS Powiśle / Dzierzgon Team Dzierzgon opłacono
62 Kędzior Katarzyna Dankowo ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
63 Kosiło Marcin Bydgoszcz ok. 10 km opłacono
64 śrubka Patryk Bydgoszcz ok. 5 km Sparta Bydgoszcz opłacono


Wyświetleń: 2563

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ