KWIDZYN TRAIL 2021 - Etap III
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Drużyna Do zapłaty
1 Balmas Piotr Kwidzyn ok. 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
2 Bednarek Monika Kwidzyn ok. 10 km opłacono
3 Biniszkiewicz Marcin Tczew ok. 5 km opłacono
4 Bładzikowski Rafał Tczew ok. 5 km opłacono
5 Chmielowski Bartosz Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
6 Dreszler Wiesław Skowarcz ok. 10 km opłacono
7 Droń Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
8 Falasa Krzysztof Pszczółki ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
9 From Piotr Grupa ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
10 Gąsiorowska Alina Gardeja ok. 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono
11 Gołębiewska Alicja Kwidzyn ok. 5 km 30.00 PLN
12 Grynis Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
13 Hapke Tomasz Wilkowo ok. 10 km Traktor team gm kwidzyn 30.00 PLN
14 iljin Mirosław Kwidzyn ok. 5 km NAŁĘCZOWKA opłacono
15 Iwachów Sławomir Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn MXTECH opłacono
16 JANIK Roman KWIDZYN ok. 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono
17 Jarocki Bartosz Korzeniewo ok. 5 km opłacono
18 Jeżowski Grzegorz Grudziadz ok. 10 km 30.00 PLN
19 Kamiński Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
20 Kawski Bartłomiej Kisielice ok. 5 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
21 Kędzior Katarzyna Dankowo ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
22 Kisiel Krzysztof Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn/CYKLO KWIDZYN MXTECH opłacono
23 Kolaś Aleksandra Kolaś Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
24 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn ok. 10 km IP Kwidzyn Team opłacono
25 Kosiło Marcin Bydgoszcz ok. 10 km 30.00 PLN
26 Kosowski Paweł Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
27 Kotlenga Przemysław Iława ok. 10 km S4H sport4health S4H sport4health opłacono
28 Kulczyk Izabela Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
29 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega MXTECH opłacono
30 Lewandowski Mariusz Kwidzyn ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH MXTECH opłacono
31 Marianowski Krzysztof Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
32 Małkowski Mateusz Kwidzyn ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega 30.00 PLN
33 Mrozowski Adam Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
34 Najda Sławomir Sztum ok. 10 km LKS ZANTYR SZTUM 30.00 PLN
35 Ołowski Kamil Dzierzgoń ok. 10 km DKS Powiśle/Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
36 Perfikowska Hanna Kwidzyn, Rakowiec ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
37 Petrykowski Grzegorz Sztum ok. 5 km 30.00 PLN
38 Roszak Maja Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
39 Rubaj Adam Kwidzyn ok. 5 km Kwidzyn Biega/KTS Ironman UMKS Kwidzyn 30.00 PLN
40 Rudzki Adam Sztum ok. 5 km opłacono
41 Rybski Cezary Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
42 Rygielska Kinga Rozpędziny ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
43 Samp Michał Kwidzyn ok. 10 km opłacono
44 Sieniek Krzysztof Licze ok. 5 km opłacono
45 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega opłacono
46 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA ok. 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono
47 Woźniak Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
48 Wylk Magdalena Kwidzyn ok. 5 km 30.00 PLN
49 Ziarek Joanna Ziarek Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn opłacono
50 Łęgowska Ania Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono


Wyświetleń: 1573

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ