KWIDZYN TRAIL 2021 - Etap III
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Drużyna Numer chipa Do zapłaty
Aktywni Kociewiacy
1 Majkowski Tomasz Skórcz ok. 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono
DKS Powiśle / Dzierzgon Team
2 Skowronski Darek Dzierzgon ok. 10 km DKS Powiśle / Dzierzgon Team Dzierzgon opłacono
DKS Powiśle/Dzierzgoń Team
3 Ołowski Kamil Dzierzgoń ok. 10 km DKS Powiśle/Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
Dzierzgoń Team
4 Pławski Marcin Dzierzgoń ok. 10 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń 305 opłacono
5 Leoniak Adam Dzierzgoń ok. 5 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń Team opłacono
6 Karabin Anetta Dzierzgoń ok. 10 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC
7 Sikora Marcin Dzierzgoń ok. 10 km Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC opłacono
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
8 Kawski Bartłomiej Kisielice ok. 5 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
Gmina Gardeja Biega
9 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA ok. 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono
10 Małkowski Mateusz Kwidzyn ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega
11 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega opłacono
Gmina Gardeja Biega
12 Gąsiorowska Alina Gardeja ok. 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono
IP Kwidzyn Team
13 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn ok. 10 km IP Kwidzyn Team opłacono
KKM Kwidzyn MXTECH
14 Zmysłowski Piotr Kwidzyn ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH KKM Kwidzyn MXTECH opłacono
15 Lewandowski Mariusz Kwidzyn ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH MXTECH opłacono
KKM MXTECH Kwidzyn
16 Iwachów Sławomir Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn MXTECH opłacono
KKM MXTECH Kwidzyn/CYKLO KWIDZYN
17 Kisiel Krzysztof Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn/CYKLO KWIDZYN MXTECH opłacono
KTS IRONMAN
18 Adameczek-Siejakowska Iwona Kwidzyn ok. 5 km KTS IRONMAN opłacono
19 Siejakowski Michał Kwidzyn ok. 10 km KTS IRONMAN opłacono
KWIDZYN BIEGA
20 JANIK Roman KWIDZYN ok. 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono
Kwidzyn Biega
21 Marianowski Krzysztof Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
22 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega MXTECH opłacono
23 Mrozowski Adam Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
24 Kulczyk Izabela Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
25 Łęgowska Ania Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
26 Woźniak Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
27 Kolaś Aleksandra Kolaś Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
Kwidzyn Biega
28 Rybski Cezary Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
29 Falasa Krzysztof Pszczółki ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
Kwidzyn Biega/KTS Ironman
30 Rubaj Adam Kwidzyn ok. 5 km Kwidzyn Biega/KTS Ironman UMKS Kwidzyn
LKS ZANTYR SZTUM
31 Najda Sławomir Sztum ok. 10 km LKS ZANTYR SZTUM
S4H sport4health
32 Kotlenga Przemysław Iława ok. 10 km S4H sport4health S4H sport4health opłacono
Sparta Bydgoszcz
33 śrubka Patryk Bydgoszcz ok. 5 km Sparta Bydgoszcz opłacono
Traktor Team Gmina Kwidzyn
34 Balmas Piotr Kwidzyn ok. 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
Traktor team gm kwidzyn
35 Hapke Tomasz Wilkowo ok. 10 km Traktor team gm kwidzyn 137 opłacono
UKS Orientuś Łódź
36 Doreń Wiktoria Łodź ok. 10 km UKS Orientuś Łódź UKS Orientuś Łódź 8646297 opłacono
UMKS Kwidzyn
37 Muller Iga Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8051213 opłacono
38 Muller Wiktor Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8040409 opłacono
39 Perfikowska Hanna Kwidzyn, Rakowiec ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8653296 opłacono
40 Kędzior Katarzyna Dankowo ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
41 Chmielowski Bartosz Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 1419855 opłacono
42 From Piotr Grupa ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8091814 opłacono
43 Rygielska Kinga Rozpędziny ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 2103943 opłacono
44 Kosowski Paweł Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 7205970 opłacono
45 Droń Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
46 Roszak Maja Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8000574 opłacono
_BRAK NAZWY_
47 Szczygielski Robert Sztum ok. 5 km opłacono
48 Petrykowski Grzegorz Sztum ok. 5 km opłacono
49 Jeżowski Grzegorz Grudziadz ok. 10 km
50 Kosiło Marcin Bydgoszcz ok. 10 km opłacono
51 Jarocki Bartosz Korzeniewo ok. 5 km opłacono
52 Samp Michał Kwidzyn ok. 10 km opłacono
53 iljin Mirosław Kwidzyn ok. 5 km NAŁĘCZOWKA opłacono
54 Grynis Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
55 Rudzki Adam Sztum ok. 5 km opłacono
56 Biniszkiewicz Marcin Tczew ok. 5 km opłacono
57 Bładzikowski Rafał Tczew ok. 5 km opłacono
58 Sieniek Krzysztof Licze ok. 5 km opłacono
59 Kamiński Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
60 Dreszler Wiesław Skowarcz ok. 10 km opłacono
61 Wylk Magdalena Kwidzyn ok. 5 km
62 Gołębiewska Alicja Kwidzyn ok. 5 km
63 Ziarek Joanna Ziarek Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn 1419859 opłacono
64 Bednarek Monika Kwidzyn ok. 10 km opłacono


Wyświetleń: 2495

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ