Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Drużyna | Numer chipa | Do zapłaty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
1 | Majkowski Tomasz | Skórcz | ok. 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono | ||||
DKS Powiśle / Dzierzgon Team | |||||||||
2 | Skowronski Darek | Dzierzgon | ok. 10 km | DKS Powiśle / Dzierzgon Team | Dzierzgon | opłacono | |||
DKS Powiśle/Dzierzgoń Team | |||||||||
3 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | ok. 10 km | DKS Powiśle/Dzierzgoń Team | Dzierzgoń | opłacono | |||
Dzierzgoń Team | |||||||||
4 | Pławski Marcin | Dzierzgoń | ok. 10 km | Dzierzgoń Team | Dzierzgoń | 305 | opłacono | ||
5 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | ok. 5 km | Dzierzgoń Team | Dzierzgoń Team | opłacono | |||
6 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | ok. 10 km | Dzierzgoń Team | Dzierzgoń | opłacono | |||
Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC | |||||||||
7 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | ok. 10 km | Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC | Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC | opłacono | |||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
8 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | ok. 5 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
9 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | ok. 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
10 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | ok. 10 km | Gmina Gardeja Biega | Gmina Gardeja Biega | ||||
11 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | ok. 10 km | Gmina Gardeja Biega | Gmina Gardeja Biega | opłacono | |||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
12 | Gąsiorowska Alina | Gardeja | ok. 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
IP Kwidzyn Team | |||||||||
13 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | ok. 10 km | IP Kwidzyn Team | opłacono | ||||
KKM Kwidzyn MXTECH | |||||||||
14 | Zmysłowski Piotr | Kwidzyn | ok. 10 km | KKM Kwidzyn MXTECH | KKM Kwidzyn MXTECH | opłacono | |||
15 | Lewandowski Mariusz | Kwidzyn | ok. 10 km | KKM Kwidzyn MXTECH | MXTECH | opłacono | |||
KKM MXTECH Kwidzyn | |||||||||
16 | Iwachów Sławomir | Kwidzyn | ok. 10 km | KKM MXTECH Kwidzyn | MXTECH | opłacono | |||
KKM MXTECH Kwidzyn/CYKLO KWIDZYN | |||||||||
17 | Kisiel Krzysztof | Kwidzyn | ok. 10 km | KKM MXTECH Kwidzyn/CYKLO KWIDZYN | MXTECH | opłacono | |||
KTS IRONMAN | |||||||||
18 | Adameczek-Siejakowska Iwona | Kwidzyn | ok. 5 km | KTS IRONMAN | opłacono | ||||
19 | Siejakowski Michał | Kwidzyn | ok. 10 km | KTS IRONMAN | opłacono | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
20 | JANIK Roman | KWIDZYN | ok. 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
21 | Marianowski Krzysztof | Kwidzyn | ok. 10 km | Kwidzyn Biega | Kwidzyn Biega | opłacono | |||
22 | Kwiatkowski Tomasz | Kwidzyn | ok. 10 km | Kwidzyn Biega | MXTECH | opłacono | |||
23 | Mrozowski Adam | Kwidzyn | ok. 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
24 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | ok. 10 km | Kwidzyn Biega | Kwidzyn Biega | opłacono | |||
25 | Łęgowska Ania | Kwidzyn | ok. 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
26 | Woźniak Grzegorz | Kwidzyn | ok. 10 km | Kwidzyn Biega | Kwidzyn Biega | opłacono | |||
27 | Kolaś Aleksandra Kolaś | Kwidzyn | ok. 10 km | Kwidzyn Biega | Kwidzyn Biega | opłacono | |||
Kwidzyn Biega | |||||||||
28 | Rybski Cezary | Kwidzyn | ok. 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
29 | Falasa Krzysztof | Pszczółki | ok. 10 km | Kwidzyn Biega | Kwidzyn Biega | opłacono | |||
Kwidzyn Biega/KTS Ironman | |||||||||
30 | Rubaj Adam | Kwidzyn | ok. 5 km | Kwidzyn Biega/KTS Ironman | UMKS Kwidzyn | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
31 | Najda Sławomir | Sztum | ok. 10 km | LKS ZANTYR SZTUM | |||||
S4H sport4health | |||||||||
32 | Kotlenga Przemysław | Iława | ok. 10 km | S4H sport4health | S4H sport4health | opłacono | |||
Sparta Bydgoszcz | |||||||||
33 | śrubka Patryk | Bydgoszcz | ok. 5 km | Sparta Bydgoszcz | opłacono | ||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
34 | Balmas Piotr | Kwidzyn | ok. 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono | ||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
35 | Hapke Tomasz | Wilkowo | ok. 10 km | Traktor team gm kwidzyn | 137 | opłacono | |||
UKS Orientuś Łódź | |||||||||
36 | Doreń Wiktoria | Łodź | ok. 10 km | UKS Orientuś Łódź | UKS Orientuś Łódź | 8646297 | opłacono | ||
UMKS Kwidzyn | |||||||||
37 | Muller Iga | Kwidzyn | ok. 5 km | UMKS Kwidzyn | UMKS Kwidzyn | 8051213 | opłacono | ||
38 | Muller Wiktor | Kwidzyn | ok. 10 km | UMKS Kwidzyn | UMKS Kwidzyn | 8040409 | opłacono | ||
39 | Perfikowska Hanna | Kwidzyn, Rakowiec | ok. 5 km | UMKS Kwidzyn | UMKS Kwidzyn | 8653296 | opłacono | ||
40 | Kędzior Katarzyna | Dankowo | ok. 10 km | UMKS Kwidzyn | UMKS Kwidzyn | opłacono | |||
41 | Chmielowski Bartosz | Kwidzyn | ok. 5 km | UMKS Kwidzyn | UMKS Kwidzyn | 1419855 | opłacono | ||
42 | From Piotr | Grupa | ok. 10 km | UMKS Kwidzyn | UMKS Kwidzyn | 8091814 | opłacono | ||
43 | Rygielska Kinga | Rozpędziny | ok. 5 km | UMKS Kwidzyn | UMKS Kwidzyn | 2103943 | opłacono | ||
44 | Kosowski Paweł | Kwidzyn | ok. 10 km | UMKS Kwidzyn | UMKS Kwidzyn | 7205970 | opłacono | ||
45 | Droń Grzegorz | Kwidzyn | ok. 10 km | UMKS Kwidzyn | UMKS Kwidzyn | opłacono | |||
46 | Roszak Maja | Kwidzyn | ok. 10 km | UMKS Kwidzyn | UMKS Kwidzyn | 8000574 | opłacono | ||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
47 | Szczygielski Robert | Sztum | ok. 5 km | opłacono | |||||
48 | Petrykowski Grzegorz | Sztum | ok. 5 km | opłacono | |||||
49 | Jeżowski Grzegorz | Grudziadz | ok. 10 km | ||||||
50 | Kosiło Marcin | Bydgoszcz | ok. 10 km | opłacono | |||||
51 | Jarocki Bartosz | Korzeniewo | ok. 5 km | opłacono | |||||
52 | Samp Michał | Kwidzyn | ok. 10 km | opłacono | |||||
53 | iljin Mirosław | Kwidzyn | ok. 5 km | NAŁĘCZOWKA | opłacono | ||||
54 | Grynis Paweł | Elbląg | ok. 10 km | opłacono | |||||
55 | Rudzki Adam | Sztum | ok. 5 km | opłacono | |||||
56 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | ok. 5 km | opłacono | |||||
57 | Bładzikowski Rafał | Tczew | ok. 5 km | opłacono | |||||
58 | Sieniek Krzysztof | Licze | ok. 5 km | opłacono | |||||
59 | Kamiński Paweł | Elbląg | ok. 10 km | opłacono | |||||
60 | Dreszler Wiesław | Skowarcz | ok. 10 km | opłacono | |||||
61 | Wylk Magdalena | Kwidzyn | ok. 5 km | ||||||
62 | Gołębiewska Alicja | Kwidzyn | ok. 5 km | ||||||
63 | Ziarek Joanna Ziarek | Kwidzyn | ok. 5 km | UMKS Kwidzyn | 1419859 | opłacono | |||
64 | Bednarek Monika | Kwidzyn | ok. 10 km | opłacono |
Wyświetleń: 6764