Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#SZUMITEAM | |||||||||
1 | 307 | Szumlas Anna | Połchowo | 1/4 SOLO | #SZUMITEAM | opłacono on-line | |||
3T Białystok | |||||||||
2 | 28 | Falkowska Martyna | Białystok | 1/8 SOLO | 3T Białystok | opłacono on-line | |||
AG Tri-Team Rumia | |||||||||
3 | 21 | Czech Mariusz | Gdynia | 1/8 SOLO | AG Tri-Team Rumia | opłacono on-line | |||
AStrainer / 4yourbike | |||||||||
4 | 303 | Suska Arkadiusz | Gdynia | 1/4 SOLO | AStrainer / 4yourbike | opłacono on-line | |||
Andryszak Brzezno Team | |||||||||
5 | 3 | Andryszak Piotr | Gdańsk | 1/8 SOLO | Andryszak Brzezno Team | opłacono on-line | |||
Aquastacja | |||||||||
6 | 55 | Marzec Agata | Gdynia | 1/8 SOLO | Aquastacja | opłacono on-line | |||
BHMW_GDYNIA | |||||||||
7 | 29 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | 1/8 SOLO | BHMW_GDYNIA | opłacono on-line | |||
Beztlenowi Malbork | |||||||||
8 | 249 | Klawikowski Jakub | Malbork | 1/4 SOLO | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line | |||
BiegaMy | |||||||||
9 | 230 | Felon Michal | Gdynia | 1/4 SOLO | BiegaMy | opłacono | |||
10 | 248 | Kiełbasa Przemysław | Gdynia | 1/4 SOLO | BiegaMy | opłacono on-line | |||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
11 | 325 | Zawadzki Piotr | Reda | 1/4 SOLO | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |||
Bike U Up | |||||||||
12 | 37 | Kalinowska-Biegała Marta | Gdańsk | 1/8 SOLO | Bike U Up | opłacono on-line | |||
Bike U Up / biegala_triventure | |||||||||
13 | 205 | Biegala Marek | Gdansk | 1/4 SOLO | Bike U Up / biegala_triventure | opłacono | |||
CTS | |||||||||
14 | 223 | Dębiec Ewa | Gdańsk | 1/4 SOLO | CTS | opłacono on-line | |||
15 | 69 | Pawlak Dezyderia | Gdynia | 1/8 SOLO | CTS | opłacono | |||
16 | 221 | Ćwik Damian | Gdynia | 1/4 SOLO | CTS | opłacono on-line | |||
17 | 319 | Woźniak Jacek | Gdańsk | 1/4 SOLO | CTS | opłacono on-line | |||
Celironman | |||||||||
18 | 68 | Pawiński Maciej | Konstantynów Łódzki | 1/8 SOLO | Celironman | opłacono on-line | |||
Coach Triathlon Team | |||||||||
19 | 293 | Rosa Grzegorz | Luzino | 1/4 SOLO | Coach Triathlon Team | opłacono on-line | |||
Complexsports | |||||||||
20 | 102 | Zeszutek Natalia | Gdynia | 1/8 SOLO | Complexsports | opłacono on-line | |||
DepsTeam | |||||||||
21 | 23 | Depta Maciej | Gdańsk | 1/8 SOLO | DepsTeam | opłacono | |||
ECOCAD SportsTeam | |||||||||
22 | 320 | Wójcik PAWEŁ | Połchowo | 1/4 SOLO | ECOCAD SportsTeam | opłacono on-line | |||
Endure Team | |||||||||
23 | 297 | Spieczonek Grzegorz | Gdynia | 1/4 SOLO | Endure Team | opłacono on-line | |||
24 | 236 | GOSZ MARCIN | LĘBORK | 1/4 SOLO | Endure Team | opłacono on-line | |||
25 | 288 | Piernicki Krzysztof | Karzczemki | 1/4 SOLO | Endure Team | opłacono on-line | |||
26 | 75 | Radczuk Marcin | Tuchom | 1/8 SOLO | Endure Team | opłacono on-line | |||
Endure Team IronRysio | |||||||||
27 | 76 | Rusak Łukasz | Gdynia | 1/8 SOLO | Endure Team IronRysio | opłacono on-line | |||
EvoTriathlon | |||||||||
28 | 246 | Kamać Kamil | Gdańsk | 1/4 SOLO | EvoTriathlon | opłacono on-line | |||
29 | Staniszewska Joanna | Gdańsk | 1/8 SOLO | EvoTriathlon | |||||
EvoTriathlon / PROXIT Team | |||||||||
30 | 66 | Ożarowski Marcin | Gdańsk | 1/8 SOLO | EvoTriathlon / PROXIT Team | opłacono on-line | |||
31 | 65 | Ożarowska Monika | Gdańsk | 1/8 SOLO | EvoTriathlon / PROXIT Team | opłacono on-line | |||
GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK | |||||||||
32 | 258 | KULIK GRZEGORZ | MALBORK | 1/4 SOLO | GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line | |||
Gabinet fizjoterapii Paweł Jendrzjewski | |||||||||
33 | 36 | Jendrzejewski Paweł | Gdansk | 1/8 SOLO | Gabinet fizjoterapii Paweł Jendrzjewski | opłacono on-line | |||
Gdynia Sport Team | |||||||||
34 | 217 | Cieślak Tomasz | Gdynia | 1/4 SOLO | Gdynia Sport Team | opłacono on-line | |||
35 | 20 | Cząstka Tomasz | Gdynia | 1/8 SOLO | Gdynia Sport Team | opłacono on-line | |||
Gdzie ta meta? | |||||||||
36 | 51 | Macur Michał | Gdańsk | 1/8 SOLO | Gdzie ta meta? | opłacono on-line | |||
Gra - Lech - namioty | |||||||||
37 | 56 | Maślanko Maciej | Wola Łokotowa | 1/8 SOLO | Gra - Lech - namioty | opłacono on-line | |||
Grube Truskawy | |||||||||
38 | 207 | Bobek Michał | Gdynia | 1/4 SOLO | Grube Truskawy | opłacono on-line | |||
HOLICLINIC ŁÓDŹ | |||||||||
39 | 27 | Dzięcielewski Michał | Brzeziny | 1/8 SOLO | HOLICLINIC ŁÓDŹ | opłacono on-line | |||
Hamilton Gdynia | |||||||||
40 | 278 | Opieka Piotr | Chwaszczyno | 1/4 SOLO | Hamilton Gdynia | opłacono on-line | |||
IM Inspiration Team | |||||||||
41 | 231 | Fenrych Piotr | Gdynia | 1/4 SOLO | IM Inspiration Team | opłacono on-line | |||
Invictus 3City / ALE - Active Life Energy | |||||||||
42 | Krakowski Jan | Gdynia | 1/4 SOLO | Invictus 3City / ALE - Active Life Energy | |||||
Invictus 3City / INDUSTRIA Team | |||||||||
43 | 64 | Ostrowski Łukasz | Gdynia | 1/8 SOLO | Invictus 3City / INDUSTRIA Team | opłacono on-line | |||
JEPPESEN | |||||||||
44 | 86 | Stepnowski Rafal | Gdansk | 1/8 SOLO | JEPPESEN | opłacono | |||
JEPPESEN / TRISPACE/TREK | |||||||||
45 | 94 | Twarowski Michał | Straszyn | 1/8 SOLO | JEPPESEN / TRISPACE/TREK | opłacono | |||
KOT TEAM | |||||||||
46 | 252 | Kot Daniel | Slupsk | 1/4 SOLO | KOT TEAM | opłacono on-line | |||
KPW Gdynia | |||||||||
47 | Michalski Artur | Gdynia | 1/4 SOLO | KPW Gdynia | |||||
KS BAT SIERAKOWICE | |||||||||
48 | 253 | Kotlenga Tomasz | Sierakowice | 1/4 SOLO | KS BAT SIERAKOWICE | opłacono on-line | |||
KamieńActiveHoliday | |||||||||
49 | 318 | Wolski Maciej | Kamień | 1/4 SOLO | KamieńActiveHoliday | opłacono on-line | |||
Karomet Team | |||||||||
50 | 245 | Kałdowski Łukasz | Grudziądz | 1/4 SOLO | Karomet Team | opłacono on-line | |||
Klub biegaczy Jysk | |||||||||
51 | 71 | Potulska Karolina | Gdynia | 1/8 SOLO | Klub biegaczy Jysk | opłacono on-line | |||
Kontener Formy | |||||||||
52 | 70 | Pionk Tadeusz | Rumia | 1/8 SOLO | Kontener Formy | opłacono on-line | |||
Królowa Majtek | |||||||||
53 | 310 | Toporek Joanna | Gdynia | 1/4 SOLO | Królowa Majtek | opłacono on-line | |||
LANGE TRI COACH | |||||||||
54 | 262 | Lange Grzegorz | Koszalin | 1/4 SOLO | LANGE TRI COACH | opłacono on-line | |||
LPP Team | |||||||||
55 | 73 | Próchnicki Artur | Gdynia | 1/8 SOLO | LPP Team | opłacono on-line | |||
LUK- CONNECT TRI TEAM | |||||||||
56 | 106 | Horbaczewski Michal | Reda | 1/8 SOLO | LUK- CONNECT TRI TEAM | opłacono | |||
57 | 78 | Rzepa Maciej | Gdynia | 1/8 SOLO | LUK- CONNECT TRI TEAM | opłacono | |||
58 | 209 | Brzeski Adam | Wejherowo | 1/4 SOLO | LUK- CONNECT TRI TEAM | opłacono on-line | |||
59 | 291 | Rafalak Grzegorz | Kosakowo | 1/4 SOLO | LUK- CONNECT TRI TEAM | opłacono on-line | |||
60 | 82 | Skrobacz Przemek | Reda | 1/8 SOLO | LUK- CONNECT TRI TEAM | opłacono on-line | |||
LUK-CONNECT TRI TEAM | |||||||||
61 | 1 | Meyer Łukasz | Luzino | 1/8 SOLO | LUK-CONNECT TRI TEAM | opłacono | |||
LUK- CONNECT TRI TEAM | |||||||||
62 | 270 | Majkowski Karol | Kębłowo | 1/4 SOLO | LUK- CONNECT TRI TEAM | opłacono on-line | |||
63 | 312 | Urbaniak Daniel | Gdynia | 1/4 SOLO | LUK- CONNECT TRI TEAM | opłacono on-line | |||
Lachowicz Racing TEAM | |||||||||
64 | 261 | Lachowicz Szymon Lachowicz | Gdańsk | 1/4 SOLO | Lachowicz Racing TEAM | opłacono on-line | |||
MAJSPORTS | |||||||||
65 | 11 | Brazewicz Włodzimierz | Puck | 1/8 SOLO | MAJSPORTS | opłacono on-line | |||
MEWA GDYNIA | |||||||||
66 | 7 | Beyer-Wróblewska Monika | Gdynia | 1/8 SOLO | MEWA GDYNIA | opłacono on-line | |||
67 | 327 | Zelewska Marta | Gdynia | 1/4 SOLO | MEWA GDYNIA | opłacono on-line | |||
68 | 211 | Buchert Piotr | Gdynia | 1/4 SOLO | MEWA GDYNIA | opłacono on-line | |||
MEWA GDYNIA AZS Politechnika Gdańska | |||||||||
69 | 323 | Wróblewski Wiktor | Gdynia | 1/4 SOLO | MEWA GDYNIA AZS Politechnika Gdańska | opłacono on-line | |||
MEWA GDYNIA DMC Gdańsk | |||||||||
70 | 300 | Stosik Sławomir | Pelplin | 1/4 SOLO | MEWA GDYNIA DMC Gdańsk | opłacono on-line | |||
MEWA Gdynia | |||||||||
71 | 239 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | 1/4 SOLO | MEWA Gdynia | opłacono on-line | |||
MOWI | |||||||||
72 | 46 | Kułtoniak Robert | Gdynia | 1/8 SOLO | MOWI | opłacono on-line | |||
Masakra Champions | |||||||||
73 | 257 | Kulas Jakub | Gdynia | 1/4 SOLO | Masakra Champions | opłacono on-line | |||
Mayo Judo Fitness Center | |||||||||
74 | 203 | Andryskowski Dariusz | Władysławowo | 1/4 SOLO | Mayo Judo Fitness Center | opłacono on-line | |||
75 | 269 | Maj Adam | Puck | 1/4 SOLO | Mayo Judo Fitness Center | opłacono on-line | |||
Mega Coffee Team | |||||||||
76 | 314 | Urbanowicz Krzysztof | Gdynia | 1/4 SOLO | Mega Coffee Team | opłacono on-line | |||
NOVEO Interactive | |||||||||
77 | 281 | Owerczuk Łukasz | Gdańsk | 1/4 SOLO | NOVEO Interactive | opłacono on-line | |||
Oksywie | |||||||||
78 | 260 | Kwidziński Krzysztof | Gdynia | 1/4 SOLO | Oksywie | opłacono on-line | |||
PAKULA Team AP INVEST | |||||||||
79 | 67 | PAKULA MARCIN | GDYNIA ORLOWO | 1/8 SOLO | PAKULA Team AP INVEST | opłacono on-line | |||
PBC Budownictwo | |||||||||
80 | 264 | Leszkowicz Kornel | Gdynia | 1/4 SOLO | PBC Budownictwo | opłacono on-line | |||
PROTEL TRI | |||||||||
81 | 5 | Baranowski Seweryn | Luzino | 1/8 SOLO | PROTEL TRI | opłacono on-line | |||
Powiat Wejherowski | |||||||||
82 | 240 | Hinz Maciej | Wejherowo | 1/4 SOLO | Powiat Wejherowski | opłacono | |||
RAK Team Triathlon | |||||||||
83 | 26 | Drzastwa Stanisław | Wieszyno | 1/8 SOLO | RAK Team Triathlon | opłacono on-line | |||
SPORTEVO | |||||||||
84 | 24 | Dolega Szymon | Gdańsk | 1/8 SOLO | SPORTEVO | opłacono on-line | |||
SPRING / LUC CONNECT | |||||||||
85 | 305 | Szapiel Andrzej | Pogórze | 1/4 SOLO | SPRING / LUC CONNECT | opłacono | |||
SUNWARD Polska | |||||||||
86 | 251 | Kosmala Michał | Miedziana Góra | 1/4 SOLO | SUNWARD Polska | opłacono on-line | |||
Sailors | |||||||||
87 | 25 | Drążek Dariusz | Gdańsk | 1/8 SOLO | Sailors | opłacono | |||
Sailors / Bike u Up | |||||||||
88 | 92 | Tokarski Bartosz | Gdynia | 1/8 SOLO | Sailors / Bike u Up | opłacono | |||
Sigma BK | |||||||||
89 | 41 | Korchow Michał | Gdynia | 1/8 SOLO | Sigma BK | opłacono on-line | |||
Smaruj Na Trening Team | |||||||||
90 | 241 | Humiński Andrzej | Gdańsk | 1/4 SOLO | Smaruj Na Trening Team | opłacono on-line | |||
91 | 229 | Dziedzic Małgorzata | Gdańsk | 1/4 SOLO | Smaruj Na Trening Team | opłacono on-line | |||
92 | 250 | Korol Marek | Gdańsk | 1/4 SOLO | Smaruj Na Trening Team | opłacono on-line | |||
Smaruj na trening | |||||||||
93 | 225 | Domagała Marek | Gdańsk | 1/4 SOLO | Smaruj na trening | opłacono on-line | |||
SobczakTeam | |||||||||
94 | 326 | Zawierowska Ewelina | Ustka | 1/4 SOLO | SobczakTeam | opłacono on-line | |||
Sportzone | |||||||||
95 | 279 | Orłowski Michał | Gdańsk | 1/4 SOLO | Sportzone | opłacono on-line | |||
TBI technology | |||||||||
96 | 99 | Zalewski Karol | Rumia | 1/8 SOLO | TBI technology | opłacono on-line | |||
TREC TEAM | |||||||||
97 | 210 | Brzezicki Maciej | Bolszewo | 1/4 SOLO | TREC TEAM | opłacono on-line | |||
TRIDEA TEAM | |||||||||
98 | 263 | Lejk Paweł | Gdańsk | 1/4 SOLO | TRIDEA TEAM | opłacono on-line | |||
99 | 105 | Stróżyk Leszek | Gdynia | 1/4 SOLO | TRIDEA TEAM | opłacono on-line | |||
100 | 238 | Grajda Arkadiusz | Gdynia | 1/4 SOLO | TRIDEA TEAM | opłacono on-line | |||
101 | 277 | Nowicki Mateusz | Bojano | 1/4 SOLO | TRIDEA TEAM | opłacono on-line | |||
102 | 213 | Burda Grzegorz | Opole | 1/4 SOLO | TRIDEA TEAM | opłacono on-line | |||
103 | 224 | Domagalski Łukasz | Gdańsk | 1/4 SOLO | TRIDEA TEAM | opłacono on-line | |||
104 | 266 | Lewandowski Marcin | MOSTY | 1/4 SOLO | TRIDEA TEAM | opłacono on-line | |||
105 | 265 | Lewandowski Maciej | Koleczkowo | 1/4 SOLO | TRIDEA TEAM | opłacono on-line | |||
106 | 304 | Sypniewska-Lewandowska Aleksandra | KOLECZKOWO | 1/4 SOLO | TRIDEA TEAM | opłacono on-line | |||
TRINITY | |||||||||
107 | 101 | Zduńczyk Krzysztof | Gdańsk | 1/8 SOLO | TRINITY | opłacono on-line | |||
TRI Starogard Gdański | |||||||||
108 | 62 | Oller Joachim | Pruszcz Gdański | 1/8 SOLO | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | |||
109 | 60 | Oller Grzegorz | Koteże | 1/8 SOLO | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | |||
110 | 61 | Oller Jakub | Tczew | 1/8 SOLO | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | |||
Team zoot | |||||||||
111 | 286 | Pieniążkiewicz Monika | Gdańsk | 1/4 SOLO | Team zoot | opłacono on-line | |||
Thyssenkrupp Running Team | |||||||||
112 | 50 | Licznerski Piotr | Gdansk | 1/8 SOLO | Thyssenkrupp Running Team | opłacono on-line | |||
Tri Decathlon Słupsk | |||||||||
113 | 259 | Kwapis Wojciech | Strzelino | 1/4 SOLO | Tri Decathlon Słupsk | opłacono on-line | |||
Triathlon Training Center | |||||||||
114 | 308 | Szypulski Tomasz Szypulski | Gdańsk | 1/4 SOLO | Triathlon Training Center | opłacono on-line | |||
Tridea | |||||||||
115 | 298 | Stapf Karolina | Dąbrówka | 1/4 SOLO | Tridea | opłacono on-line | |||
Tridea Team | |||||||||
116 | 93 | Truskolawska Ola | GDYNIA | 1/8 SOLO | Tridea Team | opłacono on-line | |||
Trizarza | |||||||||
117 | 17 | Chrzanowska Olga Chrzanowska | Warszawa | 1/8 SOLO | Trizarza | opłacono on-line | |||
Tsunami-TRI | |||||||||
118 | 30 | GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA | SOPOT | 1/8 SOLO | Tsunami-TRI | opłacono on-line | |||
UKS DRAGON BOJANO | |||||||||
119 | 244 | Kajetanowicz Maciej | Bojano | 1/4 SOLO | UKS DRAGON BOJANO | opłacono on-line | |||
UKS TRS Susz | |||||||||
120 | 38 | Karczewski Maksymilian | Gdańsk | 1/8 SOLO | UKS TRS Susz | opłacono on-line | |||
USB Ustka | |||||||||
121 | 77 | Ryba Paweł Ryba | Grabno | 1/8 SOLO | USB Ustka | opłacono on-line | |||
UltraWAY Team | |||||||||
122 | 329 | Żydkiewicz-Dopka Magdalena | Rumia | 1/4 SOLO | UltraWAY Team | opłacono on-line | |||
VILO | |||||||||
123 | 72 | Potulska Zuzanna | Gdynia | 1/8 SOLO | VILO | opłacono on-line | |||
VO2max MTB Team | |||||||||
124 | 206 | Bluj Mikołaj | Gdynia | 1/4 SOLO | VO2max MTB Team | opłacono on-line | |||
125 | 9 | Bluj Roman | Gdynia | 1/8 SOLO | VO2max MTB Team | opłacono on-line | |||
WOPR WEJHEROWO | |||||||||
126 | 32 | Hennig Tomasz | Zbychowo | 1/8 SOLO | WOPR WEJHEROWO | opłacono on-line | |||
Waniewski Coaching | |||||||||
127 | 87 | Stępień Maciej | Bojano | 1/8 SOLO | Waniewski Coaching | opłacono on-line | |||
Wejherowska Akademia Biegania | |||||||||
128 | 285 | Piekut Marcin | WEJHEROWO | 1/4 SOLO | Wejherowska Akademia Biegania | opłacono on-line | |||
Włóczyć nogami. | |||||||||
129 | 222 | Dalecki Bartłomiej | Rumia | 1/4 SOLO | Włóczyć nogami. | opłacono on-line | |||
Yin Long | |||||||||
130 | 40 | Klaś-Pupar Kinga | Warszawa | 1/8 SOLO | Yin Long | opłacono on-line | |||
ZdrowyRowerTeam | |||||||||
131 | 292 | Ronkiewicz Anna | Gdynia | 1/4 SOLO | ZdrowyRowerTeam | opłacono | |||
132 | 274 | Molendowski Paweł | Gdynia | 1/4 SOLO | ZdrowyRowerTeam | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
133 | 83 | Skubisz Jacek | Gdyni | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
134 | 80 | Sirocki Dawid | Jeleńska Huta | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
135 | Browarczyk Paweł | Szemud | 1/8 SOLO | ||||||
136 | 22 | Dankowski Marek | Gdańsk | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
137 | 57 | Mikołajczak Mateusz | Rumia | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
138 | 322 | Wróblewski Antoni | Gdynia | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
139 | 103 | Ziegert Karol | Gdańsk | 1/8 SOLO | opłacono | ||||
140 | 299 | Starobrat Rafał | Gdynia | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
141 | 96 | Wisniewski Sebastian | Gdańsk | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
142 | 202 | Androsz Krzysztof | Gdańśk | 1/4 SOLO | opłacono | ||||
143 | 81 | Skok Weronika | Malbork | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
144 | 235 | Gorzeński Piotr | Gdynia | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
145 | 39 | Kirsz Krzysztof | Gdańsk | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
146 | 98 | Zakrzewska Marlena | Gdańsk | 1/8 SOLO | opłacono | ||||
147 | 90 | Szumlas Rafał | Rumia | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
148 | 97 | Wrzochalski Robert | Gdynia | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
149 | 31 | Gwiazdowski Cezary | Malbork | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
150 | 53 | Maltcev Sergei | Elbląg | 1/8 SOLO | opłacono | ||||
151 | 54 | Maltsev Artem | Elbląg | 1/8 SOLO | opłacono | ||||
152 | 48 | Kuśmierek Tomasz | Gdańsk | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
153 | 256 | Kuc Krzysztof | Bystra | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
154 | 309 | Tomaszewski Michał | Gdańsk | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
155 | 95 | Węgrzynowicz Dawid Węgrzynowicz | Gdańsk | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
156 | 212 | Budzisz Jan Budzisz | Gdynia | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
157 | 268 | Łozyk Jan | Sopot | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
158 | 296 | Siedlecki Artur | Gdynia | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
159 | 276 | Musiał Jarosław | Słupsk | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
160 | 12 | Breton Natalia | Gdańsk | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
161 | 227 | Dusiński Krzysztof | Reda | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
162 | Brzeziński Tomasz | Gołdap | 1/8 SOLO | ||||||
163 | Leo Michał | Gdynia | 1/4 SOLO | ||||||
164 | 14 | Brzezińska Kamila | GDAŃSK | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
165 | 232 | Formela Andrzej | Sierakowice | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
166 | 317 | Wenta Waldemar | Wygoda Sierakowska 209 | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
167 | 311 | Trzeciakowski Marcin | Gdańsk | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
168 | 35 | Jażdziewski Dawid | Angowice | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
169 | 204 | Baranowski Marek | Kosakowo | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
170 | 58 | Myślisz Lukasz | Władysławowo | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
171 | 242 | Janowicz Paweł | Gdańsk | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
172 | 216 | Chromiec Filip | Gdynia | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
173 | 45 | Kuchcinski Bartosz | Rotmanka | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
174 | 247 | Kamiński Dariusz Kamiński | Gdynia | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
175 | 104 | Zuzański Patryk | Miszewko | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
176 | 44 | kriegel artur | Mrzezino | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
177 | 63 | Onoszko Emilia | Chmielno | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
178 | Onoszko Wojciech | Kożyczkowo | 1/8 SOLO | ||||||
179 | 49 | Langa Dorota | Rumia | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
180 | 254 | Kowalczyk Jakub | Warszawa | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
181 | 316 | Warzecha Grzegorz | Warszawa | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
182 | 208 | Bober Jarosław | Warszawa | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
183 | 321 | wróbel Dariusz | Gdańsk | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
184 | 47 | Kundro Jakub | Gdansk | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
185 | 233 | Gajda Patryk | Gdynia | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
186 | 18 | Ciupka Maria | Warszawa | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
187 | 59 | Niedzielin Krzysztof | Szczecin | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
188 | 272 | Maronka Bartosz | krakow | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
189 | 220 | Czerwionka Dariusz | Gdynia | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
190 | 301 | Wysocki Piotr | Gdynia | 1/4 SOLO | opłacono | ||||
191 | 306 | Szczęsny Radosław | Ciechocinek | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
192 | 201 | Adamczak Krzysztof | Gdynia | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
193 | 13 | Bruderek Daniel | Gdansk | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
194 | 42 | Kord Arkadiusz | Barczewo | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
195 | 294 | Roś Jakub Roś | Rumia | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
196 | 15 | Brzycki Radosław | Tczew | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
197 | 74 | Pszczółkowska Katarzyna | Gdańsk | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
198 | 243 | Jarosiewicz Małgorzata Jarosiewicz | Gdańsk | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
199 | 215 | Chroboczek Maciej | Tokary | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
200 | 234 | Gleszczyński Michał | Gdańsk | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
201 | 85 | Stenka Tomasz | Reda | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
202 | 43 | Kowalski Szymon | Gdańsk | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
203 | 19 | Cząstka Jacek | Gdynia | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
204 | 226 | Drozdowski Marek | Sopot | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
205 | 89 | Stusio Damian | Gdańsk | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
206 | 324 | Zajk Michał | Reda | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
207 | 302 | Struk Piotr | Białystok | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
208 | 8 | Bluj Marta | Gdynia | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
209 | 315 | van Es Emiel | Lebork | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
210 | 34 | Jasiński Piotr | Gdynia | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
211 | 52 | MALICKI PATRYK | DĘBOGÓRZE | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
212 | 267 | Linowiecki Dawid Linowiecki | Radziejów | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
213 | 284 | Pawelczyk Piotr | Gdynia | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
214 | 283 | Pawelczyk Marcin | Pruszków | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
215 | Zagata Marta | Nowy Targ | 1/8 SOLO | ||||||
216 | Pagórek Radosław | Dołuje | 1/4 SOLO | ||||||
217 | 228 | Dyśko Wojciech | Słupsk | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
218 | 6 | Bartnicki Aleksander | Gdynia | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
219 | 282 | Ożibko Michał | Warszawa | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
220 | 33 | Hering Krzysztof | Gdańsk | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
221 | 313 | Urbanowicz Bartosz | Kębłowo | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
222 | 295 | Sarniak Wojciech | Przyjaźń | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
223 | 214 | Cejko Wojciech | Banino | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
224 | 271 | Maksymiuk Piotr | Gdańsk | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
225 | 287 | Pieper Daniel | Kąpino | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
226 | 2 | Adamowicz Katarzyna | Gdynia | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
227 | 4 | Andrzejewski Radosław | Mieścisko | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
228 | 273 | Mocarski Wojciech | Gdynia | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
229 | Hildebrand Wojciech | Gdańsk | 1/4 SOLO | ||||||
230 | 280 | Osipowicz Paweł | Lębork | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
231 | 275 | Molicki Grzegorz | Gdańsk | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
232 | 290 | Puzdrowska Monika Puzdrowska | Gdansk | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
233 | 84 | Stańkowski Karol | Wejherowo | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
234 | 255 | Król Sebastian | Gdańsk | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
235 | 219 | Czaus Adam | Gdynia | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
236 | 328 | Zybort Jacek | Gdynia | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
237 | 79 | Schmidt Mateusz | Wejherowo | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
238 | 16 | Busko Roman | Charbrowo | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
239 | 218 | Czaja Piotr | Szemud | 1/4 SOLO | opłacono on-line | ||||
240 | 91 | Tęgi Maciej | Gdynia | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
241 | 10 | Bogaczyk Robert | Nowy Tomyśl | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
242 | 88 | Straszkiewicz Kacper | Wąbrzeźno | 1/8 SOLO | opłacono on-line | ||||
biegamyrazem.pl / Complexsports | |||||||||
243 | 237 | Goździewicz Paweł | Gdynia | 1/4 SOLO | biegamyrazem.pl / Complexsports | opłacono on-line | |||
marycz.com | |||||||||
244 | 289 | Potulski Jacek | Gdynia | 1/4 SOLO | marycz.com | opłacono on-line | |||
niezrzeszona | |||||||||
245 | 100 | Zaręba Beata | Kaliska | 1/8 SOLO | niezrzeszona | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19483